Hastane Yatış Paketi

Kadın Doğum Uzmanı Dr Aslıhan Yazıcıoğlu

Kadın Doğum Uzmanı Dr Aslıhan Yazıcıoğlu - Ankara'da Özel Muayenehane Hekimidir.

Kadın Doğum Uzmanı Dr Aslıhan Yazıcıoğlu

Kadın Doğum Uzmanı Dr Aslıhan Yazıcıoğlu, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur.

Ailesiyle birlikteyken daha çocuk yaşlarda, etkilendiği bir doktor sayesinde kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olmaya karar verdiğini biliyoruz. Öğrencilik yıllarına başarılarla yansıyan bu azim, çok sayıda ödül ve dereceyi beraberinde getirmiş. Hacettepe Üniversitesi’ne başlamadan önce;  Tek tercih yapan başarılı doktorumuz, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi  gibi yüksek puanla tercih edilebilen bir bölümü, ingilizce eğitimli olarak kazanmıştır.

Tıp Fakültesi eğiti sonrası uzmanlığını yine Hacettepe Üniversitesinde alarak 2013 yılında göreve başlamıştır. Kamu görevleri sonrası Ankara Özel Koru Hastanesi ‘nde hasta kabulüne başlamıştır. Altı yıl gibi bir süre hizmet verdiği Özel Koru Çukurambar Hastanesi’nden ayrılarak 2019 yılı sonlarına doğru özel muayenehanesinde hizmet vermeye başlamıştır.

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Neden Hekimler Özel Muayenehane Hekimliğini Tercih Eder?

Kamu ve Özel Hastanelerde belirli sürelerde görev yapan hekimlerin çoğu, artan hasta sayıları ve buna bağlı olarak yoğunlaşan hastane ortamları yerine, hastalarına; Daha yüksek bir hasta memnuniyeti sağlayan özel muayenehane ortamını tercih ediyorlar. Bu son yıllarda özellikle büyük şehirlerde yaygınlaşmaya devam ediyor. Böylece hekim- hasta iletişiminin daha yüksek seviyede olduğu, doktora daha kolay ulaşılabilen, ülkemizde hastanelerde artan hasta sayısına karşın, özel muayenehanelerde birçok açıdan konfor sağlayan bu yöntem yaygınlaşıyor.

Anne Adayları Neden Özel Muayenehane Hekimlerini Tercih Eder?

Hamilelik süreci planlayan veya hamile olduğunu öğrenen anne adaylarımız, sosyal medya, yakın çevre ve ailesinden doktor konusunda pek çok tavsiye alıyor. Fakat yaşanan en büyük yanılgı, bundan 3-4 yıl önce doğum yapmış bir annenin yıllar öncesine dayanan tavsiye ve tecrübelerinin, aradan geçen sürede beklediğinizden hızlı şekilde farklılaşmasıyla başlar. Hastanelerde görev yapan hekimler, hastanelerin fiziki koşulları, artan yada azalan hasta yoğunlukları, bakım ve tadilat gerektiren süreler sebebiyle, içinde bulunduğunuz ortamların beklentinizi karşılamaması özel hastanelerden çok, özel muayenehane hekimlerinin tercih edilmesindeki başlıca faktörlerden.

Son yıllarda sosyal medya veya kadın platformlarının daha yoğun kullanılması, anne adaylarının hekim tercihinde oldukça önemli etken.Instagram hesaplarından takip edilen doktorunuz ile daha tanışmadan, aile yaşantısına kadar edindiğiniz bilgiler, bloglarda okuduğunuz olumlu, olumsuz yorumlar, video platformları, tv söyleşileri…. Doktor tercihinizi siz farkında olmadan etkiler durumda.

Anne adaylarımızın özel muayenehaneleri tercih etmesindeki başlıca sebepler ise; 

  • Özelde olsa, hastanede, poliklinikte sıra beklemek istemiyorlar.
  • Çalışan annelerin hastanelerdeki beklemeler sebebiyle işe geç kalmak istememeleri
  • Doktorları ile çok daha yakın bir iletişimde olmak, her an ulaşabilmek istemeleri
  • Karşılıklı güçlü iletişim ve hekimin hastaneye göre özel muayenehanede daha az hasta takip etmesiyle, rutin muayene için yeterli sürenin sağlanması
  • Bunların tümünü dikkate alırsanız, pekişen güven duygusu ve empati
  • Özel muayenehane hekimlerinin birden fazla hastanede doğum yapabilme alternatifi yaratması…

Dr Aslıhan Yazıcıoğlu Muayenehanesinde takip için hemen arayarak bilgi alabilirsiniz. 0312 911 92 30

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Kadın Doğum Uzmanı Dr Aslıhan Yazıcıoğlu Gebelik Takibi

Dr. Aslıhan Yazıcıoğlu; Ankara’da Söğütözü’ndeki özel muayenehanesi ile çevredeki çok sayıda özel hastaneye çok yakındır. ( Tobb Etü, Medicana International, Koru Çukurambar Hastanesi, Bayındır Hastanesi Söğütözü, Memorial Ankara Hatanesi gibi)

Aynı zamanda ulaşım avantajlarını dikkate alarak; Muayenehanenin bulunduğu lokasyon için tercih ettikleri  merkezi konum sayesinde, Ankara’nın farklı semtlerinden, hatta işyerinizden  arabanız yada toplu taşıma araçları, raylı sistem alternatifleriyle kolaylıkla  ulaşabilirsiniz.

Kadın Doğum Uzmanı Dr Aslıhan Yazıcıoğlu Doğumlarını Nerede Yapar?

Dr. Aslıhan Yazıcıoğlu, uzun yıllar çalıştığı Koru Çukurambar Hastanesi ile iletişim ve ilişkilerini hala çok iyi seviyede korur. Böylece anne adaylarına gebelik takibi süresince özel muayenehane konforunda sağlık hizmeti sunarken, doğum zamanı geldiğinde; Bildiği, uzun yıllar birlikte çalıştığı bir ekibin avantajlarından yararlanır ve bunun sağladığı güveni de anne adaylarıyla paylaşır.

Anne adaylarına alternatif sunabilmek için; Yine muayenehaneye sadece 3-4 dakika uzaklıkta yer alan Medicana International Ankara Hastanesi‘nde de doğum yapan doktorumuz, her iki hastaneye de oldukça güvendiğini biliyoruz.  Doğum sonrası kat hizmetlerinden, hemşirecilik hizmetlerine…  Gerekli olabilecek her durumu düşünerek anestezi ve yeni doğan yoğun bakım hizmetlerine kadar süreci dikkatle takip eden Dr. Aslıhan Yazıcıoğlu hakkında aldığımız geri dönüşler ve olumlu yorumlar, bizleri de mutlu ediyor.

Kadın Doğum Uzmanı Dr Aslıhan Yazıcıoğlu Doğum Fiyatları

Doktorumuz, anne adaylarımız için ATAY Kurumsal Aş ile yapmış olduğu özel bir anlaşma ile oldukça avantajlı fiyatlar sunabiliyor.

Anne adaylarımızın, gebelik muayene ve takipleri, yapılacak rutin tahlil ve tetkiklerin beraberinde normal ve sezaryen doğumu kapsayan avantajlı doğum fiyatları için;

Hemen detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Doğum ve Doğumdan Sonrası Hakkında

  • Henüz hamilelik sürecinizi planlama aşamasındaysanız, avantajlı doğum sağlık sigortası fiyatlarımız hakkında bilgi alın.
  • Hamilelik süreciniz başladı ise; Sizin için özel tekliflerimiz, hamilelik sürecindeki birçok harcama için oldukça ekonomik olacak.
  • Doğuma kadar, beklenmeyen hastane yatışlarınızdan kaygı duyuyorsanız, yatış masraflarınızı karşılayacak Sağlık Destek Paketi hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • Doğumdan sonra bebeğinizin her ay düzenli kontrolleri ve takibi için özel hastanelerde geçerli bir “çocuk sağlık sigortası”  yaptırabilirsiniz. Üstelik çocuk sağlık sigortası için yıllık ödeyeceğiniz primlerin %15 ile %35’i arasındaki önemli bir oranı, vergi avantajı ile devlet tarafından destekleniyor. Bu aynı oranda daha avantajlı fiyatlara sağlık sigortası yaptırmak demektir. Hemen Teklif Alabilirsiniz.

Kadın Doğum Uzmanı Dr Aslıhan Yazıcıoğlu Online Randevu

Dr. Aslıhan Yazıcıoğlu Muayenehanesi için; ONLINE RANDEVU alabilirsiniz.

Kadın Doğum Uzmanı Dr Aslıhan Yazıcıoğlu Video Soru- Cevap

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

Soru Sor
Whatsapp
Kadın Doğum Uzmanı Dr Aslıhan Yazıcıoğlu Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by