ACNTurk Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

ACNTurk Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Avantajlı Primleri ve geniş teminatları ile anlaşmalı özel hastanelerimizde hizmet vermektedir.

ACNTurk Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Profesyonel Sigorta Acentelerinin kurduğu ilk sigorta şirketi olan ACNTurk Sigorta, yenilikçi ürünlerine bir yenisini daha ekledi. ACNTurk Tamamlayıcı Sağlık Sigortası.

SGK Anlaşmalı Özel Hastanelerde geçerli ACNTurk TSS poliçesi, sigortalı ihtiyaçlarına uygun olarak, bu ihtiyaçlar doğrultusunda sunulmuş en genç sağlık sigortasıdır. Günümüzde sağlık hizmetlerinin her geçen gün artan fiyatları karşısında, beklenmeyen hastane yatışlarınızı ve ameliyatlarınızı, ACNTurk TSS yatarak tedavi teminatı %100 karşılar.

Anlaşmalı özel hastanelerde sadece 15TL sosyal güvenlik kurumu katılımı ile, fark ücret ödemeden muayene olabileceğiniz ayakta tedavi teminatı ise; Muayeneniz beraberinde yapılacak olan, tahlil, tetkik ve laboratuvar giderlerini yine %100 karşılar.

Bilgi Al Sigortapartner

ACNTurk Sigorta Sahibi Kimdir?

Tamamı yerli sermaye ile kurulmuş olan ACNTurk Sigorta’nın %100 hissedarı sigorta acenteleridir. Bu sayede, sektörde önemli bir birlikteliğin yarattığı bu sigorta şirketi, ülkemizin dört bir yanında size hizmet veren acentelerin sahibi olduğu bir şirkettir. Sigortacılık faaliyetleri ile size sunulan teminatlar ise; ACNTurk Sigorta’da da, diğer sigorta şirketlerinde olduğu gibi  iş birliği yaptığı Reasürans şirketler güvencesindedir. Ülkemizdeki tüm sigorta şirketleri ise, SEDDK Denetiminde, devlet güvencesindedir.

ACNTurk Sigorta Kısa Sürede Neler Yaptı?

ACNTurk Sigorta, ülkemizde yerli ve yabancı çok sayıda sigorta şirketinin, sigortalılara sunduğu alışılagelmiş ürünleri, sigortalılarımızın ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda çeşitlendirerek, daha geniş teminat ve sigortalılarımıza daha fazla kazanılmış hak sunmaya başladı.

Örneğin, Arabanızı kullanmadığınız dönemlerde, kasko poliçenizde sahip olduğunuz teminatları durdurarak, prim avantajı sağlamak, yıl içinde arabanızla çok fazla yol yapmıyor olmanıza rağmen daha önce yüksek kasko primleri öderken; ACNTurk Tak Tik Kasko ile kullandığınız kadarını ödeyebileceğiniz alternatif ürünler hakkında Hemen Bilgi Alabilirsiniz.

ACNTurk TSS Avantajları

ACNTurk Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçesi sadece yatarak tedavi teminatı veya isteğe bağlı olarak, +Ayakta tedavi teminatı ile satın alınabilir.

Ülke genelinde geniş anlaşmalı özel hastane ağında, SGK’lı doktor ve branşlarda, fark ücret ödemeden hizmet alabilirsiniz.

Özel hastanelerin artan sağlık harcamalarından etkilenmez, yıl boyunca.. Poliçe kapsamında sunulan muayene haklarınız ile ihtiyaç duyduğunuz anda, dağlık hizmetlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sağlık sigortası prim ödemelerinizi taksitle kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kendiniz, eşiniz veya çocuklarınız için ödemiş olduğunuz yıllık sağlık sigortası primleri üzerinden %15 ile %40 arasındaki gelir vergisi diliminize göre vergi avantajı desteğinden yararlanarak, sağlık sigortanızı çok daha ekonomik fiyatlara maal edersiniz. TEKLİF AL 

Tamamlayıcı Sağlık Sigortalarına vergi avantajı ile sağlanan devlet desteği hakkında detaylı bilgi almak için Vergi Avantajı ve Devlet Desteği sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bilgi Al Sigortapartner

Sağlık Sigortanızda Yatarak ve Ayakta Tedavi Teminatları

Sağlık sigortaları yıllık dönemler ile yapılır. Başlangıç tarihinden, bitiş tarihine kadar geçen bir yıl boyunca, satın aldığınız teminatlar doğrultusunda sağlık hizmeti almanızı sağlar.

Yatarak Tedavi Teminatı (%100 ve Limitsiz)

Limitsiz yatarak tedavi teminatı, sağlık sigortalarında alınması zorunlu bir teminattır. Sigorta poliçeniz başladıktan sonra ortaya çıkan bir hastalık yada şikayete bağlı tedavi giderlerinizin yatış ve ameliyat gerektiren süreçlerini karşılar. Sgk anlaşmalı kurumlarımızda geçerli olmak üzere, %100 ve limitsiz olan yatarak tedavi teminatı, çok sık kullanılmıyor olsa da, sağlık sigortanızın en önemli parçasıdır ve oldukça ekonomiktir.

ACNTurk Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Teminatlı Poliçe Teklifi Alın.

Ayakta Tedavi Teminatı 

Yatarak tedavi teminatına ek olarak yılın başında, ayakta tedavi teminatı da satın aldıysanız; yıl boyunca özel hastanelerdeki muayene ve tahlillerinizi karşılayacak bir teminata sahip olduğunuzu hatırlatmakta fayda var. Sigorta şirketleri tamamlayıcı sağlık sigortalarındaki ayakta tedavi teminatlarını genellikle muayene sayısı ile belirler  ve sizin tercihinize bırakır. Bugün için tamamlayıcı sağlık sigortalarında 3, 5, 6, 8, 9, 10, 12 muayene ile farklılaştırılmış seçenekler var.

Ayakta tedavi teminatı ile sahip olduğunuz muayene haklarınızın herbiri ile hastanede yapılan SGK kapsamındaki tahlil ve tetkiklerde %100 poliçeniz kapsamındadır. Üstelik 10günlük kontrol süreciniz içinde doktorunuzun sizden ek test ve tetkikler istemesi halinde, bu testlerinizi de sigorta şirketi karşılar.

Ayakta Tedavi Teminatı Nasıl Biter? 

Yıllık muayene haklarınızı kullanmanız durumunda, poliçenizdeki yatarak tedavi teminatı süre sonuna kadar sizi yatış ve ameliyat gerektiren büyük sağlık harcamalarından korumaya devam eder. Eğer muayene haklarınızın tamamını kullanmışsanız, poliçenizdeki ayakta tedavi teminatı sonlanmış demektir ve artık gerekli hallerde hastanelerdeki muayene ve tahlil giderlerinizi sizin ödemeniz gerekir.

Bilgi Al Sigortapartner

ACNTurk Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teklifi Alın.

ACNTurk Tamamlayıcı Sağlık Sigortası için detaylı bilgi

SİGORTAPARTNER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ AŞ

 

 

 

Soru Sor
Whatsapp
ACNTurk Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by