Akay Hastanesi Doğum Paketi

Akay Hastanesi Doğum Paketi Fiyatları

Akay Hastanesi Doğum Paketi

Akay Hastanesi, Ankara’da çok uzun yıllardan beri tanınan ve merkezi konumu ile de oldukça tercih edilen bir özel hastanedir. Lokman Hekim Sağlık Grubu’na katılmasıyla da… Finansal olarak güçlendiği kadar, Yönetim anlayışı ve yenilenen hastane ile de, birçok bölümde SGK Anlaşmalı olarak hizmet vermektedir.

Anne adaylarımızın hamilelik süreci başladıktan sonra, hastane araştırmalarında ilk sıralarda yer alır. Lokman Hekim Grubunun 4’ü Ankara’da olmak üzere toplam 7 Hastanesi bulunmaktadır. Anne adaylarımız oturdukları semte, doktor ve hastane tercihlerine göre, Lokman Hekim Grubu Hastaneleri arasında tercihte bulunmaktadır. Lokman Hekim Üniversitesi Ankara Hastanesi, Lokman Hekim Etlik Hastanesi, Lokman Hekim Demet Tıp Merkezi ve Lokman Hekim Akay Hastanesi. Sigorta şirketilerimizin Ankara’daki anlaşmalı hastaneleri arasındadır.

1- Hamilelik Öncesi Akay Hastanesi Doğum Paketi

Hamilelik süreciniz henüz başlamamış ise…

1-3 ay gibi kısa bir dönemde de hamilelik planlıyorsanız, sizin için oldukça avantajlı bir teklifimiz var.

Hamilelikten kısa süre önce taksitle ödeyerek satın alabileceğiniz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası (TSS) + Doğum Teminatı ile anlaşmalı özel hastanelerimizden yararlanabilir. Hamile olduğunuzu öğrendiğiniz anda… Hemde bekleme süresi olmadan, doğum teminatından yararlanabilirsiniz. 

  • Kadın Doğum Bölümünde Muayeneler Sadece 15TL
  • Gebelik rutin test ve tetkikleri sağlık sigortası kapsamında %100 karşılanır.
  • Doğum eylemi, oda, refakatçi, yatış giderleriniz %100 karşılanır.
  • Doğuma kadar beklenmeyen yatışlar sağlık sigortası kapsamındadır.
  • Sağlık Sigortası yaptırarak %20 Devlet Desteğinden de yararlanabilirsiniz.

2- Hamileyken Akay Hastanesi Doğum Paketi

Hamilelik süreciniz başladıktan sonra, doktor ve hastane araştırırken Akay Hastanesi sizin alternatifleriniz arasında olursa…. Geç kaldığınızı düşünmeyin. Lokman Hekim Akay Hastanesi’nde muayeneler, tahliller ve doğum için doğum paketinden yararlanabilirsiniz. İstediğiniz hastaneleri karşılaştırabilirsiniz.

3- Anlaşmalı Özel Muayenehane Hekimleri ile Akay’da Doğum

Akay Hastanesi’nde doğum yapmak isteyen… Fakat bir özel muayenehanede takiplerini yapmak isteyen anne adaylarımız için; Anlaşmalı özel muayenehane hekimlerimizi de önerebiliriz. Böylece; Muayeneler ve tahliller özel bir muayenehanede devam ederken… Doğumunuz için doktorunuz ile birlikte Lokman Hekim Akay Hastanesi’ni tercih edebilirsiniz. Anlaşmalı Özel Muayenehane Hekimlerimiz için Bilgi Alabiliriniz. 

Bebeğinizin Doğumundan Sonra Çocuk Sağlık Sigortası

Hamilelik sürecinizi sağlıkla tamamlamanızı ve sabırsızlıkla beklediğiniz bebeğinizi de, daha fazla özlem duymaksızın kucağınıza almanızı diliyoruz…

Bebeğinizin doğumundan sonra, en az hamilelik döneminizde olduğu gibi sıklıkla hastane kontrolleriniz , bebeğiniz için istenecek rutin tahlil ve tetkikler olacak. Önemli bir maliyetle karşılacağınız bu dönemde, bebeğinizin tüm sağlık harcamalarının tamamlayıcı sağlık sigortası ile karşılanması için; Çocuk sağlık sigortaları için bilgi alabilirsiniz. 

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Soru Sor
Whatsapp
Akay Hastanesi Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by