A Life Hospital – Lokman Hekim Doğum Paketi Fiyatları

Doğum Paketi Fiyatları - Anlaşmalı Özel Hastaneler - Devlet Desteği

Özel hastaneler ve sigorta şirketleri 2021 fiyatlarını henüz uygulamaya başlamadan önce; Kısa bir süre için..  Size, avantajlı bir teklifimiz var.

Ankara’da hamileyken takip edileceğiniz ve doğum yapabileceğiniz özel hastanelerin doğum fiyatlarını dikkate alırsak..  Hastanelerin  2020 fiyatları ile dahi;  6.000TL – 6,500TL gibi değişen rakamlarla karşılaşmanız mümkün.

Kısa bir süre için özel bir fiyatla size teklif edeceğimiz…

Doğum Sağlık Sigortasını;

 • Hamileyken yaptırabilirsiniz. 
 • Doğum sağlık sigortası ile anlaşmalı birden çok hastaneye  aynı şartlara gidebilirsiniz.
 • Sadece Doğum Sağlık Sigortalarına Sağlanan ortalama %20 Devlet desteğinden yararlanarak, maliyetinizi daha da düşürebilirsiniz.

Ankara’da A Life Hospital, Lokman Hekim Etlik ve daha birçok anlaşmalı özel hastanede geçerli İkican Silver  Network Doğum Sigortasını peşin indirimi ile 4.489TL‘ye alabilir. Devlet desteği sonrasında 3.590TL‘ye maal edersiniz.

YILIN EN İYİ FİYATINI KAÇIRMAYIN!

Aralık ayında , kısa süre için geçerli özel bir fiyatla şimdi 4.489TL‘ye alabilirsiniz. Ayrıca Sağlık Sigortaları için; Devlet Desteğinden de yararlanarak maliyetinizi 3.590TL‘ye düşürün. Bu fiyatı kaçırmayın.

HEMEN BAŞVURUN 

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Hemen Bilgi Al

  Ad - Soyad
  Email
  Telefon
  Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
  Soru Sor
  Whatsapp
  A Life Hospital – Lokman Hekim Doğum Paketi Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
  Powered by