Doğum ile Bebeğinize Ömür Boyu Yenileme Garantisi Alın

Sağlık Sigortası Ömür Boyu Yenileme Garantisi Bebeklerde Çok Önemlidir

ÖBYG – Ömür Boyu Yenileme Garantisi Nedir? 

Sağlık sigortası şirketleri, sağlık sigortası yaptıran ve takip eden üç yıl boyunca düzenli yenilemelerini yapan, bu dönemdeki sağlık harcamalarının belirli bir oran ve altında olan sigortalıları için Ömür Boyu Yenileme Garantisi değerlendirmesi yapar. Kriterlerin sağlanması ile.. Dördüncü yıla girerken, yenileme garantisi almış olarak yıla başlarsınız.

ÖBYG Avantajı Nedir. Neden Gereklidir?

Sağlık sigortanızın özel sağlık sigortası yada tamamlayıcı sağlık sigortası olmasına bakılmaksızın.. her iki poliçe tipinde de, ÖBYG’den bahsetmek mümkündür. Sigorta şirketi sizi sigortalarken, sağlıklı bir birey olarak dikkate alır ve beyanınızla sağlık sigortanızı başlatır. Siz takip eden yıllarda sağlık sigortası yenileme işlemlerinizi yaptırmaya devam ettiğinizde, üçüncü yılı tamamlayıp bu değerlemeyi yapar.

Erken yaşlarda sağlık sigortası yaptırmanın en büyük faydası bu ÖBYG değerlendirme döneminde, sağlık problemlerinizin olabildiğince az olması… Hatta olmaması size fayda sağlar. Çünkü sigorta şirketleri değerlendirme yaparken, riskli gördüğü bazı hastalıklara ek şart, limit, muafiyet uygulayarak bu hakkı verebilir.

Erken yaştaki sigortalılarımızda, yada sağlıklı bireylerde ÖBYG değerlendirme döneminde bir sağlık sorunu olmaması, hiç bir ek şart ve muafiyet olmaksızın bu hakkı alabilmeleri anlamına gelir.

Ömür Boyu Yenileme Garantisi Alındığında…

Sağlık sigortanızda Ömür Boyu Yenileme Garantisi hak ettiğinizde, artık sigorta şirketi bundan sonrası için, ortaya çıkabilecek herhangi bir hastalık  yada şikayete bağlı olarak, sağlık sigortası poliçenizde kısıtlamaya, sınırlandırmaya gidemeyecek demektir. (Ek şart, muafiyet, limit vb) Bu hakkı ne kadar erken elde ederseniz o kadar iyidir. Tıklayın, Sağlık Sigortaları Hakkında Hemen Bilgi Alın

Yeni Doğan Bebeklerde Bekleme Süresi Olmadan ÖBYG Ömür Boyu Yenileme Garantisi Mümkün

Hali hazırda devam eden bir sağlık sigortanız var ise, neler yapabileceğiniz ve size olan faydaları için, sağlık sigortanızı takip etmekten mutlu oluruz. Siz’de sağlık sigortacılığında ilk 10’da yer alan sigorta şirketlerinin tekliflerini, teminat ve fiyatlarını görmüş olursunuz. Hemen Destek İsteyin.

Bir sağlık sigortanız yok ise;  Doğuma birkaç hafta kalana kadar vaktiniz var diyelim. Doğumdan önce, sizin bir sağlık sigortanız olur ve bebeğiniz doğduktan sonra.. Sizin poliçenize eklersek… 3yılı beklemeden ömür boyu yenileme garantisi hakkına hemen sahip olacaktır.

  • Tamamlayıcı Sigortalarda doğumda hemen ÖBYG mümkündür.
  • Özel Sağlık Sigortalarında doğumla birlikte ÖBYG almak mümkündür

Hemen Detaylı Bilgi İsteyin.

Soru Sor
Whatsapp
Doğum ile Bebeğinize Ömür Boyu Yenileme Garantisi Alın Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by