Devlet Desteği (Vergi Avantajı)

Sağlık Sigortası Yaptırarak Devlet Desteğinden Vergi Avantajı ile Yararlanırsınız.

Devlet Desteği (Vergi Avantajı); Hamilelik sürecinizde, muayene tahliller ve doğum harcamalarınız için  fiyat araştırması yaparken, özel hastanelerden alacağınız fiyatlar karşısında, doğum sigortasından yararlanmayı en avantajlı hale getiren ve %35’e kadar fayda sağlayan bir özelliktir. Hastanelere ödeyeceğiniz para vergi avantajına konu edilemez. Vergi avantajı ile devlet desteğinden yararlanarak harcamalarınızda %35’e varan tasarruf için mutlaka doğumu karşılayan bir sağlık sigortası yaptırmalısınız.

Devlet Desteği (Vergi Avantajı)

Kamu yada özel sektör çalışanları ile, işverenleri dahil edebildiğimiz, geliri üzerinden vergi ödeyen herkes vergi avantajı ile devlet desteğinden yararlanabilir. Eşiniz, çocuklarınız yada kendiniz için yaptıracağınız  sağlık sigortası poliçesini (doğum dahil) iş yerinizde muhasebe birimine vererek bu destekten hemen yararlanmaya başlarsınız.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Alternatif sağlık sigortası ve doğum paketleri için ödeyeceğiniz sağlık sigortası primi nin, yıllık %15 ile %35’ini gelir verginize göre vergi avantajına konu edersiniz. Muayene, tahliller ve doğum harcamalarınız için; Özel bir hastaneye olması gerekenden %35 daha fazla para vermek yerine, doğum sigortası paketlerimiz hakkında bilgi alın.

Diğer sorularınız ve bilgi talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Soru Sor
Whatsapp
Devlet Desteği (Vergi Avantajı) Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by