Liv Hospital’de Geçerli TSS Hamileyken Doğum Paketi

Liv Hospital 'de Doğum İçin Hamileyken Doğum Paketi Yaptırın.

Liv Hospital Doğum Paketi – Şu anda hamileyseniz size ekonomik fiyatı ve avantajlı doğum teminatları ile; Liv Hospital Doğum Paketi ‘ni sunuyoruz. Ankara‘da yaşayan hamile anne adaylarımız için istedikleri anlaşmalı hastanede aylık muayeneler, rutin gebelik tetkikleri ve doğum eylemini özel hastanede fark ücret ödemenize gerek kalmaksızın sunuyoruz. (Liv Hospital’de Geçerli TSS Hamileyken Doğum Paketi)

Doğum sigorta paketlerine ödediğiniz tutarın %15 ile %35’i arasında gelir verginiz oranında Devlet Desteği alırsınız. Sağlık sigortası poliçenizi ve ödeme yaptığınızı gösterir makbuzu ilk aydan itibaren iş yerinize vererek Devlet Desteğinden hemen faydalanmaya başlarsınız.

Geride bıraktığımız 8 yılda, Ankara’da doğum süreciniz için hamileyken başvuru kabul ettiğimiz sağlık sigortalarına talep her geçen gün artıyor. Bu da, her yıl sunulan doğum teminatlarının bir önceki yıla göre,  farklılık göstermesine ve paket kapsamlarının genişlemesini gerektiriyor.

Bununla birlikte, SGK anlaşmalı özel hastanelerde uygulanan, uygulanması gereken %200 fark ücret tutarları ve hastaya maliyeti her geçen gün artıyor. Daha iyi standartlar vaat eden özel hastanelere gitmek ve bu hastanelerdeki doğum maliyetlerini azaltmak isteyen anne adaylarının doğum sigortalarına ilgi göstermesi hastanelerin de gözünden kaçmıyor olacak ki; Bir süredir sıklıkla karşılaşmaya başladığımız; Özel Hastane Doğum Paket Hizmetleri, hastaneler tarafından doğum sağlık sigortası fiyatlarının da üzerinde satılıyor. (Liv Hospital’de Geçerli TSS Hamileyken Doğum Paketi)

Ayrıca hastanelerin sunduğu  paket hizmetler sağlık sigortası özelliği taşımadığı için; Devletin sağlık sigortalarına sağladığı ve yıllık gelir vergisi diliminize göre de; %15’den başlayan ve  %35’i bulan devlet desteğine konu edilemiyor.

Örneğin Ankara’da özel bir hastaneden doğum fiyatı almak istediğinizde artık muayeneler, tahliller ve doğum için tek tek fiyat vermek yerine, hastaneler size paket fiyatlar öneriyor. Liv Hospital standartlarına benzer özel bir hastane için Ankara’da yaklaşık 7.700TL – 8.500TL hastane fiyatları konuşulurken; Hamileyken yapabileceğimiz Doğum+Sağlık Sigortası alternatifleri veya hamileliğiniz başlamadan hemen öncesinde yaptırabileceğiniz doğum teminatlı sağlık sigortaları, ciddi fiyat avantajları sağlayacaktır.

Gebelik süresince aynı hastaneye gitmeyi, doğumu orada yapmayı planlamışken, ilerleyen haftalarda kararlarınızda değişiklikler olabileceğini ve bu tip değişiklikleri sağlık sigortası ile yapabileceğinizi unutmayın. Hamilelik gibi mutlu ve heyecanlı bir dönemin keyifli bir tabloyla devam etmesi için  tüm tedbirleri de göz ardı etmeyin.

 

Liv Hospital;  Doğum Paketi + Sağlık Sigortası

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Liv Hospital Ankara, hizmet vermeye başladığı günden beri hasta memnuniyetini en üst seviyede tutan ve sigortalılarımızdan her zaman olumlu geri dönüşler aldığımız, SGK anlaşmalı özel hastanelerimizdendir. Hamile anne adaylarımızdan, hamilelik döneminde de, başvuru kabul ettiğimiz Doğum Sigortası Paketleri’nde ( Liv Hospital, Sağlık Sigortası+Doğum Paketi)  en çok tercih edilen hastanelerdendir.

Özellikle sigorta şirketlerinin Liv Hospital’de hizmet alan sigortalı sayısı oldukça yüksek. Kadın doğum ve çocuk başta olmak üzere tüm SGK’lı bölümlerde çok tercih edilen hekimler görev yapıyor. Sigorta şirketleri ve hastane arasındaki yapılan anlaşmalarla ve her zaman ivme kazanan iyi ilişkiler sonucunda; Sizlere Liv Hospital Ankara’da muayeneler, rutin gebelik test ve tahlilleriniz ile doğum eyleminizin dahil olduğu doğum sağlık sigortasını,  vergi avantajı sonrası neredeyse 5.800TL‘ye maal edebileceğiniz bir ürünle sunuyoruz.  (Liv Hospital’de Geçerli TSS Hamileyken Doğum Paketi)

Liv Hospital Doğum Paketi , Demir Hayat Sigorta İki Can Hamilelik Sigortası Platin Nw ile Projemizdeki en geniş anlaşmalı hastane ağını kullanımınıza sunar.

 • Aylık muayenelerinizde SGK anlaşmalı hekimlere sadece 15TL ödersiniz.
 • Muayene beraberinde yapılan SGK kapsamlı test ve tetkikler limitsizdir. (%100 karşılanır)
 • Son haftalarda sıklaşan NST için yine bir sayı ve sınır yoktur.
 • Gebeliğiniz süresince Türkiye genelindeki Anlaşmalı Diyetisyenlerde ücretsiz 2 görüşme ve danışma hakkınız sunulur.
 • Diş ve Göz paketleri ile anlaşmalı kliniklerde kontrollerinizi yaptırabilirsiniz.
 • Hastaneye devam ederken gerekli görmeniz halinde doktor değişikliği hakkınızı kullanabilirsiniz. (Üstelik tüm SGK’lı hekimlerde ve ünvan farkı gözetilmeden)
 • Gerekli görmeniz halinde hiçbir kayıp ve kesinti olmaksızın Ankara’da yada diğer illerdeki anlaşmalı diğer özel hastanelerde takibinize kaldığınız yerden aynı şartlarla devam edebilirsiniz
 • Normal Doğum , Epidural Normal Doğum ve Sezaryen Doğumunuz %100 ve limitsiz karşılanır.
 • Oda, refakatçi, doktor ücreti gibi ek harcamalarınız olmaz %100 karşılanır.
 • Bebeğinize doğum anında yapılan ilk işlemler hastanenin SGK anlaşmalı olması nedeni ile, ücretsizdir. Devlet tarafından karşılanır.
 • Bebeğiniz için; Yeni doğan yoğun bakıma ihtiyaç duyulması halinde, yine tüm yoğun bakım harcamaları SGK tarafından %100 karşılanır.
 • Sağlık sigortanız 12 ay boyunca devam ettiğinden, doğumdan sonra da anlaşmalı hastanelerimizde olası bir yatış ve ameliyat durumu için yatarak tedavi teminatınız devam eder. (Gebelik dışı hallerde)
 • Sağlık Sigortası Güvencesi ile sağlanan tüm haklarınızla birlikte sağlanan en büyük fayda; Devlet Desteğidir. Doğum sağlık sigortanızı  9 taksitle ödeyebilir, yıl boyunca vergi diliminiz oranında vergi avantajından yararlanırsınız.  Ödediğiniz paranın %15’i ile %35’i arasında değişen oranlarda devlet desteğinden yararlanırsınız.

Devlet Desteği ile neredeyse 5.800TL‘ye maal olan doğum sağlık sigortanız, Liv Hospital gibi yüksek standartlara sahip SGK anlaşmalı özel bir hastaneden fark ücret ödemeden faydalanmanızı sağlar. SGK kapsamındaki tüm test ve tetkikleri kapsayan sağlık sigortanızda SGK’nın ödemediği hizmetler kapsam dışıdır.

Örneğin, İki Can Doğum Sigortası ile doğuma kadar yararlanabildiğiniz muayene haklarınızı, dilerseniz kadın doğum bölümü dışındaki bir bölüm ve branşta da aynı koşullarda kullanabilirsiniz. Liv Hospital’de geçerli TSS + Doğum Paketi hakkında detaylı bilgi almak için Ankara ofisimize (0850) 346 11 30 ‘dan ulaşabilirsiniz. Sigortacılığın dijital ortamda online yapılabildiği günümüzde, doğum paketinizi bir telefonla satın alabilir ve aynı anda kullanmaya başlayabilirsiniz. Şirketimiz hakkındaki görüş ve yorumlara Google İşletmem uygulamamızdan ulaşabilirsiniz. Dönemsel kampanyalar, sigorta branşlarındaki fiyat ve indirimlerden haberdar olmak için bize ulaşın.

Bebeğinizin doğumundan sonra yeni doğan çocuk sağlık sigortası yaptırmayı unutmayın. Şimdiden çocuk sağlık sigortası koşullarına göz atın.

Diğer sorularınız ve bilgi talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.

Soru Sor
Whatsapp
Liv Hospital’de Geçerli TSS Hamileyken Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by