Liv Hospital Doğum Paketi

Liv Hospital Doğum Paketi %20 Devlet Desteği ile

Liv Hospital Doğum Paketi Sağlık Sigortası Vergi Avantajı Sayesinde %20 Devlet Desteği ile 

Liv Hospital Doğum Paketi’nden, şu anda hamileyseniz yararlanabilirsiniz.  Ekonomik fiyatı ve avantajlı doğum teminatları ile; Liv Hospital Doğum Paketi sayısız avantaj sunar.  Ankara‘da yaşayan hamile anne adaylarımız için istedikleri anlaşmalı hastanede; Aylık muayeneler, rutin gebelik tetkikleri ve doğum eylemini karşılayan bir plan sunuyoruz.

Sağlık Sigortası + Liv Hospital Doğum Paketi için ödeyeceğiniz sağlık sigortası primi yıllıktır.  %15 ile %40 arasında değişen  gelir vergisi oranınız kadar;  Devlet Desteği alırsınız. Sağlık sigortası poliçenizi ve ödeme yaptığınızı gösteren makbuzu ilk ay itibari ile iş yerinize vererek Devlet Desteğinden hemen faydalanmaya başlarsınız.

2020 yılı itibariyle; Geride bıraktığımız 10 yılda, Ankara’da doğum sürecini planlayan anne adaylarımızda; Hamileyken başvuru kabul edebildiğimiz sağlık sigortalarına talep her geçen gün artıyor.

Bu da, her yıl sunulan doğum teminatlarının bir önceki yıla göre,  daha kapsamlı, daha güncel paketler haline gelmesini gerekli kılıyor.

Bununla birlikte, SGK anlaşmalı özel hastanelerde uygulanan, uygulanması gereken %200 fark ücret tutarları ve hastaya maliyeti her geçen gün artıyor. Daha iyi standartlar vaat eden özel hastanelere gitmek ve bu hastanelerdeki doğum maliyetlerini azaltmak isteyen anne adaylarının doğum sigortalarına ilgi göstermesi hastanelerin de gözünden kaçmıyor olacak ki; Bir süredir sıklıkla karşılaşmaya başladığımız; Özel Hastane Doğum Paket Hizmetleri, hastaneler tarafından doğum sağlık sigortası fiyatlarının da üzerinde satılıyor. (Liv Hospital’de Geçerli TSS Hamileyken Doğum Paketi)

Ayrıca hastanelerin sunduğu  paket hizmetler sağlık sigortası özelliği taşımadığı için; Devletin sağlık sigortalarına sağladığı ve yıllık gelir vergisi diliminize göre de; %15’den başlayan ve  %40’ı bulan devlet desteğine konu edilemiyor.

Örneğin Ankara’da özel bir hastaneden doğum fiyatı almak istediğinizde artık muayeneler, tahliller ve doğum için tek tek fiyat vermek yerine, hastaneler size paket fiyatlar öneriyor. Liv Hospital standartlarına benzer özel bir hastane için Ankara’da yaklaşık 11.000TL -12.500TL hastane fiyatları konuşulurken; Hamileyken yapabileceğimiz Doğum+Sağlık Sigortası alternatifleri veya hamileliğiniz başlamadan hemen öncesinde yaptırabileceğiniz doğum teminatlı sağlık sigortaları, ciddi fiyat avantajları sağlayacaktır.

Gebelik süresince aynı hastaneye gitmeyi, doğumu orada yapmayı planlamışken, ilerleyen haftalarda kararlarınızda değişiklikler olabileceğini ve bu tip değişiklikleri sağlık sigortası ile yapabileceğinizi unutmayın. Hamilelik gibi mutlu ve heyecanlı bir dönemin keyifli bir tabloyla devam etmesi için  tüm tedbirleri de göz ardı etmeyin.

Sağlık Sigortası + Liv Hospital Doğum Paketi

Liv Hospital Ankara, hizmet vermeye başladığı günden beri hasta memnuniyetini en üst seviyede tutan ve sigortalılarımızdan her zaman olumlu geri dönüşler aldığımız, SGK anlaşmalı özel hastanelerimizdendir. Hamile anne adaylarımızdan, hamilelik döneminde de, başvuru kabul ettiğimiz Doğum Sigortası Paketleri’nde ( Liv Hospital, Sağlık Sigortası+Doğum Paketi)  en çok tercih edilen hastanelerdendir.

Özellikle sigorta şirketlerinin Liv Hospital’de hizmet alan sigortalı sayısı oldukça yüksek. Kadın doğum ve çocuk başta olmak üzere tüm SGK’lı bölümlerde çok tercih edilen hekimler görev yapıyor. Sigorta şirketleri ve hastane arasındaki yapılan anlaşmalarla ve her zaman ivme kazanan iyi ilişkiler sonucunda; Sizlere Liv Hospital Ankara’da muayeneler, rutin gebelik test ve tahlilleriniz ile doğum eyleminizin dahil olduğu doğum sağlık sigortasını,  vergi avantajı sonrası neredeyse (2021) 9.040 TL‘ye maal edebileceğiniz bir ürünle sunuyoruz.

Sağlık Sigortası + Liv Hospital Doğum Paketi Kapsamı

Liv Hospital Doğum Paketi , Demir Hayat Sigorta İki Can Hamilelik Sigortası Titanium Nw ile Projemizdeki en geniş anlaşmalı hastane ağını kullanımınıza sunar.

 • Aylık muayenelerinizde SGK anlaşmalı hekimlere sadece 15TL ödersiniz.
 • Muayene beraberinde yapılan SGK kapsamlı test ve tetkikler limitsizdir. (%100 karşılanır)
 • Son haftalarda sıklaşan NST için yine bir sayı ve sınır yoktur.
 • Gebeliğiniz süresince Türkiye genelindeki Anlaşmalı Diyetisyenlerde ücretsiz 2 görüşme ve danışma hakkınız sunulur.
 • Hastaneye devam ederken gerekli görmeniz halinde doktor değişikliği hakkınızı kullanabilirsiniz. (Üstelik tüm SGK’lı hekimlerde ve ünvan farkı gözetilmeden)
 • Gerekli görmeniz halinde hiçbir kayıp ve kesinti olmaksızın Ankara’da yada diğer illerdeki anlaşmalı diğer özel hastanelerde takibinize kaldığınız yerden aynı şartlarla devam edebilirsiniz
 • Normal Doğum , Epidural Normal Doğum ve Sezaryen Doğumunuz %100 ve limitsiz karşılanır.
 • Oda, refakatçi, doktor ücreti gibi ek harcamalarınız olmaz %100 karşılanır.
 • Bebeğinize doğum anında yapılan ilk işlemler hastanenin SGK anlaşmalı olması nedeni ile, ücretsizdir. Devlet tarafından karşılanır.
 • Bebeğiniz için; Yeni doğan yoğun bakıma ihtiyaç duyulması halinde, yine tüm yoğun bakım harcamaları SGK tarafından %100 karşılanır.
 • Sağlık sigortanız 12 ay boyunca devam ettiğinden, doğumdan sonra da anlaşmalı hastanelerimizde olası bir yatış ve ameliyat durumu için yatarak tedavi teminatınız devam eder. (Gebelik dışı hallerde)
 • Sağlık Sigortası Güvencesi ile sağlanan tüm haklarınızla birlikte sağlanan en büyük fayda; Devlet Desteğidir. Doğum sağlık sigortanızı  9 taksitle ödeyebilir, yıl boyunca vergi diliminiz oranında vergi avantajından yararlanırsınız.  Ödediğiniz paranın %15’i ile %40’ı arasında değişen oranlarda devlet desteğinden yararlanırsınız.

Liv Hospital Doğum Paketi; Devlet Desteği ile neredeyse 9.040 TL‘ye maal olan doğum sağlık sigortanız, Liv Hospital gibi yüksek standartlara sahip SGK anlaşmalı özel bir hastaneden fark ücret ödemeden faydalanmanızı sağlar. SGK kapsamındaki tüm test ve tetkikleri kapsayan sağlık sigortanızda SGK’nın ödemediği hizmetler kapsam dışıdır.

Örneğin, İki Can Doğum Sigortası ile doğuma kadar yararlanabildiğiniz muayene haklarınızı, dilerseniz kadın doğum bölümü dışındaki bir bölüm ve branşta da aynı koşullarda kullanabilirsiniz. Liv Hospital Doğum Paketi hakkında detaylı bilgi almak için Ankara ofisimize (0850) 346 11 30 ‘dan ulaşabilirsiniz. Sigortacılığın dijital ortamda online yapılabildiği günümüzde, doğum paketinizi bir telefonla satın alabilir ve aynı anda kullanmaya başlayabilirsiniz. Şirketimiz hakkındaki görüş ve yorumlara Google İşletmem uygulamamızdan ulaşabilirsiniz. Dönemsel kampanyalar, sigorta branşlarındaki fiyat ve indirimlerden haberdar olmak için bize ulaşın.

Bebeğinizin doğumundan sonra yeni doğan çocuk sağlık sigortası yaptırmayı unutmayın. Şimdiden çocuk sağlık sigortası koşullarına göz atın.

Diğer sorularınız ve bilgi talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara’da merkezi konumu ile neredeyse; Tüm ilçe ve semtlerden bir toplu taşıma aracı ile ulaşılabilen bir hastane olma özelliği ile Liv Hospital Ankara Tunus Caddesi girişindedir. Kızılay’a, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne ve Tunalı’ya yürüme mesafesine sahiptir.

Liv Hospital Ankara Hastanesi, sunduğu hizmet ve fiyat politikalarına bakarak… Ankara’da SGK anlaşması olmayan Bayındır Hastanesi, Tobb Etü, Güven Hastanesi gibi hastanelerle adı birlikte alınır. Buna rağmen SGK anlaşmalı bir özel hastane olma özelliği ise; Liv’i öne çıkartır. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası veya bir doğum sigortası sahibiyseniz.. Sadece 15TL SGK katılımı ödeyerek muayene olursunuz. Yapılması gereken SGK kapsamındaki test ve tahlillerde ise fark ödemezsiniz.

Mart 2021 itibariyle bakıldığında, uzun yıllardır Liv Hospital Ankara Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümünde gerçekten çok emek vermiş ve başarılarıyla da sosyal mecralarda adından söz ettiren hekimler bölümde görev almaktadır. Farklı uzmanlık alanları yanında hemen hemen hepsi, gebe takibi yapmaktadır. Bugün için; Doç. Dr. Bora Coşkun ile ikiz kardeşi  Doç. Dr. Buğra Coşkun, Doç. Dr. Coşkun Şimşir, Dr. Öğr. Üyesi Ebru Yüce, Dr. Öğr. Üyesi Nezaket Kadıoğlu, Prof. Dr. Turgut Var ve Doç. Dr. Türkan Örnek hastanenin kadın doğum ekibindedir.

Liv Hospital Ankara SGK anlaşmalı bir hastanedir. Sadece Sosyal güvenceniz ile hastaneden hizmet almak isterseniz… Muayene, tahlil ve tetkikler için fark ücret ödemeniz gerekir. Hastanenin kadın doğum bölümünde takibiniz ve doğum için ise, gebelik süresi sonuna kadar SGK’dan yararlanmazsanız 11-13bin TL aralığında  bir sağlık harcaması mümkün olabilir. Bu aşamada tavsiyemiz, Liv Hospital’de SGK anlaşmalı hekimleri tercih etmeniz ve hamilelik süreciniz başlamadan kısa süre önce… Çok ekonomik primler ve %20 devlet desteğ ile; Doğum teminatlı bir sağlık sigortası almanızdır. (Üstelik hiçbir bekleme süresi olmadan.) Detaylar için 0850 346 11 30’u arayarak, SİGORTAPARTNER AŞ’den destek alabilirsiniz.

Hamile anne adaylarımızın, hamilelik süreci başladıktan sonra en çok araştırdıkları konuların başında “Doğum sigortası” ve “Doğum paketi” kelimeleri geliyor. Tavsiyemiz her ne kadar, hamilelik başlamadan hemen önce ortalama 4bin TL gibi bir tutara,(2021)  bekleme süresi dahi olmadan doğum teminatlı bir sağlık sigortası almanız yönünde olsa da… Hamileyken de satın alabileceğiniz ve %20 Devlet desteği olan doğum teminatlı sağlık sigortası alternatifleri de var. Bunun için sayısı 600’ü aşan değerlendirmeyle,  oldukça yüksek bir başarı puanı alan  SİGORTAPARTNER sağlık sigortaları ekibimizden 0850 346 11 30’u arayarak bilgi alabilirsiniz.

Hamilelik öncesi ve Hamileyken de yapabildiğimiz doğum sağlık sigortalarımızda, Normal Doğumda Epidural Anestezi doğum sağlık sigortası kapsamındadır. Epidural için fark ücret ödemezsiniz.  

Hamilelik sürecinizde neredeyse her ay doktorunuza muayeneye gittiğinizi düşünürsek.. Bebeğinizin doğumundan hemen sonra, onunda özellikle ilk yılın son aylarına, hatta 1 yaşına basana kadar.. her ay düzenli kontrolü olacaktır. Muayeneler, beraberinde yapılacak tahliller hatta gerektiğinde hastane yatış masraflarını karşılayacak, oldukça avantajlı yıllık ödemelerle, çocuk sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. SİGORTAPARTNER Sağlık sigortaları ekibimiz, 29 sigorta şirketinin fiyatlarını karşılaştırarak size beklentilerinize uygun ve oldukça avantajlı bir fiyat sunacaklar. Dilerseniz  bir ebeveyn olmaksızın; Sadece bebeğiniz için de sağlık sigortası alabilirsiniz.

Soru Sor
Whatsapp
Liv Hospital Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by