Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Axa Tamamlayıcı Anlaşmalı Hastaneleri Listeleyin.

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası 

Axa, Türkiye’de sigortacıla yön veren ve sektör sıralamasında her zaman ilk 5 şirket arasında yerini koruyan sigorta şirketlerinden biridir. Özellikle AXA Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, şirketin sigortacılık tecrübelerine bakarak, diğer alternatif şirketlere göre, oldukça avantajlı teminatlar sunan ve sigortalısını koruyan özel şartlara sahiptir.

Axa Tamamlayıcı Sigorta ile, yıl içinde 8-10 arasında muayene hakkı satın alabilir, tercih ettiğiniz anlaşmalı özel hastaneler için, anlaşmalı kurum ağını daraltıp, genişletebilirsiniz. Bu sayede, kullanmadığınız haklar için ek ödemeler yapmazsınız.

Axa Tamamlayıcı Sağlık Kapsamı

  • Poliçenin ana teminatı %100 Yatarak Tedavi teminatıdır ve oldukça ekonomik primlerle sunulur.
  • Dilerseniz poliçenize 8 yada 10 muayene hakkı ekleyebilirsiniz.
  • Anlaşmalı Özel Hastane tercihinizi genişleterek daha fazla hastaneye gidebilirsiniz.
  • Sgk anlaşmalı bölümlerde fark ücret ödemeden sadece 15TL Sgk katılımı ile muayene olursunuz.
  • Muayene beraberinde yapılması istenilen, tahlil ve tetkikler ile ileri tanı yöntemleri %100 karşılanır.

Axa Tamamlayıcı Sigorta Avantajları

  • Sağlık sigortası primlerinizi peşin ödeyerek “peşin indiriminden” yararlanabilirsiniz.
  • Taksitli ödeme planlarında 6-10 arası taksit yapmanız mümkün.
  • Oyak mensupları için özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.
  • Aile indirimi yanında, kalabalık ailelere özel, ek indirimler mümkün.
  • Sağlık sigortalarında yararlanabildiğiniz vergi avantajı ile %15’den %40’a kadar Devlet Desteği alın.

Yeni Doğan Bebeklere Axa Tamamlayıcı Sağlık’tan Ömür Boyu Yenileme Garantisi 

AXA Tamamlayıcı poliçesi devam ederken, doğum yapan sigortalılarımız, bebeklerini gecikmeden doğumdan sonra tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesine ekleyerek bebekleri için Ömür Boyu Yenileme Garantisi (ÖBYG) elde ediyor. Böylece bebeklerde ileriki yaşlarda ortaya çıkabilecek olası bir hastalığın, şikayetin doğuştan geldiği tespit edilirse… Sağlık sigortanızın kapsamında olmaya devam eder. ÖBYG sahibi sigortalılarımızın kullanımlarına bağlı olarak yenileme döneminde sürprim (kullanıma bağlı prim artışı)  eklenmeyeceği için  yenilemelerinizi güvenle devam ettirirsiniz.

Henüz bir AXA poliçeniz yoksa, yakın zamanda doğum yapacaksanız, doğumdan önce kendinize, ve doğumdan hemen sonra bebeğinize AXA TSS yaparak bu önemli hakkı 3 yıl beklemeden bebeğinize kazandırın.

Axa Tamamlayıcı Yenilemeleri 

Axa Tamamlayıcı poliçelerinin, yıl içinde kullanırken sağladığı avantajlar, mobil uygulamaları ile sigortalılarımızı; Anlaşmalı hastaneler, kalan kullanım hakları ve özel indirimler konusunda anlık olarak bilgilendirdiği gibi… Yılıkı tamamlayan ve yenileme işlemi yapılan sigortalılarımızda, haklarını devam ettiren, muafiyet, ek şart, limit gibi hak kısıtlayan unsurlarla neredeyse karşılaşmadığımız, primlerle de oldukça avantaj sağlayan ve sigortalılarının uzun yıllar devam edebilmelerini sağlayan önemli şirketler arasındadır.

Şu anda AXA’da  yada başka bir sigorta şirketinde  devam eden bir sağlık sigortanız var ise, yenileme işlemlerinizi takip etmeyi çok isteriz. Fiyat karşılaştırmaları, size sunulan avantajları incelemek ve yenileme işlemlerinize de karar vermek için sağlık ekibimizle hemen iletişime geçin. Sayfanın sağındaki form yada aşağıdaki whatsapp ikonu, bize ulaşmak için, En kısa yollardır.

Soru Sor
Whatsapp
Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by