Doğum Paketi Ankara

Blog

Perinatoloji Uzmanı Prof Dr Aydan Biri

Kadın hastalıkları, Doğum ve Yüksek Riskli Gebelik Uzmanı, Hocaların hocası... Perinatoloji Uzmanı Prof Dr Aydan Biri ile tanışacaksınız.

Doğum Paketi Fiyatları Yandex

Doğum Paketi Fiyatları İçin En Avantajlı Doğum Sigortası Paketini Alın. Taksitle Ödeyin. Kadın Doğum Doktorunuzu Siz Seçin.

Özel Koru Sincan Hastanesi Doğum Paketi

Özel Koru Sincan Hastanesi Doğum Paketini ister peşin ister Taksitle alın. Ödemelerinizi Kredi kartı blokesi olmadan da taksitle yapın.

Doğum Teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Doğum Teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, avantajlı yıllık primleri ve %20 Devlet Desteği ile sunulur. Hamilelik için bekleme süresi uygulanmaz.

Kadın Doğum Doktoru Aytaç Caferzade

Kadın Doğum Doktoru Aytaç Caferzade Anne adaylarını Koru Çukurambar Hastanesinde takip ediyor. Normal ( Doğal) Doğum & SSVD (Sezaryen Sonrası Normal Doğum) anne adaylarında takip önceliğidir.

Doğum Sigortası Paketi

Doğum Sigortası Paketi Hamileyken Başvurabilirsiniz. İstediğiniz Özel Hastanede; Muayene Tahliller ve Doğum için, ek ücret ödemeyin.

Hamilelikte Hastane Yatış Destek Paketi

Hamilelikte Hastane Yatış Destek Paketi , Hamileyken alınabilir ve doğumunuz gerçekleşene kadar, beklemeyen hastane yatış harcamalarınızı karşılar. Sizi beklenmeyen sürprizlere karşı korur.

Op Dr Adnan Kaya Doğum Paketi

(4,9 ⭐⭐⭐⭐⭐) Op Dr Adnan Kaya Doğum Paketi ile Anlaşmalı Özel Hastanelerde Doğum Yapın. Randevu ve Bilgi için (0312) 911 11 39

Liv Hospital’de Geçerli Sadece Doğum Paketi

(4,9 ⭐⭐⭐⭐⭐) Liv Hospital'de Geçerli Sadece Doğum Paketi , ileri hafta anne adaylarımız için muayene ve tahliller olmaksızın sadece doğum eylemini kapsamaktadır.

Medical Park Ankara’da Geçerli Sadece Doğum Paketi

(4,9 ⭐⭐⭐⭐⭐) Medical Park Ankara Sadece Doğum Paketi, ileri hafta anne adaylarımız için muayene ve tahliller olmaksızın sadece doğum eylemini kapsamaktadır.
Soru Sor
Whatsapp
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by