İrmet Hospital

İrmet Hospital' da Doğum Paketi ile muayenelerinize sadece 15 TL ödeyin. Detaylı bilgi için bizi arayın. 0(850) 346 1130

İrmet Hospital Doğum Paketi

İrmet Hospital, Uluslararası SRC komisyonu tarafından ‘Mükemmellik Belgesi’ sahibi olup,24 yetişkin, 24 yenidoğan, 5 koroner yoğun bakım ünitesi ve 5 kardiyovasküler ünite ve 8 ameliyathanesi ile Çerkezköy/ Tekirdağ’ da bölge halkına 2012 yılından beri hizmet vermektedir.

Son teknoloji cihazları ve güleryüzlü sağlık personeli ile sigortalılarımın tercih ettiği anlaşmalı kurumlarımızdan biridir.

Hamilelik sürecinizde doğum paketi / doğum sağlık sigortası sahibi olabilir ve siz de İrmet Hospital’ın ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

Doğum Paketini Kimler Kullanabilir?

Hamile kalmadan önce sağlık sigortası yaptırabildiğiniz gibi, hamilelik sürecinizin ilerleyen haftalarında da sağlık sigortası sahibi olabilirsiniz. Var olan sağlık sigortanıza doğum teminatı ekletebildiğiniz gibi, hamilelik döneminizde yapılan sağlık sigortaları için de anne adaylarımıza yardımcı oluyoruz.

Doğum Paketi İçeriği Nedir?

Hamileyken de satın alabildiğiniz doğum sağlık sigortası paketimizi  İrmet Hospital’da olduğu gibi tüm anlaşmalı özel hastanelerde kullanabilirsiniz. Anlaşmalı hastanelerin aynı network grubunda bulunan hastaneleri arasında hastane ve doktor değişikliği yapabilirsiniz.

Hamile olduğunuzun öğrenilmesiyle başlayan bu süreç, bebeğinizi kucağınıza aldığınız güne kadar devam eder. Hamileliğin ilk haftalarında sağlık sigortası yaptırabilir veya sadece doğum için sağlık sigortası satın alabilirsiniz.

Sadece Doğum Paketi Yaptırdığınızda

Sadece Doğum Paketi ile hamileliğin başlangıcında sağlık sigortasından yararlanamayan hamile kadınlarımıza sadece doğum sırasında kullanabilecekleri bir ürünle yardımcı oluyoruz.

 • Bu sigorta sayesinde Normal / Sezaryen doğumunuz poliçenizce karşılanırken anestezi giderinizin de poliçenize dahil olur.
 • Seçtiğiniz hastanenin SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu)  anlaşmalı hekimleri arasında tercih yapabilir, doktorunuzun uzmanlık derecesi için ek ücret ödemezsiniz.
 • Doğumunuzda gerekmesi durumunda 2 geceye kadar hastanede yatışınız mümkündür. Refakatçi giderleriniz poliçenize dahildir.
 • Bebeğinizin doğumdan sonra kattaki ilk işlemleri; ilk muayenesi, topuk kanı gibi rutin işlemleri SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamındadır ve ek ücrete tabi değildir.
 • Gebelik harici hastaneye yatışınız durumunda 5000 tl yatarak tedavi teminatı sahibi olursunuz.
 • Satın aldığınız ürün sadece doğum olsa da Sağlık Sigortası olduğu için Vergi avantajından faydalanırsınız ve ödemenizin gelirinize göre %15 ila %40 lık kısmını geri ödeme olarak alabilirsiniz.
 • Satın aldığınız network hastaneleri arasında tercih yapabilir ve doktorunuzu kendiniz seçebilirsiniz.
 • Dilerseniz doğum yapacağınız gün, doğuma saatler kala dahi bu ürünü satın alabilir, sağlık sigortasının avantajlarından faydalanabilirsiniz.
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

İrmet Hospital

Doğum Paketi ile Devlet Desteği (Vergi Avantajı)

Sağlık sigortasının bir diğer faydası da vergi avantajıdır: Kamu veya özel sektör çalışanları ve işverenleri de dahil olmak üzere gelirleri üzerinden vergi ödeyen herkes sağlık sigortası için devlet desteğinden yararlanabilir.

Gelirinize göre ödediğiniz poliçe tutarının %15 ila %40 ı arasındaki oranı vergi avantajı olarak geri ödeme şeklinde alabilirsiniz.

Bunun için tek yapmanız gereken, poliçenizin gerekli evraklarını çalıştığınız kurumun muhasebe birimine vermek.

Siz de sağlık sigortası sahibi olmak ve vergi avantajından hemen faydalanmak için bize ulaşın. 0(850) 346 1130

Hamileyken Doğum Paketi

 • Muayenelerinizi yalnızca 15 TL SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) katılımı ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz.
 • SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamındaki gebelikle alakalı test ve tetkikler sigortamızca karşılanmaktadır.
 • Sezaryen / normal doğum sigortamız kapsamında %100 karşılanmaktadır.
 • Doktor, ameliyathane, anestezi, oda ve refakatçiyle ilgili masrafları tamamen sigortamız kapsamındadır.
 • Bu paketle birlikte gelen muayene haklarınızı İrmet Hospital’ın diğer SGK ile anlaşmalı bölümlerinde kullanabilirsiniz.
 • Ödemelerinizi taksit şeklinde yapabilirsiniz.
 • Yaptıracağınız sağlık sigortanın %20’si devlet desteklidir.
 • Bu da uygun bir ücrete sağlık sigortanızı yaptırabileceğiniz, gebe takibi ve doğum harcamalarınızı düşünmek zorunda olmayacağınız anlamına gelir.

*Bebeğinizin doğumdan sonraki kattaki ilk işlemleri SGK kapsamındadır ve hastaneye ek bir ücret ödemezsiniz.

Dilerseniz bebeğinizi de doğumdan sonra sağlık sigortası yaptırabilir, onun da sağlığını güvence altına alabilirsiniz. Özellikle bebeğiniz 1 yaşına gele kadar sıklıkla yapacağınız kontrol muayenelerini düşününce sigorta hem maddi karınız olacaktir, hem de bebeğinizi anlaşmalı özel hastanelerden istediğinize götürüp, dilediğiniz anlaşmalı hekimde muayene ettirebileceksiniz.

20 den fazla şirketten size en uygun ve avantajlı bebek sağlık sigortası içerik ve fiyat bilgisi için, uzman sağlık ekibimiz ile görüşün.

Bebeğiniz için yaptırdığınız tamamlayıcı sağlık sigortasının da vergi avantajından yararlanın ve ekonominizi destekleyin. 0(850) 346 1130

Özel Sağlık Sigortası, adından da anlaşılacağı gibi kişiye özel hastane doktor ve seçme hakkı sunan sağlık sigortasıdır. Ayakta ve yatarak tedavi teminatları ile isteğinize özel olarak şekillenen poliçe içeriği, yine size özel olarak fiyatlandırılır. Özel Sağlık Sigortası ile sadece anlaşmalı özel hastanelerde değil, hastane harici özel muayenehane hekimleri ile de sağlık sigortanızı kullanabilirsiniz.

*Bebek ve çocuklarda  özel sağlık sigortası ebeveynlerin sigorta planına eklenerek kullanılabilmektedir.

Soru Sor
Whatsapp
İrmet Hospital Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by