Medical Park Karadeniz Hastanesi

Medical Park Karadeniz Hastanesi'nde Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yaptırarak Sadece 15 TL Ödeyerek Muayene Olabileceğinizi Biliyor Muydunuz?

Medical Park Karadeniz Hastanesi

Medical Park Karadeniz Hastanesi  havaalanına 7.5 km, otogara 5 km, şehir merkezine 3 km mesafede SGK anlaşmalı bir hastanedir. Sigorta şirketlerimizle anaşmalı hastane olarak hizmet sunar. Hasta ve hasta yakınlarının araçlarını park edebileceği geniş bir otoparkta mevcuttur. Trabzon’da bulunan hastane, uzman doktor kadrosu, son teknoloji cihazları ile önce insan prensibini benimsemiş bölgede başarılı bir anlaşmalı bir kurumdur.

Medical Park Karadeniz Hastanesi Muayene Ücretleri

Sigortalılarımızın sıklıkla tercih ettikleri hastanelerin başında gelen Medical Park Karadeniz Hastanesi’nde tamamlayıcı sağlık sigortası ile hizmet alan sigortalılar, muayene için sadece 15 TL Sgk katımı öderler. SGK ile anlaşmalı bölümlerde ve hekimlerde  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

 • Muayeneniz sonrasında yapılması gereken testler, tetkikler ve tahlillerin Sgk fark tutarlarını,
 • Hastaneye yatışınızın gerçekleşmesi veya ameliyat olmanızı gerektiren koşullarda, poliçenizin yatarak tedavi teminatı ile, yatış  masraflarınızı  karşılar.
 • Sigorta şirketleri ile anlaşmalı hastanelerin, SGK ile anlaşmalı bölümlerinde, Sgk ile anlaşmalı olarak hizmet veren doktorlar arasından siz  tercihte bulunabilirsiniz

Yararlandığınız yada yeni satın almayı planladığınız tamamlayıcı  sağlık sigortası ile;  Devlet desteğinden yararlanmakta mümkün. Poliçeniz için yıllık ödediğiniz toplam primin,  %15 ile %40 arasında değişen gelir vergisi oranları kadar.. Devlet desteğinden kamuda, özel sektörde çalışanlar veya vergi mükellefi olan işverenler yararlanabilir. Bu destek kapsamında kendinize çocuğunuz ve eşinize tamamlayıcı sağlık sigortası  yaptırılabilirsiniz. Sağlık Sigortalarının, tercih edilmelerinin önemli nedenleri arasında,  Devlet Desteği de yer alır.

Devlet desteğinin yanı sıra yıllım primlerinizi taksitle de ödeyebilirsiniz. Sağlık sigortası yaptırmak ve sigortalılarımız arasında yer almak için (0850) 346 1130 ‘dan müşteri hizmetlerine bağlanarak  iletişime geçmeniz yeterli.

Sağlık Sigortası Yaptırmak İçin Bazı Sebepler

Özel hastanelerde uygulanan ücretler,  şikayetinize, muayene olmanız gereken bölüme ve hekime bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Tamamlayıcı Sağlık sigortası sahibi olursanız;

 • Beklenmeyen sağlık harcamalara karşı hazırlıklı olursunuz.
 • 15 TL SGK katılımı ödeyerek, istediğiniz zaman muayene olur, fark ücret ödemezsiniz.
 • Gerekli görüldüğü takdirde doktorunuzu ve hastanenizi kolayca değiştirebilirsiniz.
 • Devlet desteğinden yararlanarak sağlık sigortanızı çok daha avantajlı  fiyatlara maal edersiniz.
 • E-devletten sağlık  sigortanızı ve detaylarını kolayca takip edebilirsiniz.
 • 3 yıl gibi bir sürede ara vermeden sağlık sigortalı olduğunuzda, ÖBYG sahibi olursunuz ki bu ilerleyen yaşlarda sağlığınız için oldukça değerlidir.

Ömür Boyu Yenileme Garantisi Size Ne Sağlar?

ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) erken yaşta yaptırılan sağlık sigortalarında sigortalılara sunulan  bir haktır. Bir sigorta şirketinde 3yıl süreyle (süre sigorta şirketine göre değişim gösterir) sağlık sigortanızı devam ettirerek, yenileme garantisi almaya hak kazanabilirsiniz.

Erken yaşlarda sigortalı olarak, henüz tanısı konulmamış rahatsızlıklarla karşılaşmadan, yenileme garantisini almanız… İlerleyen yıllarda ortaya çıkabilecek rahatsızlıkların sağlık sigortanız kapsamında olmasını sağlar.

Hamilelik Öncesinde Satın Alınabilen Doğum Sağlık Sigortası Poliçeleri

Henüz hamilelik süreci başlamamış fakat bebek sahibi olmayı planlayan anne adaylarına önerilen sigorta poliçelerimiz arasındadır. Bekleme süresi olmadan yararlanabileceğiniz bir sigorta olan Hamilelik Öncesi Doğum Paketleri oldukça kapsamlıdır. Bu sigorta kapsamındakiler aşağıdaki gibidir;

 • 15 TL SGK katılımı ödeyerek, istediğiniz zaman anlaşmalı özel hastanelerde muayene olursunuz.
 • Gebelik süresince yapılan Sgk kapsamındaki rutin test ve tetkikler doğum teminatlı sağlık sigortanız ile karşılanır.
 • Normal doğum ya da sezaryen doğum fark etmeksizin doğum harcamalarınız ve öncesinde olası beklenmeyen yatışlarınız %100 ve limitsiz olarak karşılanır.
 • Doktor, ameliyathane, anestezi, oda ve refakatçi masraflarınız, sağlık sigortası teminatları kapsamındadır.
 • Anlaşmalı Hastanelerde, kadın doğum bölümünden hizmet alırken, gerektiğinde muayene haklarınızı  diğer SGK’lı bölümlerde de, kullanabilirsiniz.
 • Taksitle ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.
 • Doğum teminatlı sağlık sigortaları da, tamamlayıcı sağlık sigortası özelliklerine sahip olduğundan… Gelir verginiz oranında %15 ile %40 arasında vergi avantajından yararlanabilirsiniz.

Bebeğinize Tek Başına Sağlık Sigortası Yaptırmayı Unutmayın!

Sigorta şirketlerinin anlaşmalı Hastanelerinde doğum yapan sigortalı annelerimizin neredeyse tamamı doğum sonrasında çocuklarını da, aynı hastanede sağlık hizmetlerini devam ettirebilmek için sağlık sigortası kapsamına alıyorlar. Anne yada baba’nın tamamlayıcı sağlık sigortasının olmadığı durumlarda dahi, çocuğunuza tek başına çocuk sağlık sigortası yapabilirsiniz.

 • Çocuğunuzun yıl içerisinde muayeneleri tamamlayıcı sağlık sigortası ile karşılanır
 • Muayene sayısı şirketlere göre değişir. 6, 8 ve 10 muayene alternatifli planlardan size uygun olanı seçebilirsiniz.
 • Muayenelerde sadece 15 TL SGK katılımı ödersiniz, SGK kapsamındaki test ve tetkikler teminatlar dahilinde, tamamlayıcı sağlık sigortasından karşılanır.
 • Hastanede yatışınızı veya ameliyat olmanızı gerektiren durumlarda, yatış masraflarınız, sağlık sigortanızın yatarak tedavi teminatı ile  karşılanmaktadır.
 • Devlet desteği ile tamamlayıcı sağlık sigortanızı; Gelir verginiz oranında %15 ile %40 arasında vergi avantajından yararlanabilirsiniz.
Soru Sor
Whatsapp
Medical Park Karadeniz Hastanesi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by