Medical Park Karadeniz Hastanesi

Medical Park Karadeniz Hastanesi'nde Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yaptırarak Sadece 15 TL Ödeyerek Muayene Olabileceğinizi Biliyor Muydunuz?

Medical Park Karadeniz Hastanesi

Medical Park Karadeniz Hastanesi  havaalanına 7.5 km, otogara 5 km, şehir merkezine 3 km mesafede SGK anlaşmalı bir hastanemizdir. Hastanemizde hasta ve hasta yakınlarının araçlarını park edebileceği otopark da mevcuttur. Trabzon ilimizde bulunan hastane uzman doktor kadrosu, son teknoloji cihazları ile önce insan prensibini benimsemiş anlaşmalı bir kurumumuzdur.

Medical Park Karadeniz Hastanesi Muayene Ücretleri

Sigortalılarımızın sıklıkla tercih ettikleri hastanelerin başında gelen Medical Park Karadeniz Hastanesi’nde muayenelerinizi 15 TL ödeyerek yaptırabilirsiniz. SGK ile yaralanabileceğiniz Tamamlayıcı Sağlık Sigortamızın kapsadıkları;

 • Muayenenin sonrasında yapılması gereken testler, tetkikler ve tahlillerin hepsi sigortamızca karşılanır.
 • Hastaneye yatışınızın ve ameliyat olmanızın gerektiği koşullarda masrafların tamamı sigortamız kapsamındadır.
 • Anlaşmalı hastanelerin SGK anlaşmalı bölümlerinde doktor tercihi ve süre içerisinde doktor değişikliğinde bulunabilirsiniz.

Yaptırmayı planladığınız sağlık sigortasını devlet desteğinden yararlanarak uygun ücrete yaptırabilirsiniz. %15 ile %40 arasında değişen devlet desteği kamuda, özel sektörde çalışanlar, işverenler ve vergi ödeyen herkes tarafından kullanılabilen bir destektir. Bu destek kapsamında kendiniz, çocuğunuz, eşiniz sigortalı yaptırılabilir. Sigortaların tercih edilmelerinin en büyük sebeplerinden biri de bu devlet desteğidir.

Devlet desteğinin yanı sıra yıllım primlerinizi taksitle de ödeyebilirsiniz. Sigortamızı yaptırmak ve sigortalılarımız arasında yer alma ayrıcalığına ulaşabilmek için (0850) 346 1130 numarasını arayarak güler yüzlü ekibimizle iletişime geçmeniz yeterli.

Sağlık Sigortası Yaptırmak İçin Bazı Sebepler

Özel hastanelerdeki muayene ve muayeneye bağlı test ve tahlillerin ücretleri sağlık sorununuza göre değişir.

Fakat sağlık sigortası yaptırırsanız;

 • Beklenmeyen sağlık harcamalara karşı hazırlıklı olursunuz.
 • 15 TL SGK katılımı ödeyerek, istediğiniz zaman muayene olursunuz.
 • Gerekli görüldüğü takdirde doktorunuzu ve hastanenizi kolayca değiştirebilirsiniz.
 • Devlet desteğinden yararlanarak uygun fiyata sigortalı olabilirsiniz.
 • E-devlet ile sigortanızı ve detaylarını kolayca takip edebilirsiniz.
 • Aynı şirkette 3 ila 4 yıl sağlık sigortalı olduğunuzda ÖBYG sahibi olursunuz ki bu ilerleyen yaşlarda sağlığınız için oldukça değerlidir.

Ömür Boyu Yenileme Garantisi Size Ne Sağlar?

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) erken yaşta yaptırılabilen bir sigorta türüdür. Aynı zamanda bir sigorta şirketinde 3 -4 (süre sigorta şirketine göre değişim gösterir) sene kalmanız durumunda da ÖBYG sahibi olursunuz.

Erken yaşlarda sigortalı olmanızın en avantajlı kısmı ÖBYG’ dir. Tanısı konulmuş hastalıklarınızın azlığından dolayı sonradan çıkabilecek olan hastalıklarınız için ek ücret ödemek durumunda kalmazsınız.

Poliçeniz giderlerinizin %100’ünü karşılarken sizler de ÖBYG’ nin ayrıcalıklarından yaralanabilirsiniz.

Medical Park Karadeniz Hastanesi’nde  Doğum İçin Demir Hayat İki Can Doğum Sigortası Paketi Nedir?

İki Can Doğum Sigortası’nı hamileliğinizi öğrendikten sonra yaptırabilirsiniz. Hamileliğiniz boyunca ödemeniz gereken sağlık harcamalarınızın tamamı bu paketin kapsamındadır. Beklenmeyen harcamalara karşı tamamen hazırlıklı olursunuz.

Hamilelik Öncesi Doğum Paketleri

Henüz hamilelik süreci başlamamış fakat bebek sahibi olmayı planlayan anne adaylarına önerilen sigorta paketlerimizden biridir. Bekleme süresi olmadan yararlanabileceğiniz bir sigorta olan Hamilelik Öncesi Doğum Paketleri oldukça kapsamlıdır. Bu sigorta kapsamındakiler aşağıdaki gibidir;

 • 15 TL SGK katılımı ödeyerek, istediğiniz zaman muayene olursunuz.
 • Gebelik süresince yapılan rutin test ve tetkikler sigorta ile karşılanır.
 • Normal doğum ya da sezaryen doğum fark etmeksizin doğumunuzun masrafları tamamen sigorta ile karşılanır.
 • Doktor, ameliyathane, anestezi, oda ve refakatçi masraflarınızın tamamı sigortamız dahilindedir.
 • Hastanelerin diğer SGK’lı bölümlerinde bu sigorta ile elde ettiğiniz muayene haklarını kullanabilirsiniz.
 • Vade farkı olmadan taksitle ödeme yapabilirsiniz.
 • %20 devlet destekli bu sigortadan cüzi bir ücret ödeyerek yararlanabilirsiniz. Konforlu ve rahat bir gebelik ve doğum sürecini bu sigorta ile karşılayabilirsiniz.

Hamileyken Yapılan Doğum Paketleri

Birçok anne adayı doğum ve hamilelikle alakalı sigortaları hamile olduktan sonra aramaya başlar. Yani henüz hamile olduğunuzu öğrenmişseniz geç kaldığınızı düşünerek üzülmenize gerek yok, yalnız değilsiniz. Geç kalmış da değilsiniz. Bizlere her sene başvuran 20.000 üzerinde anne adayı sigortalılarımız gebelikleri başladıktan sonra müracaat ediyorlar.

Bebeğinize Tek Başına Sağlık Sigortası Yaptırmayı Unutmayın!

Hastanemizde doğum yapan sigortalı annelerimizin neredeyse tamamı doğum sonrasında çocuklarını da bu hastanede sigortalı yaptırmayı tercih ediyorlar. Fakat kendiniz sigortalı değilseniz bile çocuğunuza tek başına çocuk sigortası yapabilirsiniz.

 • Çocuğunuzun yıl içerisinde muayeneleri sigortanızca karşılanır.
 • Muayene sayısı şirketlere göre değişir. 6 muayene,8 muayene ve 10 muayene planlarından size uygun olanı seçebilirsiniz.
 • Muayenelerde sadece 15 TL SGK katılımı ödersiniz, SGK kapsamındaki test ve tetkikler tamamen sigorta dahilindedir.
 • Hastanede yatış ve ameliyat durumunda masrafların tamamı sigortamızca karşılanmaktadır.
 • Devlet desteği ile bu sigortadan %20 daha uygun bir ücrete sahip olabilirsiniz.
Soru Sor
Whatsapp
Medical Park Karadeniz Hastanesi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by