Güven Hastanesi Çayyolu Kampüsü

Güven Hastanesi Çayyolu Kampüsü Nerede

Güven Hastanesi Çayyolu

Güven Hastanesi uzun yıllardır, Ankara’da  üst düzey yöneticilerin, Ayrancı’da Çankaya ilçesi ve yakın çevresinde oturanlar ile Millet vekilleri, bakanlar gibi çok sayıda bürokratın hizmet aldığı… Ankara’nın en köklü özel hastanelerindendir. Bugün hala aynı yüksek standardı koruyarak hizmet sunmaya devam ediyor olması, sigortalılarımızın memnuniyeti açısından bizler için önemli.  (Güven Hastanesi Çayyolu)

 

Güven Hastanesi Çayyolu Sağlık Kampüsü ise; Batıya doğru hızla büyüyen şehrimizde, yerleşimin yoğunlaştığı Çayyolu, Yaşamkent, Alacaatlı bölgesinde Güven Sağlık Grubunun oldukça önemli bir sağlık yatırımıdır. Sadece bir hastane olarak tanımlamak, tesisi anlatmak için yetersiz kalacaktır. Beslenmeden, spora, geriatri merkezinden, kampüsteki çok sayıda sağlık branşına, bölüm  ve uzman hekimlere bakarak, tam anlamıyla bir sağlık kampüsü tasviri doğru olacaktır.

Güven Hastanesi Çayyolu Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü 

Ayrancı Güven Hastanesi ve Güven  Çayyolu Kampüsünde, kadın hastalıkları ve doğum bölümlerinde, Ankara’da bilinirliği ile öne çıkan kadın doğum doktorları görev yapmaktadır. Anne adaylarımızın doktor tercihine göre, gebe takibi istedikleri hastanede yapılabilirken, doğumlar Ayrancı Güven Hastanesi’nde gerçekleşmektedir. (2021*)

Güven Hastanesi’nde gebe takibinde; Muayeneler tahliller ve doğum eylemini karşılayacak, doğum teminatlı bir sağlık sigortasını hamilelikten önce alabileceğiniz gibi,

Hamileyken’de Güven Hastanesi’nde takibiniz için hamilelik haftanıza göre avantajlı Güven Doğum Planlarımız hakkında bilgi alabiliriniz.

Güven Hastanesi Çocuk Hastalıkları Bölümü 

Uzun yıllardır bir gelenek haline geldiğini rahatlıkla söyleyebiliriz… Çocuklarınız için gece saatlerinde acil bir durumun gelişmesi halinde, Ankara’da özel hastaneler arasında 7gün 24 saat açık olan tek çocuk hastalıkları bölümü, Güven Ayrancı Kampüsündedir. Beklenmeyen bir durumla karşı karşıya kalmanız halinde, acil doktoru yerine 24 saat hizmet veren bir çocuk polikliniği, bir çok ailenin içini rahatlatan bir güvence olmuştur.

24 Saat hizmet veren çocuk (pediatri)  polikliniğini sadece acil durumlar için düşünmeyin. Örneğin yeni doğan bebeğinizin kontrolleri var ve siz, gün içinde yoğun mesai arasında kontrollere gitmekte zorlanıyorsunuz. İşte tam buna çözüm sağlayan, istediğiniz saatte doktora muayene olabileceğiniz bir seçenek, oldukça kıymetlidir.

Sağlık Sigortaları İle Kolaylıkla Hizmet Alın.

Güven Hastanesi, hizmet verdiğimiz çok sayıda sigorta şirketinin anlaşmalı hastanelerindendir. Bu nedenle kendiniz, eşiniz yada  çocuklarınız bir özel sağlık sigortası sahibi olursanız, ayakta tedavi ve yatarak tedavi giderlerinizi sigorta şirketi karşılar. Siz’de hem oldukça ekonomik bir maliyetle sağlık hizmeti alırken, harcamalarınızı sigorta şirketleri karşılamış olur.  (Güven Hastanesi Çayyolu)

Özel Sağlık Sigortası Teklifi Almak İçin Hemen Sağlık Ekibimizle İletişime Geçin (tıklayın)

Hemen Arayın. (0312) 911 11 39

Güven Hastanesinin Kalp, Kardiyovasküler Cerrahi (KVC) ve Yoğun Bakım Yatış Hizmetleri gibi bölümlerde Sgk ile anlaşması olmasına rağmen, birçok branşında Sgk anlaşması bulunmamaktadır. Bu nedenle tamamlayıcı sağlık sigortaları ile Güven Hastanesi’nde poliklinik hizmeti alamazsınız.  (Güven Hastanesi Çayyolu)

Güven’de Kadın Doğum Bölümünde Takip Ediliyorsanız; Bebeğinizin Doğumunda Sağlık Sigortası ile Ömür Boyu Yenileme Garantisi Alın.

Güven gibi bir özel hastanede doğum yapmaya karar vermişseniz, standartlarınız konusunda bazı ipuçları verdiğinizi söylemek gerekiyor. İster, hastanenin kendi kadın doğum hekimleri, isterseniz özel muayenehane hekimleriyle takipte olun, doğumunuz Güven Hastanesi standartlarında bir hastanede olacaksa…

Bebeğinizin doğumundan hemen sonra, yine Güven Hastanesi’nde çocuk hastalıkları bölümünde, bir çocuk doktoru ile devam etmeyi tercih edebilirsiniz… Bu durumda size çok önemli bir teklifimiz olacak!! 

Doğum haftanız yaklaştığında, henüz sahip olduğunuz bir özel sağlık sigortanız yok ise; Önce kendinize ve doğumdan sonra da bebeğinizi sağlık sigortanıza ekletmek için geç kalmadan şimdiden harekete geçmelisiniz. Doğum yapmadan önce sizin sağlık sigortanız başlamış olur ve bebeğinizi de doğumdan sonra aynı poliçeye dahil edersek, sigorta şirketi bebeğinize… Üç tam, sigortalılık dönemini tamamlamayı beklemeden, doğar doğmaz Ömür Boyu Yenileme Garantisi verebiliyor olacak. Bu bebeğinizin, daha ilk günden itibaren uzun yıllar sağlık harcamaları için çok kıymetli bir güvence sağlar. Yetişkin bir bireyin bu hakkı elde edebilmesi üç yılı tamamlamasıyla mümkünken, bebeğiniz hemen alabilecek.

Bebeğinizin doğumunda ömür boyu yenileme garantisi nasıl alınır. Şimdiden Bilgi Alın.

Devam Eden Sağlık Sigortanızı Biz Takip Etmekten Onur Duyarız

Devam eden bir sağlık sigortanız var ise; Bundan sonraki yıllarda sizin sağlık sigortanızı takip etmek bizi çok onurlandırır. Dilerseniz, Ankara sağlık ekibimiz ile görüşerek, beklentilerinize uygun sağlık sigortası teminatlarını anlatın, devam eden sağlık sigortanız için aile bireylerinizden kim ne kadar kullanıyorsa, doğru tercihlere göre, en kapsamlı sağlık sigortası için en doğru yıllık primi ödeyin.

Sağlık sigortası vergi avantajını hafife almayın ve mutlaka kullanın. Sağlık sigortası vergi avantajı ile %15 ile %40 oranında gelir verginiz kadar, Devlet desteğinden yararlanın. (Güven Hastanesi Çayyolu 2021)

Soru Sor
Whatsapp
Güven Hastanesi Çayyolu Kampüsü Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by