Cep Telefonu Kasko Fiyatları

Cep Telefonu Kasko Fiyatları Neye Göre Belirlenir? 20'den fazla anlaşmalı sigorta şirketi hakkında detaylı bilgi için Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Cep Telefonu Kasko Fiyatları

Cep telefonu kasko sigortası, telefonunuzun kazara hasar görmesi, çalınması veya kaybolması durumunda telefonunuzu güvence altına alır. Garantiniz sona erdikten sonra bile telefonunuzu korur. Cep telefonu kasko fiyatları, sağladığı koruma düzeyi, sigorta şirketlerine ve ürünlere göre değişir. (Cep Telefonu Kasko Fiyatları)

Cep Telefonu Kaskosuna İhtiyacım Var Mı?

Cep telefonu kasko sigortası, işler ters gittiğinde bir cankurtaran halatıdır ve akıllı telefonların ne kadar önemli olduğu düşünüldüğünde, her zaman yerinde korumaya değer. Aşağıdaki durumlarda bir cep telefonu kaskosu yaptırmanız yararlı olabilir:

 • Biraz sakar olma eğilimindeyseniz veya telefonunuzu kaybetme veya kırma geçmişiniz varsa,
 • Değiştirmeyi göze alamayacağınız çok değerli bir akıllı telefonunuz varsa,
 • Cep telefonunuzu hattınız üzerinden sözleşmeli olarak aldıysanız. (Kasko Ekran Kırılmasını Karşılar Mı?)

Kasko Ekran Kırılmasını Karşılar Mı?

Cep telefonu kasko poliçenizin sağladığı koruma düzeyi, sigorta şirketlerine ve ürünlere göre değişir, ancak genellikle aşağıdakiler için teminat bulabilirsiniz:

 • Kayıp
 • Çalınma
 • Kırılma
 • Kaza sonucu hasar
 • Sıvı hasarı
 • Mekanik arıza
 • Yüksek voltaj maruziyeti (Kasko Ekran Kırılmasını Karşılar Mı?)

Cep Telefonu Kaskosu Neleri Kapsamaz?

Çoğu cep telefonu sigorta şirketi, poliçe belgelerine aşağıdaki gibi şeyleri kapsamayacaklarını söyleyen maddeler yazacaktır:

 • Arabanızdan çalınan bir telefon, net bir şekilde görülüyorsa ve düzgün bir şekilde gizlenmemişse
 • Telefon, zorla girildiğine dair herhangi bir işaretin bulunmadığı bir bina veya binadan çalındıysa
 • Telefona üçüncü bir şahıs tarafından değil, sizin tarafınızdan verilen herhangi bir kasıtlı hasar (Kasko Ekran Kırılmasını Karşılar Mı?)
 • Üretici talimatlarına uyulmaması nedeniyle üretici tarafından onaylanmayan aksesuar onarımları ve hasarlar
 • Üreticinin kusurları veya cihazın geri çağrılması
 • Cihazın performansını veya güvenliğini etkilemeyen çizikler gibi kozmetik hasarlar
 • Kayıp bir sim kart (Cep Telefonu Kasko Fiyatları)
 • Hasarlı telefonun tamir için teslim edilmediği herhangi bir hasar iddiası
 • Bir cep telefonu kaskosu yaptırmadan önce her zaman poliçe metnini ve poliçe özet belgelerini dikkatlice okumalısınız, böylece nelerin kapsanmayacağını bilirsiniz. (Cep Telefonu Kasko Fiyatları)

Neden Cep Telefonu Kaskosu Yaptırmalısınız?

Telefonunuzu bir günlüğüne kasaya kilitlerseniz, ne kadar sıklıkta ihtiyacınız olduğunu kısa sürede anlarsınız. Artık kredi kartlarınızdan kimliğinize kadar ihtiyacınız olan her şey telefonunuzda. Ancak telefonlar savunmasızdır. Telefonlar her zaman elimizden düşme eğilimindedir ve kırılabilirler. (Kasko Ekran Kırılmasını Karşılar Mı?)

Kılıfınız telefonunuzu hırsızlığa karşı korumayacaktır ve telefonunuza erişmenizi veya telefonunuzu kullanmanızı engelleyebilecek bir dizi başka aksilik vardır. Bu nedenle, onları kasko sigortasıyla korumak, bir aksilik yaşamanız durumunda hayatınızı hızla yoluna sokmanızı sağlayabilir. (Cep Telefonu Kasko Fiyatları)

Beklenmedik cep telefonu onarımları veya değiştirmeleri size oldukça yüksek rakamlara mal olabilir, ancak doğru cep telefonu kasko poliçesi daha uygun fiyatlı olmasına yardımcı olabilir. Tüketiciler bir cep telefonu kasko poliçesi satın alırken, ortalama 10.000 liralık bir cep telefonu için aylık 80-100 TL prim öderler ve cihaz hasar görürse, kaybolursa veya çalınırsa, onu onarabilir veya değiştirebilirler. (Cep Telefonu Kasko Fiyatları)

Birçok sigorta poliçesi benzer bir teminat sunar, ancak bir karar vermeden önce her bir sağlayıcıyı ve poliçeyi iyice gözden geçirmek önemlidir. En iyi poliçeler, düşük muafiyetler ile uygun maliyetlidir ve bir hak talebinde bulunmayı kolaylaştırır. Paket indirimleri, çoklu cihaz seçenekleri ve müşteri incelemeleri gibi ek faktörler de cep telefonu kaskosu seçerken faydalı olabilir. (Kasko Ekran Kırılmasını Karşılar Mı?)

Cep Telefonu Kasko Fiyatlandırması

Satın alma seçenekleri, hücre sağlayıcısına, cihaz türüne (ör. akıllı telefonlar ve saatler) ve plana göre değişir. Yedek telefonlar için indirimler ayrıca cihaza göre değişir, daha pahalı veya daha yeni telefonlar daha büyük kesintiler taşır. (Kasko Ekran Kırılmasını Karşılar Mı?)

Genellikle yedek telefon gerektirmeyen ekran onarımları daha uygun maliyetlidir. Cep telefonu kasko fiyatları, telefonun markasına, modeline ve yaşına ve ayrıca seçtiğiniz sigorta şirketine göre değişebilir. (Cep Telefonu Kasko Fiyatları)

20’den fazla anlaşmalı sigorta şirketi ve 700’ün üzerinde memnun sigortalı yorumu ile Sigorta Partner AŞ. olarak, size sağlık hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sigortacılık işlemleriniz için Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Cep Telefonu Kasko Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by