Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları ve Anlaşmalı Hastaneler

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, sosyal güvenlik kurumu (SGK) kapsamında sağlık hizmeti alabilen çalışanlar, emekliler – bakmakla yükümlü oldukları aile bireyleri ve iş verenlerin (Bağkurlu iş yeri sahipleri)  özel hastanelerden hizmet almaları halinde hastaneye ödemeleri gereken fark ücretlerini %100 karşılayan; Bir anlamda da, SGK sağlık haklarınızı tamamlayan  bir sağlık sigortasıdır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

İlk kez 2010 yılında tanıştığımız sağlık sigortası modeli, bugün yirmiden fazla sigorta şirketinin ürünleri arasında yerini aldı. Sigorta şirketleri tamamlayıcı sağlık sigortası ürünlerini kendi markaları ile adlandırıyor olsalarda, sistem uygulaması özel hastanelerde SGK’lı bölümlerde çıkan farkları ödemek üzerine kurulu ve işleyiş aynı.

Satın alabileceğiniz tamamlayıcı sigorta alternatiflerinin ve hizmet sunulan özel hastane sayısı arttıkça, sigortalılarında daha çok tercih ettiği bir sigorta haline geldi.

0-60 yaş arasındaki sigortalılara sunulan Tamamlayıcı Sigorta primlerini,  yaş faktörü dışında; Bulunduğunuz il, poliçenizin yıllık kullanım limitleri, almayı tercih edebileceğiniz ek teminatlar (doğum teminatı vb) etkiliyor. 0-60 Yaş grubuna göre ise ödenecek primler, sigortalıların yoğun olarak hastane kullanabileceği yaşlarda  daha yüksek, daha az hastaneye ihtiyaç duyacağı yaşlarda ise daha düşük fiyatlarla sunuluyor. Detaylı bilgi ve hemen teklif için tıklayın.

(TSS) Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Teminatı

Anne adaylarımızın sağlık sigortası hakkında araştırma yaptığı en yoğun dönem, hamilelik planladıkları zamanlar ve daha sonra da çocuklarının doğum dönemleridir. Tamamlayıcı sağlık sigortası alternatifleri arasında her sigorta şirketinin doğum teminatı yok. TSS + Doğum teminatı, bir yıl boyunca rutin sağlık harcamalarınızla birlikte… Hamilelik dönemine ilişkin muayeneler, tahliller ve doğum için planlanabilecek en avantajlı sağlık sigortasıdır.

“TSS + Doğum Teminatı” sunan sigorta şirketlerinin önemli bir bölümü, hamilelik başlamadan önce doğum teminatınızı almanız gerektiğini söyler. Bu süre, şirketlere göre hamile kalmadan 12 ay, 6 ay, 3 ay önce olabildiği gibi… Hamilelik başlamadan hemen önce alabileceğiniz ve bekleme süresi olmayan  doğum teminatı  alternatiflerimizi inceleyin. Henüz hamile değilseniz ve doğum teminatı hakkında bilgi almak isterseniz bize ulaşın. 

Hamilelik süreci başlamış anne adaylarımız ise;

Aslında bu konuda araştırma yapan ve bize ulaşan en büyük kitleyi oluşturuyor. Hamile olduğunu öğrendikten sonra, hastane, doktor araştırma süreci başlayan anne adaylarımız, hastanelerin fiyatları ve maliyetleri karşısında avantajlı bir seçenek ararken; Bizde 2010 yılında başladığımız ve halen devam eden özel projelerimizle; Hamileyken Doğum Teminatı yada Hamileyken Doğum Sigortası sunabiliyoruz. Hamileyken doğum sigortası yaptırmak ve sağlık sigortaları vergi avantajıyla %35’e varan devlet desteğinden yararlanmak için hemen bilgi alın.

Çocuk Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Hamile anne adaylarımıza hamilelik öncesinde yada hamileyken sunabildiğimiz doğum sigortası ürünleri muayene tahliller ve doğumu karşıladıktan hemen sonra… Hızla tamamlanan ortalama 40 hafta gibi süre sonunda; Artık çocuk sağlık sigortası arayışı başlıyor. Hamilelik döneminde size olan faydasını ve maliyetlerinizi ne kadar azalttığını gördüğünüz sağlık sigortalarından, artık bebeğinizin yararlanma zamanı geldi. Özellikle yeni doğanlar için ilk 12 ay, düzenli olarak sağlıklı çocuk kontrollerine gittiğiniz, bazen de beklenmeyen durumlarda doktora başvurulacak hassas bir dönem. Bu nedenle bebeğinizin doğumundan hemen sonra Yeni Doğan Çocuk Sağlık Sigortası yaptırmanızı öneriyoruz.

Çocuk tamamlayıcı sağlık sigortası; Bebeğinizin doğumundan hemen sonra yapılabilir. SGK Anlaşmalı özel hastanelerdeki muayenelerinizde sadece 15TL Sgk katılı ödersiniz. Muayenede doktorunuzun yapılmasını isteyeceği test ve tahliller limitsiz olarak %100 karşılanır. Ayrıca beklenmeyen hastane yatışları ve ameliyatlar da %100 tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamındadır. Bilgi Alın.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ne Zaman Alınmalı?

Hamilelik dönemindeki ihtiyaçlarınız, bebeğinizin doğumuyla birlikte her ay gideceğiniz doktor kontrolleriniz ölçülebilir ve öngörülebilir sağlık harcamalarıdır. Bu dönemlerde sağlık sigortası satın alma kararı verdiğiniz gibi… Beklenmeyen ve öngörülemeyen, maliyetli diğer sağlık harcamalarınız için de… Devam eden bir tamamlayıcı sağlık sigortanız olmalı.

Tamamlayıcı sağlık sigortaları geçmişten gelen, sağlık sigortası yaptırdığınız tarihten öncesinde var olan yada öyküsü geçmişe dayanan hastalıklarınızı, bunlara bağlı tedavileri ve kontrolleri karşılamaz! Bu nedenle erken yaşta, sağlıklı bireylerken… Tamamlayıcı sağlık sigortası almanız ve uzun yıllar devam etmeniz, gelecek yıllarda mutlaka ihtiyaç duyulacak sağlık harcamalarınızı karşılayacaktır. Avantajlı tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları için bize ulaşın.

www.Tamamlayicisagliksigortasi.com.tr

Tamamlayıcı Sigortanın Yenilenmesi ve Devam Etmenin Faydaları

Tamamlayıcı sigorta poliçelerini arabanız için, her yıl en uygun rakamı bulmak için farklı sigorta şirketlerinden yaptırabildiğiniz trafik / kasko poliçelerden kesinlikle ayırmalısınız!

Tamamlayıcı sağlık sigortası ilk başlangıcınız neredeyse SGK’ya ilk kayıt, ilk giriş tarihiniz kadar önemlidir. TSS poliçenizin başladığı ilk tarih ve ilk sigorta şirketiniz, öncesindeki rahatsızlıkların sigorta kapsamında olmaması nedeniyle milattır.

Örneğin 01.01.2019 tarihinde başlayan tamamlayıcı sigortanız 01.01.2020 tarihinde  ara vermeden, yenilenerek devam etmelidir. Önceliğimiz ise, aynı sigorta şirketi ile.. geçmiş 1 yılda kazanılmış haklarınızı koruyarak devam etmeniz yönündedir. Böylece 01.01.2019 olan ilk giriş tarihinizi asla kaybetmezsiniz. Gelecek yıllarda ortaya çıkabilecek bir rahatsızlığınızın sigorta şirketi tarafından kapsam dışı bırakılmasını da engellemiş olursunuz.

Fakat, sadece sizin öngörebildiğiniz sağlık ihtiyaçlarınız için sigorta yaptırmak ve sonra devam etmeden sonlandırmak; İleride sigortaya  çok daha fazla para vermeyi kabul etseniz dahi, satın alamayacağınız, gerektiği gibi yararlanamayacağınız sigortalar haline dönüşebilir. Yaşımızın her yıl biraz daha ilerlediğini, ve sağlık harcamalarına mutlaka ihtiyaç duyacağımızı unutmadan değerlendirmenizi öneriyoruz. Hizmet verdiğimiz 27 sigorta şirketi ve en iyi fiyat için bize ulaşın.

55 Yaştan Sonra Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Sigorta şirketlerinin ürünleriyle 0 yaştan başlamak üzere tamamlayıcı sağlık sigortası yapabiliyoruz. İleri yaşlarda sağlık harcamaları artmaya başladığında aldığımız taleplerde ise, sigorta öncesine dayanan geçmiş hastalıkların standart tamamlayıcı sigortalar kapsamında olmaması sebebiyle, sizlere mahçup olmamak, hastanede karşılanmayan bir harcamayla karşılaşmamanız için daha hassas davranmak zorunda kalıyoruz. Çünkü orta yaşlarda satın alarak başlayacağınız ve düzenli olarak devam edeceğiniz bir tamamlayıcı sağlık sigortası, ileriki yaşlarda ortaya çıkabilecek hastalıklarınızı %100 karşılarken.. Elli yaş ve sonrasında satın almayı planladığınız bir sigorta, önceki rahatsızlıklarınızı karşılamayacağından, olabildiğince erken yaşta satın almakta fayda var.

Geçmişten Gelen Hastalıkları Karşılayan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Erken yaşlarda başvurmak gerektiğini  paylaşmaya çalıştığımız standart tamamlayıcı sağlık sigortalarının, sigorta başlangıç tarihi öncesindeki hastalıklar, şikayetler ve bunlara bağlı tedavileri karşılamadığını biliyorsunuz.

Buna rağmen, bize gelen taleplere belirli ölçülerde yanıt verebilmek için alternatif tamamlayıcı sağlık sigortaları da sunuyoruz. Standart bir tamamlayıcı sağlık sigortasına göre yıllık primleri bir miktar daha yüksek olan geçmiş hastalıklar sigortası sigorta yaptırdığınız tarih öncesinde var olan hatta devam eden rahatsızlıklara bağlı sağlık harcamalarınızı karşılıyor. 80 yaşa kadar yapılabiliyor.

ÖZELLİKLERİ:

  • Geçmiş Hastalıklar ve tedavileri sigorta kapsamında
  • 0-80 yaş aralığında sigorta yapılabiliyor
  • Ayaktan sağlık hizmetleri için hemen kullanmaya başlarsınız
  • Yatış – ameliyat gerektiren sağlık harcamalarınız poliçe başladıktan 90 gün sonra karşılanmaya başlıyor.
  • Başvuru sırasında bir sağlık ve durum beyanı isteniyor.
  • Devam eden yıllarda, poliçenin yapılması konusunda bir taahhüt verilemiyor. Standart tamamlayıcı sigortaların ödemediği rahatsızlık ve ameliyatlar için kısa süreli çözüm gibi dikkate alınmalıdır.

Bilgi Almak İçin En Yakın Ofisimizi Arayabilirsiniz.

Şirketimiz Sigorta Partner Aş, yirmiyedi sigorta şirketinin sağlık, oto ve diğer branşlarındaki sigorta ürünlerini sunar. Detaylı bilgi için şirketimizi inceleyebilirsiniz.

Soru Sor
Whatsapp
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by