Tek Başına Çocuk Sigortası

Çocuk Sigortası Yapan Sigorta Şirketleri

Yeni doğan bebekler ve çocuklarınız için çocuk sağlık sigortasından yararlanabilirsiniz. Anlaşmalı özel hastanelerde sadece 15TL Sgk katılımı ile muayene olursunuz. Muayene beraberinde gerekli olacak test ve tetkiklerin ücretsiz olduğu gibi… Gerekli hallerde, hastane yatışı ve ameliyatlar da sigorta şirketi tarafından %100 karşılanır.

Hizmet verdiğimiz sigorta şirketlerinin neredeyse tamamında tamamlayıcı sağlık ve çocuk sigortası ürünleri sunuluyor. Bebeğinize tek başına çocuk sigortası yapabileceğiniz gibi… Avantajlı fiyatları ve devlet desteğinden de yararlanabileceğiniz fırsatlarla anne+bebek yada baba+bebek planlarımızı da incelemenizi öneririz.

Hemen Çocuk Sigortası Fiyatı Alın

Çocuğum İçin Özel Sağlık Sigortası Kapsamı

“Çocuğum için özel sağlık sigortası yaptırmak istiyorum” diyen ebeveynlerimize, öncelikle gitmek istedikleri özel hastaneleri, oturdukları semti, bir çocuk doktoru tercihleri olup olmadığını soruyoruz. Beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre; Çocuk Özel Sağlık Sigortası yada Çocuk Tamamlayıcı Sağlık Sigortası önerebiliriz.

Özel Çocuk Sigortası ile Tamamlayıcı Çocuk Sigortası Farkları

Birbirine oldukça benzeyen özel ve tamamlayıcı çocuk sigortası poliçelerinde temel birkaç farklılık göze çarpar. Özel sağlık sigortaları ile SGK anlaşmalı olsun- olmasın çok sayıda özel hastaneden yararlanabilirken.. Ödeyeceğiniz yıllık sigorta primleri, tamamlayıcı sağlık sigortasına kıyasla bir miktar yüksektir. Çünkü; Tamamlayıcı sağlık sigortaları SGK anlaşmalı hastanelerde geçerlidir. Sağlık harcamalarınızın bir bölümü SGK, kalanı ise sizin adınıza sigorta şirketi tarafından ödenerek, harcamalar paylaşıldığı için çok daha ekonomiktir.

Aşı ve ilaç giderleri devlet tarafından SGK anlaşmalı eczanelerde karşılandığından Tamamlayıcı çocuk sağlık sigortalarının, aşı ve ilaç teminatı bulunmamaktadır.

Tek Başına Çocuk SigortasıÇocuğa Özel Sağlık Sigortası için %15 ile %40 Oranlarında Devlet Desteği

İster özel sağlık, isterseniz tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırın.. Her durumda da %15 ile %40 arasındaki vergi diliminize göre değişen oranlarda devlet desteğinden yararlanır, sağlık sigortası harcamalarınızı aynı oranda azaltırsınız.

Hızlıca Bir Kaç Soru Cevap

Tek başına çocuğa tamamlayıcı sağlık sigortası yapılabilir mi? Elbette, çocuğunuz için tek başına tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Hemen Fiyat Alın

Eşim ve çocuğuma özel sağlık sigortası yapmanın avantajı nedir? Çocuğunuzun sağlık harcamaları için satın alma kararı verirken, eşinizin yıl içindeki rutin doktor kontrollerini ve beklenmeyen olası sağlık harcamalarını göz ardı etmeyin. Ailece sağlık sigortası yaptırarak, aile indiriminden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz tek başına da sağlık sigortası yapılabilir

Özel sağlık sigortası çocuk için ne zaman yapılabilir? Yeni doğan bebeklerde, bebeğinizin kimlik numarasını çıkarttıktan sonra, sağlık sigortası için başvuru yapabilirsiniz. Doğumdan önce anne için özel sağlık sigortası yapmışsak… Bebeğinizin doğumu ile birlikte, poliçeye ekleyerek bebeğinize Ömür Boyu Yenileme Garantisi Hakkı alabilirsiniz. Üstelik hiç bir ek ücret ödemeden ve beklemeden.

Erkek çocuğun sağlık sigortası fiyatı daha mı uygundur? Sigorta şirketlerine göre, çocukların yaşına, bulunduğunuz ile, tercih ettiğiniz sağlık sigortası kapsamına göre… Yıllık primler farklılık göstermektedir. Buna rağmen.. Yeni doğan erkek bebeklerin, kız bebeklere kıyasla primler bir miktar daha ekonomiktir diyebiliriz. Hemen Fiyat Alın

Sadece çocuğa tamamlayıcı sağlık sigortası yapılabilir mi? Elbette 0 yaş bebeklerde dahil olmak üzere, çocuklarınıza tek başına çocuk sigortası yapabilirsiniz. Tavsiyemiz ise, anne+ bebek fiyatlarını ve avantajlarını da mutlaka incelemenizdir. Sağlık ekibimizi (0850) 346 11 30 ‘dan arayabilirsiniz.  Hemen Fiyat Alın

Özel sağlık sigortası çocuğu kapsar mı? Devam eden bir sağlık sigortanız var ise, bebeğinizin doğumu ile birlikte ek prim ödeyerek; Sağlık sigortası poliçenize dahil etmeniz durumunda.. Özel sağlık sigortası çocuğu kapsar.

Tamamlayıcı sağlık sigortası çocuk pirimi ne kadardır?  Tamamlayıcı sağlık sigortasında primler, yaş, bulunduğunuz il, tercih ettiğiniz anlaşmalı hastane ağı, ödeme planı gibi birden çok değişkene göre belirleniyor. 2021 yılı itibariyle çocuk sigortası primleri illere göre 940 TL’den başlamaktadır. Hemen Detaylı Bilgi Alın

Çocuklar İçin Sağlık Sigortası Nasıl Yapılır?

Yeni doğan bebekler için kimliğin çıkması ile birlikte başlayan süreç, 1 yaş ve üzeri çocuklar için yine TCKN bilgisi ile ilerlediği için; (0850) 346 11 30 ‘u arayarak sağlık ekibimize TCKN numarası vererek, önce alternatif sigorta şirketlerimizden fiyat alabilirsiniz.  Beklenti ve ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde karşılık veren çocuk sağlık sigortasını Türkiye’nin marka değerine sahip sigorta şirketlerinden birinden hemen alırsınız. Unutmamanız gereken; Çocuk için özel sağlık sigortası yaptırmanız durumunda da, %15 ile %40 oranında değişen devlet desteğinden yararlanarak harcamalarınızı çok daha ekonomik hale getirirsiniz.

Çocuklar İçin Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerlidir?

Tamamlayıcı sağlık sigortası ürünleri,  her ne kadar sigorta şirketlerine göre farklı isimler, farklı fiyatlar ile sunuluyor olsa da, Tamamlayıcı Sağlık Sistemi, SGK anlaşmalı özel hastanelerde fark ücret ödemeden hizmet almanızı sağlayan bir destekleyici sigortadır. Sigorta şirketlerinin teklifleri ve primlerine göre… Yararlanabileceğiniz hastaneler belirlenmektedir. Bazı şirketler ile size tek bir fiyat ve tek bir anlaşmalı hastane ağı sunuyorken… Bazı sigorta şirketleri ile size, birbirinden farklı yıllık sigorta primi ve farklı anlaşmalı hastane ağları sunabiliyoruz.

Soru Sor
Whatsapp
Tek Başına Çocuk Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by