Covid 19 Sağlık Sigortası

Covid 19 Sağlık Sigortası Tarafından Karşılanır mı?

Covid 19 Sağlık Sigortası Kapsamında

Ülkemizde de Nisan 2021 itibariyle  tırmanışı durdurulamayan (korona virüs) Covid 19 Sağlık Sigortası kapsamındadır. Henüz covid 19 ‘a yakalanmamış tüm bireylerin tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırması mümkün. Her hangi bir risk gerçekleşir ve özel bir hastanede covid tedavisi görmeniz gerekir ise; Tamamlayıcı sağlık sigortanız, sağlık  giderlerinizi karşılayacaktır. 

Covid 19 Sağlık Sigortası

Salgın Döneminde Neden Tamamlayıcı Covid 19 Sağlık Sigortası Yapmalısınız? (ÇOK ÖNEMLİ BİLGİ)

Tamamlayıcı sağlık sigortaları ekonomiktir. SGK anlaşmalı özel hastanelerde geçerlidir. Muayeneden, tahlillere ve gerekli hallerde yatış ve ameliyatları %100 karşılar.

Pandemi döneminde, sağlık sigortası olan sigortalılarımız, tedavi açısından önemli avantajlara sahipken… Henüz tamamlayıcı sağlık sigortası olmayan vatandaşların genç,  çocuk, yaşlı.. ayrımı olmaksızın mutlaka en kısa sürede tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırması çok önemlidir.

Neden Covid öncesinde Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yaptırmalısınız;

Tamamlayıcı sağlık sigortasının, geçmişten gelen hastalıkları karşılamadığını biliyorsunuz. Bugün tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi değilseniz; Covid 19’a yakalandıktan sonraki bir dönemde tamalayıcı sağlık sigortası yaptırmanız halinde, bir çok sağlık hizmetinden faydalanabileceksiniz.

Fakat; İleriki dönemde covid 19’a bağlı bir akciğer veya benzer bir hastalıkla, komplikasyonla karşılaşmanız, rahatsızlık geçirmeniz halinde; Yaşadığınız hastalığın sebebi COVID 19 ise; Siz de covid 19’dan sonra sağlık sigortası yaptırmış iseniz..

Geçmişten gelen bir hastalık sebebiyle sağlık sigortası kapsamı dışında kalabilir.

Bu çok önemli ve gözden kaçırılmaması gereken bir detaydır.

COVID ile karşılaşmadan önce, en kısa sürede aileniz için avantajlı primlerle hemen tamamlayıcı sağlık sigortası almalısınız. Hemen Bilgi Alın.

COVID 19’u ve gelecekte covid 19’a bağlı olası şikayetlerinizin karşılanacağı bir sağlık sigortasını erkenden alırsanız, oldukça geniş teminatlarla yararlanabilirsiniz.

COVID 19 ile Karşılaşmadan önce mutlaka sizi bugün ve gelecekte, covid 19 sebebiyle ortaya çıkabilecek hastalıklara karşı koruyacak bir tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırın. Teklif Alın

Soru Sor
Whatsapp
Covid 19 Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by