Korona Virüsü Karşılayan Sağlık Sigortası

Korona Virüsü Karşılayan Sağlık Sigortası Fiyatları

Korona Virüsü Karşılayan Sağlık Sigortası

Korona Virüsü Karşılayan Sağlık Sigortası hakkında en çok aldığımız soruları cevaplayarak başlamak istiyoruz.

Korona Virüsü Karşılayan Sağlık Sigortası

Korona Virüsü Karşılayan Sağlık Sigortası Hakkında Hızlı Soru ve Cevaplar

Covid 19’a ilişkin sağlık harcamalarını ödeyen sağlık sigortası var mı?

Korona Virüs (COVID 19) bir salgın hastalıktır. Sağlık sigortaları salgın hastalıkları karşılamazken, salgının başında arka arkaya açıklama yapan çok sayıda sigorta şirketimiz korona virüse bağlı sağlık harcamalarını karşılayacağını duyurmuştur. Detaylı bilgi ve teklif alabilirsiniz.

Covid 19 Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kapsamında mı?

Salgın hastalıkların özel sağlık sigortaları ve tamamlayıcı sağlık sigortaları kapsamı dışındayken, salgının başında sigorta şirketlerinden gelen duyurularla, tamalayıcı sağlık sigortası sunan çok sayıda sigorta şirketi korona virüse bağlı tedavi giderlerini teminat altına aldı. Hangi şirketler covid 19’u öder. Hemen bilgi ve teklif  isteyin.

Tamamlayıcı Sigortam var. Bu yıl hiç doktora gitmedim. İptal etmeli miyim? 

Tamamlayıcı sağlık sigortalarının başlangıç tarihinin ne kadar eski olduğu, ilk sigortaya başlangıç tarihindeki sağlık durumunuz ve sonraki yıllarda ortaya çıkan hastalıkların artık sigorta şirketlerinin sorumluluğunda olması gibi sebeplerle… Kazandığınız haklarınız açısından çok önemlidir.

Bu nedenle, pandemi döneminde doktora gitmemiş, sağlık sigortanızı kullanmamış olsanız da, bir poliçe iptalini düşünmek, geçmiş haklarınızı kaybetmeniz demektir. Ayrıca covid 19’a yakalanırsanız,  tedavi sürecinizde sağlık sigortası haklarınızı kullanamayacağız anlamına gelir. Poliçenizi her zamankinden daha çok korumalı ve devam etmelisiniz.

Şu anda bir sağlık sigortam yok. Covid 19’u düşünerek, ne zaman başvurmalıyım?

Tamamlayıcı sağlık sigortanız ne zaman başlar ise; Başlangıç tarihinden sonra ortaya çıkan hastalıkları, şikayetlerinizi ve buna bağlı tedavilerinizi karşılar. Dolayısı ile; Henüz covid 19’a yakalanmadıysanız, kendiniz ve aileniz için vakit kaybetmeden Covid 19’u da karşılayan bir sağlık sigortası yaptırmalısınız.

Böylece, covid olmadan önce başlamış bir sağlık sigortası ile; Hem pandemi döneminde covid 19 ile karşılaşmanız halinde tedavi giderleriniz, hem de.. Yıllar sonra temeli bugünlere dayanan bir sağlık sorunu ile karşılaşmanız halinde, sigorta öncesi rahatsızlık sayılmadan karşılanması için yine, erken dönemde tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmanızı öneriyoruz. Teklif alın

Soru Sor
Whatsapp
Korona Virüsü Karşılayan Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by