Medipol MEGA Bağcılar İSTANBUL

Medipol MEGA Bağcılar Hastanesinde Doğum Sağlık Sigortanız ile Muayenelerinizi 15 TL'ye olabilir, Hamileliğinizde test ve tetkiklerinizi ek ücret ödemeden yaptırabilirsiniz.

Medipol MEGA Bağcılar Hastanesinde Doğum Sağlık Sigortanız ile Muayenelerinizi 15 TL’ye olabilir, Hamileliğinizde test ve tetkiklerinizi yaptırabilirsiniz.

Medipol MEGA Bağcılar Hastanesi

Medipol MEGA Bağcılar, İstanbul’un Bağcılar ilçesinde bulunan, Medipol Hastaneler Grubunun 10 hastanesinden biridir. Anadolu yakasında, Tem Avrupa Otoyolu üzerinde bulunan hastane, kadın doğum bölümü, çocuk sağlığı ve hastalıkları bölümleri ile sigortalılarımızın sıklıkla tercih ettiği özel hastaneler arasındadır.

Medipol MEGA Bağcılar Hastanesinde Hamileyken Nelerden Yararlanabilirsiniz?

Medipol MEGA Bağcılar Hastanesinden Hamileyken Geçerli Doğum Sağlık Sigortası;

Anne adaylarının çoğu, doğum paketi veya doğum  sağlık sigortalarını araştırmaya,  hamile olduktan sonra başlarlar. Bunu dikkate alarak, geç kaldığınızı düşünmeyin ve üzülmeyin. Her yıl, yirmi binden fazla anne adayı bizlere hamile olduktan sonra sigorta yaptırmak için başvuruyorlar. Şirketimiz Sigorta Partner Aş hakkında yapılan değerlendirmelere ve sayısı 700 ü aşan sigortalı yorumlarımıza bakmayı unutmayın.

Doğum sağlık sigorta ile hamilelik harcamalarınızı, en uygun fiyatlara maal edersiniz.  SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamındaki, test ve tetkikleriniz,  adet ve sayı sınırı olmaksızın poliçenizdeki muayene haklarınızla birlikte, sağlık sigortası teminatları ile karşılanır.

Tek kişilik özel oda ve refakatçi giderleri, doğumda doktorunuzun gerekli görmesi halinde 2 geceye kadar hastane yatışınız, normal veya sezaryen doğumunuz ve anestezi giderleri sağlık sigortasının teminatları içerisindedir.

Bebeğinizin doğumdan sonraki ilk muayenesi, standart kontrolleri SGK tarafından karşılanır ve özel hastanelerde bu hizmetler için ek ücret ödemezsiniz.

Ayrıca… Henüz Hamile Değilseniz;  Doğum Teminatlı Bir Sağlık Sigortası Yaptırabilir ve Avantajlarından Faydalanabilirsiniz

Medipol MEGA Bağcılar ‘da Geçerli Bekleme Süresiz Doğum Sigortası

Doğum sağlık sigortası sadece hamilelik başladıktan sonra yaralanılan bir sağlık ürünü gibi algılansa da hamilelik süreciniz başlamadan önce de, içerisinde doğum teminatının olduğu bir sağlık sigortası satın alabilirsiniz. Doğum teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile gebeliği planladığınız tarih öncesinde, poliçenizi alırsınız…  Dilediğiniz bölümde kullanmaya hemen başlarsınız. Hamilelik süreci başlamadan önce yapıldığında daha geniş sağlık sigortası teminatlarına ve çok daha uygun fiyatlarla poliçenizi yaptırabilirsiniz.

Hamilelik planlıyorsanız 12ay, 6ay, 3ay, 2ay bekleme süreli sağlık sigortalarımızı incelemelisiniz. Hamile kalmadan satın alabileceğiniz bu sağlık sigortaları ile şirketlerin anlaşmalı hastaneleri arasında tercih ve süre içerisinde hastane değişikliği yapmanız mümkün.

Siz yada eşiniz üzerinden vergi avantajından faydalanabilir ve ödediğiniz poliçe tutarının %20 lik kısmını devletten, vergi avantajıyla geri  alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken poliçenizi işyerinizin muhasebe birimine göndermektir.

Doğum Sağlık Sigortası Avantajları Nelerdir?

Doğum sağlık sigorta ile hamilelik masraflarınızı en uygun fiyatlarla karşılarsınız. SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamındaki test ve tetkikleriniz adet sayı sınırı olmaksızın, muayenelerinizle birlikte sağlık sigortası teminatları içerisindedir.

Tek kişilik özel oda ve refakatçi giderleri, doğumda gerekli hallerde 2 geceye kadar hastanede  yatışınız, normal / sezaryen doğum ve  anestezi giderleri sağlık sigortasının teminatları içerisindedir.

Bebeğinizin doğumdan sonraki ilk muayenesi, standart kontrolleri SGK tarafından karşılanır ve özel hastanelerde bu hizmetler için ek ücret ödemezsiniz.

Sağlık sigortanızın kredi kartınız ile taksitlendirebilir, ödediğiniz poliçe tutarının minimum %15 ini devlet desteği olarak vergi avantajı şeklinde geri ödeme olarak alırsınız.

Vergi Avantajı, Sağlık sigortası sahipleri adına, sigortayı ödeyen ve aynı zamanda çalışan kişinin (bu kişi siz yada eşiniz olabilir), iş yerine ibraz edeceği poliçe belgeleri ile sağlık sigortası ücretinizin %15 ila %40 arasındaki tutarını maşınızla birlikte, geri ödemeyle alacağınız anlamına gelir.

İstanbul ‘da birçok hastanede geçerli olan;

  • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
  • Bekleme Süresiz Doğum Sigortaları,
  • Hamileyken yapabildiğimiz Doğum Sigortası Paketleri ve
  • Çocuk Sağlık Sigortalarımızın tamamı için devlet desteğiyle vergi avantajından faydalanabilirsiniz.

Bebeğinize Tek Başına Çocuk Sağlık Sigortası

Bebeğinizin doğumundan hemen sonra onun için çocuk sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.

Anlaşmalı özel hastanelerde  15 TL katılım payı ile muayene olabilirsiniz. Ayrıca  ek ücret ödemeden bebeğinizin kontrollerini sıra beklemeden gerçekleştirebilirsiniz.

Tamamlayıcı sağlık sigortası  ile ayakta tedavilerde yılda 10 muayene hakkınız olurken; Yatarak tedavilerde herhangi bir üst limit bulunmaz.

Türkiye’de Sağlık Bakanlığı’nın çocukluk çağı aşı takviminde bulunan 10 aşı vardır. Bunlar; (Hepatit B, Verem (BCG), DaPT-İPA-Hib (karma aşı), Pnömökok, KKK (Kızamık, kızamıkçık, kabakulak), DaBT-İPA, Çocuk Felci (aktif Polio), Difteri-Tetanos, Suçiçeği, Hepatit A) aşılarıdır. Takvimdeki bu aşıları çocuk sağlık sigortanız ile muayeneye gittiğiniz  özel hastanelerde ücretsiz olarak yaptırabilirsiniz. (Aşı ve İlaç giderleri SGK tarafından karşılandığı için; Tamamlayıcı sigortalar aşı ve ilaç giderini karşılamaz. Aşı takviminde bazı öneri aşılar ıda yer alır. Aşıları satın alarak yine, ücretsiz olarak yaptırabiliriniz.)

Bebeğinizin özellikle ilk yılında, sıklıkla hastaneye gidecek, aylık rutin kontrollerinizi ve aşılarınızı yaptırıyor olacaksınız. Oldukça maliyetli olan bu kontroller için çocuk sağlık sigortası ‘ndan mutlaka siz de faydalanın. Ayrıntılı bilgi için;  Sağlık ekibimize hemen ulaşın. (0850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Medipol MEGA Bağcılar İSTANBUL Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by