Sompo Sigorta Doğum Paketi

Sompo Sigorta Doğum Paketi Hamileyken Başvurun

Sompo Sigorta Doğum Paketi

Sompo Sigorta Doğum Paketi, hamileyken satın alınabilen ve anlaşmalı özel hastanelerde, hamilelik sürecinizdeki sağlık harcamalarınızı karşılayan kapsamlı bir doğum teminatı içerir.

Sompo Sigorta, ülkemizde sigorta şirketleri prim üretimi sıralamasında, ilk 10 sigorta şirketi  arasında yer alan, bireysel tüketiciler (sigortalılar) arasında, adını bugüne kadar kasko ve trafik sigortası ürünleriyle yaygın şekilde duyurmuş olan ve büyüklük açısından, önemli ölçeğe sahip bir sigorta şirketidir. Ülkemizde tamamlayıcı sağlık sigortasının yaygınlaşmasıyla sağlık sigortası branşında da önemli prim üretimi yapan Sompo Sigorta…  Anne adaylarımıza sunduğu hamileyken doğum teminatı ile, ülkemizde sayısı 40’ı aşan tamamlayıcı sağlık sigortası şirketleri arasında fark yaratan şirketlerdendir.

Sompo Sigorta Doğum Paketi Hamileyken Alınır Mı?Sompo Sigorta Doğum Paketi Hamileyken Alınır mı?

Hamilelik planladığınız bir dönemde, hamilelik süreciniz henüz başlamadan satın alabileceğiniz Sigorta Partner doğum paketi oldukça avantajlı şartlar ve kapsamlı sağlık sigortası teminatları sunar.

Hamileyken de doğum sigorta paketi alabilirsiniz. Hamilelik süreciniz başladığında da, doğum sigortası paketi alabilirsiniz. Sompo Sigorta ile anlaşmalı özel hastanelerde yararlanabileceğiniz, tamamlayıcı doğum paketi sigortası ile, anlaşmalı özel hastanelerde sadece 15TL Sgk katılımı ile kadın doğum bölümünde muayene olabilirsiniz. Normal & Sezaryen doğum için fark ücret ödemezsiniz.

Sompo Sigorta Doğum Paketi Devlet Desteği

Tamamlayıcı sağlık sigortalarında olduğu gibi, Sompo doğum paketi sigortası yaptıran anne adaylarımız, vergi dilimleri olan, %15 ile %40 arasında değişen oranlarda Devlet Desteği‘nden yararlanarak, sağlık sigortalarını aynı oranda çok daha ekonomik fiyatlara maal eder. Vergi avantajı ile yararlanabildiğiniz devlet desteği sadece sağlık sigortalarına özgüdür. Özel bir hastaneye ödenmiş tutarlar bu destek için konu edilemez.

Sompo Sigorta Doğum Paketi Hangi Hastanelerde GeçerlidirSompo Sigorta Doğum Paketi Hangi Hastanelerde Geçerlidir?

Sompo Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ülke genelinde beş yüzden fazla özel hastanede geçerlidir. Tamamlayıcı sağlık sigortası ile SGK anlaşmalı özel hastanelerde SGK’lı bölümlerde ayakta tedavi ve yatarak tedavi (yatış ve ameliyatlar için)  hizmet alabilirsiniz. Üstelik fark ve ek ücret ödenmez.

Tamamlayıcı Sağlık Doğum Paket Sigortası ise; Hamileyken yapılabilme özelliği ile çok tercih edilmektedir. Yine Sompo Sigorta’nın doğum teminatı sağladığı özel hastanelerde geçerlidir. 2020 yılında hamile anne adaylarımız tarafından en çok tercih edilen ilk 3 hastane; Medicana International Ankara Hastanesi, Medicana Bursa Hastanesi ve 2020’de hizmete giren, Medicana İzmir Hastanesi olmuştur.

Sompo Sigorta Çocuk Tamamlayıcı Sağlık SigortasıSompo Sigorta Çocuk Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Hamilelik sürecinde bir sağlık sigortasından yararlanmış anne adaylarımız, özel bir hastane fiyatına kıyasla; Hamileyken de, oldukça avantajlı rakamlarla satın alabildikleri doğum sigortası paketine ek olarak bir de.. ortalama %20 oranında Devlet desteğinden yararlanınca, sağlık sigortasının sağladığı faydaları deneyimlemiş oluyor.

Bebeklerinin doğumundan hemen sonra ise, özellikle ilk yıllarda çocuklarını her ay doktora , kontrollere götürecekleri için; Tercih edecekleri anlaşmalı özel hastanelerimizde sağlık harcamalarında fark ücret ödememek için; Çocuk Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırıyorlar. En uygun fiyata, en iyi çocuk sağlık sigortası teklifi için; Sağlık ekibimize hemen ulaşabilirsiniz. Sizi geri aramamız için, whatsapp ile talebinizi bize göndermek için hemen ikona tıklayın. Yada bilgi formu ile bize ulaşın.

Sigorta Partner Aş Sağlık Ekipleri Hakkında

Sizlere hizmet verdiğimiz çok sayıda sigorta şirketi ve sizlere sunabildiğimiz alternatif sigorta ürünleri için; Deneyimli bir ekibe sahibiz. Oto kasko ve trafik sigortası gibi ürünlerinden oldukça farkılaşan sağlık ürünlerimizi, yıl içinde çok kez kullanmanız gerekebileceği için, ihtiyacınız olduğunda doğru bilgiye ve çözüme ihtiyacınız olacağını lütfen unutmayın.

Sigortalılarımızın, şirketimiz ve çalışanlarımız hakkında google platformlarında paylaştıkları 500’den fazla yorum ve değerlendirmeyi okumak için Yorumlar linkine tıklamanız yeterli olacaktır.

Sompo Sigorta Doğum Paketi hakkında bilgi almak için sağlık ekiplerimize (0850) 346 11 30 ve (0312)911 11 39 ‘dan ulaşabilirsiniz.

Soru Sor
Whatsapp
Sompo Sigorta Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by