Sıfır Araç Kasko Fiyatları

Sıfır Araç Kasko Fiyatları ve En Ucuz Kasko Fiyatları için Bizi Arayın. 0(850) 346 1130 Uzman ekibimizden dakikalar içinde teklif alın.

Sıfır Araç Kasko Fiyatları

Kasko sigortası,, bir araba sahibi ile bir genel sigorta şirketi arasında, araba sahibini, arabasıyla ilgili talihsiz bir olay nedeniyle meydana gelebilecek mali kayıplardan korumayı vaat eden bir sözleşmedir. (Sıfır Araç Kasko Fiyatları)

Yepyeni arabanızı dakikalar içinde uygun fiyata sigortalamak için uzman ekibimiz ile Hemen İletişime Geçin. 0(850) 346 1130

Kasko primlerinizi etkileyebilecek faktörlerden bazıları aracınız, sürüş alışkanlıklarınız, demografik faktörler ve seçtiğiniz teminatlar, limitler ve muafiyetlerdir. Bu faktörler, yaşınız, arabanızdaki hırsızlık önleme özellikleri ve sürüş siciliniz gibi şeyleri içerebilir. (En Ucuz Kasko Fiyatları)

Demografik faktörler, nerede yaşadığınız ve gece arabanızı nereye park ettiğiniz gibi detyalarla ilgilidir ve kasko sigortası priminizi etkileyebilir. Kentsel mahalleler tipik olarak daha fazla kırsal alana göre daha yüksek kaza, hırsızlık ve vandalizm oranlarına sahiptir, bu da primlerin daha yüksek olabileceği anlamına gelir. (Sıfır Araç Kasko Fiyatları)

Kasko sigortası priminizi düşürmeye yardımcı olmak için teminatları azaltmak veya ortadan kaldırmak cazip gelse de, ödediğiniz fiyatı etkileyebilecek başka faktörlerin de olduğunu bilmek önemlidir. (En Ucuz Kasko Fiyatları)

Bir araba sigortası poliçesine de tipik olarak dahil edilen teminatlar, kapsamlı teminat, çarpışma teminatı, sigortasız/yetersiz sigortalı araç sigortası ve duruma bağlı olarak tıbbi ödemeler veya kişisel yaralanma korumasıdır. Ayrıca, çekici ve işçilik maliyetleri, kira geri ödemesi ve ses sistemi kapsamı gibi göz önünde bulundurmak isteyebileceğiniz isteğe bağlı korumalar da vardır.

En Ucuz Kasko Fiyatları

Kasko yaptırırken yapabileceğiniz en pahalı hatalardan biri de poliçenizin otomatik olarak yenilenmesine izin vermektir. Daha iyi bir kasko aramak yerine bunu yaparsanız, sigorta şirketleri avantaj elde edebilir ve primlerinizi yükseltebilir. (Sıfır Araç Kasko Fiyatları)

Bu nedenle, en ucuz kasko fiyatları için birkaç farklı şirketten aynı teminatlar ile teklif almanızı öneririz. En ucuz kasko fiyatları için Hemen Teklif Alın. 0(850) 346 1130

İşte size en uygun kasko fiyatları bulmanız için birkaç öneri:

  • Kasko sigortası için aylık ödeme yapmak, faiz eklenmiş bir kredidir, bu nedenle kasko sigortanızı toplu olarak ödemek daha ucuzdur. Tek seferde ödeme yapamıyorsanız, %0 kredi kartıyla ödeme gibi diğer seçenekleri göz önünde bulundurmayı deneyebilirsiniz.
  • Hasarsızlık indiriminizi oluşturmak, daha ucuz bir poliçe almanıza yardımcı olacaktır çünkü sigortacılar, hasarsız sürücüleri primlerinde indirimlerle ödüllendirir. (En Ucuz Kasko Fiyatları)
  • Gereksiz eklentilerle daha pahalı bir kasko poliçesi seçmeyin, ihtiyacınız olan her şeye harika bir fiyata sahip olanı seçin. Sigorta karşılaştırması, doğru fiyata doğru sigortayı bulmanıza yardımcı olacaktır. (En Ucuz Kasko Fiyatları)
  • Bir garajınız veya garaj yolunuz varsa, arabanızı bir gecede oraya park edin. Gece boyunca yola park etmek , aracınızın hasar görme veya çalınma olasılığını azaltabilir ve sigortacılar sizi sigorta için daha az risk olarak kabul ederek, potansiyel olarak primlerinizi düşürür.
  • Aracınızı başkalarına sürmesi üzere vermeyin. Kimin tecrübeli olduğunu ya da başına kaza gelip gelemeyeceğinizi bilemezsiniz.
  • Küçük bir motoru olan otomobillerin düşük sigorta grubunda olma olasılığı daha yüksektir ve daha düşük primlere sahip olma eğilimindedir. Örneğin, 1.1 litrelik bir hatchback, büyük bir motora sahip bir SUV’den daha ucuz olacaktır. Daha küçük motorlu bir araçta yol vergisi de daha ucuz olmalıdır. (Sıfır Araç Kasko Fiyatları)
  • Her sigortacı, her türlü araca farklı şekilde muamele edecektir. Örneğin, bazı klasik arabalar, sigortacılar sahiplerinin onlara gösterdikleri sevgiyi fark ettiğinden ve bir araç sahipleri kulübü aracılığıyla indirim bulabildiğinizden, kapsaması çok uygun maliyetlidir.
  • Modifiye; stil, ses veya performans yükseltmeleri gibi değişikliklerdir.Bunlar kasko sigortanızın fiyatında büyük bir artış anlamına gelebilir. Alaşım jantlar, gövde kitleri ve performans yükseltmeleri eklemek, arabanızı hırsızlar için çok daha çekici hale getirebilir. Modifiye edilmiş arabaların tamiri de pahalı parçalar nedeniyle sıradan arabalara göre daha pahalı olma eğilimindedir.
  • İhtiyacınız olan araba sigortası kapsamını doğru fiyata almak için en iyi ipucumuzun alışveriş yapmak olduğunu duyduğunuzda şaşırmayacaksınız. (En Ucuz Kasko Fiyatları)

En ucuz kasko fiyatları için uzun araştırmalar yapmanız gerek yok. Fiyatları bizimle karşılaştırın ve dakikalar içinde aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda teklifimizi değerlendirin. (Sıfır Araç Kasko Fiyatları)

Sigortanızla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, Kasko Sigorta poliçelerinizi güncellemeniz gerekiyorsa veya fiyat teklifi almak isterseniz bizimle  iletişime geçin. 0(850) 346 1130

Aracınıza kasko yaptırmadan önce, bilinçli bir karar verebilmek için çeşitli planları karşılaştırın. İdeal olarak, size en iyi sigorta primiyle en iyi sigorta kapsamını sağlayan bir plan seçmelisiniz. Uzman oto sigorta danışmanlarımızla sigortalılarımıza en uygun fiyat ve en kapsamlı kasko teklifleri ile yardımcı oluyoruz. Detaylı bilgi için bizi arayın. 0(850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Sıfır Araç Kasko Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by