Memorial Doğum Paketi

Memorial Doğum Paketi

Pandemi Sürecinde Özel Muayenehane’de takip edilebilir. Doğum için Memorial Hastanesi’ni tercih edebilirsiniz. Hamilelik sürecinizde, muayeneler, tahliller ve doğumu kapsayan özel muayenehane planları için sağlık ekibimizden Memorial Doğum Paketi hakkında bilgi alabilirsiniz.

MEMORIAL ANKARA HASTANESİ’nde DOĞUM PLANLIYORSANIZ… HEMEN SAĞLIK EKİBİMİZDEN BİLGİ İSTEYİN (0312) 911 11 39

Memorial Doğum Paketi – Hamilelik süreci başlamış anne adaylarımızın, rutin takibe başlayacakları yada doğum yapmak istedikleri hastaneleri araştırırken,  Memorial Ankara Hastanesi oldukça tercih edilen hastanelerimizdendir.  Ayrıca çok sayıda özel muayenehane hekiminin de anne adaylarına önerdiği ve  doğum eylemi için tercih ettikleri başarılı hastanelerdendir. Ankara’da 2011 yılıdan itibaren yaygınlaşan ve alışkanlık haline gelen  paket hizmetler sebebiyle Memorial Doğum Paketi ‘de çok araştırılmaya başlandı.

Doğum paketleri ile   özel muayenehane hekimlerimizin muayenehanelerine devam ettikten sonra doğumu Memorial Ankara Hastanesi’nde yapabileceğiniz gibi…  Kasım ayında sigortalılarımıza Demir Hayat Sigorta Aş ile sunduğumuz Demir Hayat Ekinoks Plus Doğum Teminatı ile, Memorial Ankara Hastanesi ‘nde  doğum için Size avantajlı bir teklifimiz var. 

Anlaşmalı olduğumuz SGK anlaşmalı hastanelerde doğum için teklif edilen sağlık sigortası primleri kadar bir tutarla, Memorial Ankara Hastanesi ‘nde limitsiz doğum teminatına sahip olacaksınız. Sağlık Sigortası poliçenize ödeyeceğiniz yıllık toplam prim üzerinden %15 ile %35 oranları arasında değişen vergi avantajından yararlanarak Devlet desteği alabilirsiniz. Bu size doğum harcamalarınızın aynı oranlarda daha ekonomik olması anlamına gelir. Doğum teminatı için sağlık sigortanızı yaptırmaya daha erken karar vermiş olmak, size çok sayıda avantajı beraberinde getirir.

Sağaldığı faydalarla kısaca Memorial Doğum Paketi olarak adlandıracağımız yeni ürün, poliçe kapsamında Memorial Ankara’da rutin muayeneleriniz, ve tahlillerinizi karşılarken , doğumda ek ücret ödetmiyor.

Hizmet verdiğimiz çoğu  sigorta şirketlerinde doğum teminatlarında  6-12 ay arasında bekleme süresi  uygulanırken; Demir Hayat Ekinoks Plus Doğum Teminatı hamilelikten hemen önce alınabilir. 2.aydan itibaren dilediğiniz zaman hamileliğinizin başlaması ve yine istediğiniz zaman doğum yapmanız mümkün iken; Poliçenin ilk yılında  takibe başlamanız ve doğum yapmanız halinde, takip eden yıl yada yıllarda ayrıca doğum teminatı almanız yada sağlık sigortasına bunun için prim ödemeniz gerekmiyor.

Memorial Ankara Hastanesi ‘nin Konya Yolu üzerindeki merkezi konumu, sağladığı ulaşım kolaylığı ile, grup sağlık sigortası ve bireysel sağlık sigortası kullanan sigortalılarımızın da yine önemli tercihlerindendir.

Memorial Doğum Paketi Vergi Avantajı Desteği

Sağlık sigortalarının tamamı, vergi avantajına konu edilebilir. Bu sayede kamuda yada özel sektörde bordrolu çalışanlar ile iş yeri sahipleri; Kendileri eşleri ve çocukları için yaptırdıkları sağlık sigortasını, şirketler ise çalışanları için ödedikleri sağlık sigortası primlerini gider gösterebilir. Vergi avantajından yararlanabilir. 

Sağlık Sigortası Vergi Avantajı Oranı Nedir?

Sağlık sigortalarında yararlanabildiğiniz vergi avantajı oranları, vergi diliminize oranla değişir. Ücretlilerde %15 ile %35 arasında artan oranlarda  değişirken, kurumlar vergisine tabi şirketlerde %20-%22 oranındadır.

Vergi Avantajından Nasıl Yararlanılır?

Sağlık sigortası kapsamında sahip olduğunuz doğum teminatı yada diğer bir adıyla doğum paketi için şirketimize ödediğiniz sağlık sigortası primlerinin tamamı vergi avantajına konu edilir. Ödemeyi yaptığınız ay itibariyle poliçe ön yüz örneğiniz ile ödemeyi belgeler makbuzunuzu iş yerinizde İK yada personel birimine göndermelisiniz.

Örneğin, Toplam 7.000TL ödediğiniz sağlık sigortası için vergi diliminizin ortalama %20 olduğunu dikkate alırsak, Yararlanacağınız tutar yaklaşık 1.400TL ‘dir. Bu sayede tercih edeceğiniz hastanedeki maliyetiniz bir anda 7.000 – 1.400= 5.600TL’ye düşecektir.

Vergi avantajı,  sağlık sigortaları için dönemsellik ilkesi gereği 12 aya bölünür ve ilgili ayda, aya  karşılık gelen tutar kadarı maaş bordronuza yansır. Özetle, 7.000TL ödediğiniz sağlık sigortası 12 aylıktır. 7.000TL/12 ay ile hesaplandığında, aylık 583TL tutarı vergi avantajına konu eder ve 116TL kadar tutarı da daha az vergi ödemiş olarak bordronuzda artan net maaşınızla birlikte görebilirsiniz.

Memorial Doğum Paketi Detaylı Bilgi

Memorial Grubu Hastanelerinde doğum yapmak için sağlık sigortası uzmanlarımızı arayıp, hemen detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizlere hizmet sunabildiğimiz yirmiden fazla sigorta şirketinin  sizin için en avantajlı tekliflerini hemen alın, inceleyin.

Diğer sorularınız ve bilgi talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Soru Sor
Whatsapp
Memorial Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by