Eureko Kasko

Eureko Kasko ile siz de aracınızı güvence altına alın. Uygun rakamlı kasko içerikleri ve teklif bilgisi için Hemen Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Eureko Kasko

Eureko Sigorta, Türk sigortacılık sektörünün saygın ve tercih edilen sigorta şirketlerinden biridir. Hayat dışı sigorta grubunun tüm branşlarında faaliyet gösteren Eureko Sigorta, 1989’da Garanti Sigorta adı ile kuruldu ve 2007 yılının  Ekim ayında Eureko Sigorta adını aldı. Genel merkezi İstanbul’da bulunan Eureko Sigorta, Garanti BBVA ve Türkiye genelinde acente ve broker ağı sayesinde sigortalılarına kaliteli ve aranılan hizmet ve ürünler sunmaktadır.

Samimiyeti, empatiyi, sadeliği ve ortak hedeflerle ilerlemeyi ilke edinen Eureko Sigorta, kasko poliçesi için de sigortalıların sıklıkla tercih ettiği şirketler arasında yerini alır.

Eureko Sigorta olarak hayat dışı sigorta grubunda faaliyet gösteren köklü şirket aşağıdaki alanlarda sigorta hizmeti sunmaktadır:

Eureko Kasko Neleri Kapsar?

Eureko Kasko poliçesi teklifi almak için uzman ekibimizi Hemen Arayın. 0(850) 346 1130

Eureko Kasko ile, olası kaza durumunda araçta meydana gelebilecek tüm maddi hasarlar teminatlar dahilinde, anlaşmalı ya da anlaşmasız araç servislerinde tamir edilmektedir. Yılda 2 kez 7 ila 14 gün seçenekleri ile ikame araç talebinde bulunabildiğiniz Eureko Kasko, aracın tamir süresinde anlaşmalı araç servislerine teslim edilmesi durumunda, aracın tamirinde orijinal yedek parça kullanımı garantisi vermektedir.

Eureko Kasko Teminatları Nelerdir?

Eureko Kasko aşağıdaki teminatları içermektedir:

Çarpma ve Çarpışma Teminatı

 • Aracın karşılaşabileceği, maddi hasara sebep olan kazalar sonucunda meydana gelen giderleri Eureko Kasko Sigortası kapsamında karşılamaktadır.

Üçüncü Şahıs Zarar Teminatı

 • Araca, araç park halinde olsa dahi üçüncü şahıslar tarafından verilen zararlar teminat altına alınmaktadır.

Çalınma Teminatı

 • Aracın tamamı veya parçalarının çalınması sonucunda ortaya çıkabilecek maddi zararlar Eureko Kasko kapsamında karşılanmaktadır.

Yangın Teminatı

 • Araç sahibinin ihmali olmayan durumlarda araçta yanma sebebiyle meydana gelebilecek hasarlar teminat altına alınmaktadır.

Anahtar Kaybı ile Çalınma Teminatı

 • Aracın anahtarının kaybolması durumunda, kısacası aracın anahtarı ile çalınması durumunda sigortalı teminat altına alınmaktadır.

Doğal Afet Teminatı

 • Dolu, sel, fırtına, deprem gibi doğal afet sebebiyle araçta meydana gelebilecek maddi zararlar Eureko Kasko teminatı altına alınmaktadır.

Grev, Lokavt, Halk Hareketleri, Kargaşalık Teminatı

 • Sigortalının ihmali dışında araçta grev, lokavt ve halk hareketleri sonucunda yanma sebebiyle meydana gelebilecek hasarlar Eureko Kasko tarafından karşılanmaktadır.

Terör Teminatı

 • Terör sebebiyle araçta meydana gelebilecek hasarlar Eureko Kasko Sigorta güvencesi altına alınmaktadır.

Sigara ve Benzeri Madde Zararları

 • Sigortalı ihmali dışında sigara sebebiyle araçta meydana gelebilecek zararlar Eureko Kasko tarafından teminat altına alınmaktadır.

Araç Çekme ve Çekilme Zararları

 • Çeşitli sebeplerle aracın çekilmesi sırasında araca veya aracın çeşitli parçalarında meydana gelebilecek tüm hasarları Eureko Kasko teminat altına almaktadır.

Anahtar Kayıp Teminatı

 • Senede 1 kere olmak üzere aracın anahtarının çalınması durumunda sigortalının hasarı 1.500 TL limitle Eureko Sigorta güvencesi altına alınmaktadır.

Hukuksal Koruma

 • Kaza sebebiyle sigortalının dava açması veya sigortalıya dava açılması durumunda 5.000 TL’ye kadar avukat ve dava masrafları Eureko Sigorta tarafından teminat altına alınmaktadır.

Kişisel Eşya Teminatı

 • Hem sigortalının aracında yer alan kişisel eşyaların çalınması hem de kaza sebebiyle sigortalının kişisel eşyalarında meydana gelebilecek zararlar 1.000 TL limitle teminat altına alınmaktadır.

Ölüm / Sürekli Sakatlık Teminatı

 • Kaza sebebiyle meydana gelebilecek ölüm veya sürekli sakatlık durumu 10.000 TL limitle Eureko Sigorta Kasko güvencesi altınaalınmaktadır.

Tedavi Teminatı

 • Kaza sonucunda meydana gelebilecek tedavi masraflarınız 500 TL limitle karşılanır.

İhtiyari Mali Mesuliyet Teminatı

 • Kaza sonucunda sigortalının karşı araca verdiği zarar, Zorunlu Trafik Sigortası poliçesinin karşılayacağı limitin üzerinde ise kalan fark 100.000 TL’ye kadar teminat altına alınmaktadır.

Sigorta Partner AŞ.,olarak Türkiye genelinde, internet sigortacılığı ile 7/24 ulaşılabilirlik ile güvenli sigortacılık hizmeti sunmaktayız. Ankara’daki merkez ofisimizden, Türkiye’nin dört bir yanına sigortacılık hizmeti sunuyoruz. Çocuk Sağlık Sigortası, Doğum Sağlık Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Özel Sağlık Sigortası, Geçmişten Gelen Hastalıklar Sigortası ve Grup Sağlık Sigortası gibi sağlık içerikli sigortaların yanı sıra, Trafik sigortası, Kasko, Konut Sigortası gibi sigorta branşları için de sigortalılarımıza hizmet vermenin mutluğu içindeyiz.

Siz de her alanda sigortacılık işlemleriniz için Hemen Bizi Arayın. 0850 346 1130 Uzman sigorta ekibimizden size en uygun kasko poliçesi teklifi için Tıklayın.

Soru Sor
Whatsapp
Eureko Kasko Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by