İzmir Doğum Paketleri

İzmir Doğum Paketleri ile Özel Hastanede Fark Ücret Ödemeyin

İzmir Doğum Paketleri

Bu yıl, Ankara, Bursa ve İstanbul’dan sonra İzmir Doğum Paketleri ‘de oldukça yaygınlaşmaya başladı. Hamile anne adaylarımızın doğum için İzmir’de  en çok tercih ettikleri özel hastaneler arasında Medical Park İzmir ve 2020’de faaliyete giren MEDICANA İzmir Hastaneleri oldu.

Doğum için Sağlık Sigortası yaptırmanın avantajları ve ne zaman yapılması gerektiğine dair hazırladığımız yazımızda, doğum için ek devlet desteğine de yer verdik.

 • Hamilelik süreci öncesi, Bekleme Süresiz Doğum Paketleri
 • Hamileyken İzmir Doğum Paketleri

Doğum Paketi Ne Zaman Yaptırılmalıdır?

Yakın zamanda hamilelik planlaması yapan ailelerimiz, hamilelik sürecinin başlamasını öngördükleri tarihe göre 1yıl öncesinde, 6ay öncesinde, 3ay öncesinde doğum sağlık sigortası yaptırabileceği gibi…

(1) Hamilelikten hemen önce yaptırıp, Bekleme süresi olmaksızın, hamile kalabilir ve doğum sağlık sigortasından İzmir’de istediği anlaşmalı özel hastanede de, hemen yararlanabilir.

(2) Hamileyken Doğum Sağlık Sigortası YaptırmakYakın zamanda hamilelik planlayan ailelerimiz için bir seçenek sunabildiğimiz gibi, hamile anne adaylarımız için de, hamileyken doğum sağlık sigortasından yararlanabileceklerini paylaşmaktan çok mutluyuz.

Detaylı Bilgi İçin; Sağlık ekibimizin sizi en kısa sürede aramasını isteyin.

İzmir Doğum Paketleri’nin Avantajları Nedir?

 • Hamilelik süreci başlamadan yada hamileyken de yapılabilir.
 • Anlaşmalı Özel Hastanelerde rutin gebelik muayeneleri 15TL’dir
 • Muayene beraberinde yapılması istenilen test ve tahliller limitsizdir.
 • Normal Doğum & Sezaryen , Oda, yatış, refakatçi giderleri %100 karşılanır.
 • Sağlık sigortası ödemelerinizi dilerseniz kredi kartıyla, taksitle yapabilirsiniz.
 • Doğum Sağlık Sigortası yaptırdığınız için vergi avantajından yararlanır. Ortalama %20 oranında bir devlet desteği  alırsınız.
 • Sağlık sigortanızı e-devletten takip edebilirsiniz.
 • Dilerseniz İzmir veya diğer illerdeki anlaşmalı özel hastaneleri kullanabilirsiniz.
 • Özel bir hastaneye ödemeniz gereken tutardan çok daha ekonomik fiyatlara maal edersiniz.
 • Küçük bir tutar ile, hamilelik sürecinizde beklemeyen olası hastane yatışlarınızın karşılanması teminatını ekleyebilirsiniz.

Hamileyken Doğum Sağlık Sigortasını Nereden Almalısınız?

İzmir Doğum Paketleri, sağlık sigortası özellikleri olan, hamileyken yapabildiğiniz ve doğuma bağlı harcamalarınızı karşılayan bir sigorta poliçesidir. Yukarıdaki bir çok özelliği ise, sağlık sigortası olması ile kazanılmış faydalardır.

Sağlık sigortanızı doğuma kadar… Her ay, her doktor muayenenizde kullanacağınızı düşünürsek! Arabanıza yaptırdığınız ve yılın tamamında arabanızın torpidosunda sakladığınız bir kasko yada trafik sigortasından farklıdır. Bu fark; Aslında bir anlamda canlı ve her ay kullanılan bir poliçe olmasından kaynaklıdır ve bu kez kaskonuzu yaptırdığınız sigortacınızdan bu konuda yeterli destek alamayacağınıza şaşırmayın.

Sigorta Partner AŞ, 2010 yılında, tamamlayıcı sağlık sigortalarının ilk kullanılmaya başladığından bugüne kadar, sigorta şirketleri ile özel projeleri yürüten bir ekip tarafından kurulmuş bir sigorta acente kanalıdır.

Bu süreçte en son, 2017 yılında İKİCAN Hamilelik Projesini Demir Hayat Sigorta Aş ile birlikte yapmıştır. Genel Müdürlüğümüz Ankara’da olsa da, İzmir’de hastane de bankoda bile, ihtiyaç duyacağınız destek için telefonla her an hastane yetkilileri ile iletişim kurabilen sağlık operasyon ekibiye, size her zaman destek sağlayacaktır.

Hamilelik gibi önemli bir sürecin, bizim tarafımızda da, aynı hassasiyetle yönetilmesi ve bunun sağladığı sigortalı memnuniyeti, bizim için en büyük mutluluk. Anne adaylarımızın, görüş ve önerilerini inceleyebilirsiniz. Yorumlar

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Soru Sor
Whatsapp
İzmir Doğum Paketleri Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by