AVEON GLOBAL SİGORTA GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İNDİRİM ANLAŞMASI

Aveon Global Sigorta Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İndirim Anlaşması Sağlandı

Aveon Global Sigorta Gaziantep Büyükşehir Belediyesi İndirim Anlaşması Sağlandı

Aveon Global Sigorta Gaziantep Büyükşehir Belediyesi çalışanları ve birinci dereceden yakınlarının faydalanabileceği bir indirim anlaşması yaptı. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi çalışanları ve yakınları SİGORTAPARTNER Aş aracılığı ile AVEON GLOBAL Sigorta‘dan satın alacakları poliçelerde %30’a varan özel bir indirimden yararlananacak. Bilgi almak için hemen 0850 346 11 30’u arayabilirsiniz.

Bilgi Al Sigortapartner

Aveon Global Sigorta Aş 2020 yılında Ruhsatını alarak ülkemizde sigortacılık faaliyetlerine başlamış ve Nisan 2023 itibariyle ödenmiş 195 milyar TL sermayesi ile güçlü bir sigorta şirketidir.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Çalışanları Hangi Sigorta ürünlerinde İndirimden Yararlanabilir?

Sigorta ürünlerimiz arasında, en çok tercih edilen beş sigorta branşı arasından ihtiyaçlarınız doğrultusunda yararlanabilirsiniz. Siz ve birinci dereceden yakınlarınız Sağlıktan kaskoya, seyahat sigortasına kadar farklı sigorta branşlarında özel bir indirim hakkı kazanacaksınız.

Anlaşmalı özel hastanelerde fark ücret ödemeden sağlık hizmeti almak çok kolay. Hemen SİGORTAPARTNER AŞ ile iletişime geçin. Size özel AVEON GLOBAL SİGORTA Tamamlayıcı Sağlık Sigortası fiyatlarını öğrenin ve hemen yararlanmaya başlayın.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile anlaşmalı özel hastanelerde sadece 15TL SGK katılımı ile hizmet alır. Muayene yada testler için ek ücret ödemezsiniz. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası için;  Aveon Global Sigorta Gaziantep Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına kampanya süresince %25 oranında özel bir indirim uyguluyoruz.

Bilgi Al Sigortapartner

 

Aveon Global Sigorta Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Çalışanları İndirim Oranları

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve bağlı birimlerinde; Kadrolu veya sözleşmeli olarak görev yapan belediye çalışanları ile birinci dereceden yakınları;

Aveon Global Sigorta Kritik Hastalıklar Sigortası’nda %30

Aveon Global Sigorta Erasmus Eğitim Sigortası’nda %30

Aveon Global Sigorta Ferdi Kaza Sigortası’nda %30

Aveon Global Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda %25

Aveon Global Sigorta Kasko poliçelerinde ise %25 oranında özel indirim hakkına sahiptir.

Teklif almak ve detaylı bilgi edinmek için (0850) 346 11 30’u arayabilir, web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bilgi Al Sigortapartner

 

Doğum Planınız İçin Sağlık Sigortası

Sigortapartner Aş ihtiyaçlarınıza özel sigorta poliçeleri sunan bir sigorta acentesidir. Sağlık sigortası konusunda size özel çözümler sunabildiğimiz yazılarımız ilgilinizi çekecektir.

Örneğin yakın zamanda hamilelik planlayan anne adaylarımıza özel olarak sunduğumuz  bekleme süresiz olmayan doğum sağlık sigortalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bilgi Al Sigortapartner

 

 

 

 

 

 

 

Soru Sor
Whatsapp
AVEON GLOBAL SİGORTA GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İNDİRİM ANLAŞMASI Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by