Çocuklar İçin Sağlık Sigortası

Çocuklar İçin Sağlık Sigortası Tek Başına Yapılabilir

Çocuklar İçin Sağlık Sigortası

Ankara’daki anlaşmalı özel hastanelerimizin çocuk bölümlerinden; Muayene ve tahlillere ücreti ödemeden yararlanmak isterseniz %20 Devlet Desteği ile,  Çocuklar İçin Sağlık Sigortası yaptırabilirsiniz.

Tek Başına Sağlık Sigortası Yapılır mı?

0-1 yaş Yeni doğan bebekler ve 18 yaşın altındaki çocuklar için anne veya baba ile birlikte sigortalanma zorunluluğu olmaksızın çocuk tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.

HEMEN BİLGİ AL

Çocuklar İçin Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerlidir?

Tamamlayıcı sağlık sigortası yapabildiğimiz otuza yakın sigorta şirketi arasından öncelikle tek başına çocuklara sigorta yapabilen avantajlı bir şirkete karar verdikten sonra.. Ankara’da MEDICANA, Koru Hastanesi, Medical Park Batıkent, Medical Park Keçiören, Liv Hospital Ankara, Lokman Hekim Hastaneleri gibi farklı semtlerde yer alan SGK anlaşmalı ve farklı çocuk branşları olan hastaneleri kullanabileceğiniz gibi..

Sigorta poliçenizle birlikte gönderilen anlaşmalı kurum listelerini inceleyerek Ankara ve diğer illerde bulunan 800’e yakın özel hastaneden de fayladalanabilirsiniz.

Sağlık Sigortam Ne Zaman Başlar?

Neredeyse tüm sistemlerin online çalışmaya başladığı günümüzde, çocuk sigortası poliçeniz tanzim edildiği an itibariyle aktiftir ve bu sadece dakikala alır. Anlaşmalı özel hastanelerde ise; Yine online olarak sistemde bebeğinizin bilgilerini görebilecekleri için, anında sigortalısınız.

Ne Zaman Başvuru Yapmalıyım Biraz Beklemeli mi?

İçinde bulunduğumuz PANDEMİ Döneminde, bizler kadar çocuklarımızı da risk altında! Tamamlayıcı Sigortalar ise; çocukların sigorta başlangıcından sonra  ortaya çıkması kalinde, covid için yatış ve gereken tedaviyi de karşıladığından…

Çocuklarınıza sağlık sigortası yaptırmayı planlıyorsanız, kesinlikle gecikmeyin ve şansa bırakmayın. Bugün çocuklar için oldukça ekonomik primlerle, üstelik anne ve babanın sigortalanmasına gerek olmadan, (tek başlarına) çocuk sağlık sigortası yapabiliyoruz. Hemen Fiyat alabilir, bugün yararlanmaya başlayabilirsiniz. 

HEMEN BİLGİ AL

Evden Çıkmadan Çocuklar İçin Sağlık Sigortası Yaptırın.

Evden çıkmadan, hemen sağlık sigortası yetkililerimize 0312 911 11 39  ‘dan ulaşabilirsiniz. Beklentilerinizi karşılayacak teminatlar ve istediğiniz anlaşmalı hastaneler için en avantajlı fiyatı sizin için karşılaştırıp sunacaklar.

Sigortalılarımızın, Şirketimiz ve ekibimiz hakkında  görüş ve değerlendirmelerini çok önemsiyoruz. Google Bağımsız değerlendirme kaynaklarından elde edilen sonuçlara göre; 4,9/5 puanımızla  gurur duyuyoruz. 500’e yakın yorumun he birini dikkatle okuyoruz. İncelemek için tıklayın.

YORUMLARI OKU

Çocuk Sağlık Sigortasında Devlet Desteği

Tüm sağlık sigortalarında olduğu gibi, çocuklarınız için yapacağınız sağlık sigortanızda da devlet desteğinden yararlanabilirsiniz

Kamu yada özel sektörde ücretli çalışanlar veya bağkurlu iş yeri sahipleri.. çocuk sağlık sigortası poliçenizi iş yerinize vererek, gelir verginiz oranındaki Devlet Desteğinden 1yıl boyunca yararlanabilirsiniz.

Gelir vergisi dilimleri %15, %20, %27, %35 ve %40 oranlarında değişmektedir. Bu oranlar aynı zamanda sağlık sigortası devlet desteğinden yararlanacağınız oranları ifade eder. Bilgi için Hemen Fiyat alabilir, bugün yararlanmaya başlayabilirsiniz. 

HEMEN BİLGİ AL

Soru Sor
Whatsapp
Çocuklar İçin Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by