Doğum Sigortası Fiyatları

Ankara İçin Doğum Sigortası Fiyatları 'nı öğrenin

Özelde Doğum Sigortası Fiyatları

Doğum süreci için hazırlık yapan ve yakın zamanda  hamilelik planlayan anne adaylarımızın doktor, hastane arayışlarında… Kararlarında önemli ölçüde etki eden faktör; Özel hastanelerin fiyatları, özel bir muayenehane doktorunun isteyeceği doğum ücreti olacaktır. İşte duyduğunuzda inanamayacağınız, doğum sigortası fiyatları.

Doğum Sigortası Ne Zaman Alınır?

Öncelikle anne adaylarımızdan,  hamilelik süreçlerinin başlayıp başlamadığını öğreniriz.

Hamilelik süreci henüz başlamadıysa; Hamilelikten kısa süre önce yapabildiğimiz ve hamileliğin başlaması için, bir bekleme süresi uygulamadığımız… Beklemesi Süresiz Doğum Paketlerinden bahsedebiliriz. Bu planlarda, bir yıllık sağlık sigortası + doğum teminatı sunarız. Anne adaylarımız istedikleri zaman hamilelik sürecini planlayabilir ve sağlık sigortalarınını birinci ayında dahi, özel hastanelerden yararlanmaya başlayabilirler.

Hamilelik süreci başlamış anne adaylarımıza ise; Hamileyken yapabildiğimiz doğum sağlık sigortalarımızı önerebiliriz. Bu planlar, anne adaylarımız hamileyken yapılabilir. İstedikleri ilde, istedikleri anlaşmalı özel hastanemizden yararlanmaya hemen başlarlar. Muayeneler, tahliller ve doğum dahildir. Üstelik vergi avantajı sayesinde,  %15 ile %40 arasında değişen basamaklara göre  Devlet Desteği sağlar.

Doğum Sigortası Fiyatları İçin İndirim Uygulanır Mı?

Hamileyken özel bir hastaneye giderek; Muayeneler, tahliller ve doğum için ayrı ayrı fiyat alabilirsiniz. 2010 yılından beri devam ettirdiğimiz ve oldukça yaygınlaşan Hamileyken Doğum Sağlık Sigortaları… Anne adaylarımızın muayeneler, tahliller ve doğum dahil fiyatlar almasını sağlayarak belirsizliği ortadan kaldırdığı için; Son yıllarda bir çok hastane doğum süreci için paket hizmet fiyatları vermeye başladı.

Fakat gözden kaçırılmamalıdır ki; Hamileyken alabileceğiniz ve doğumu karşılayan bir  sağlık sigortasını size sunan sigorta şirketinin, hastanelerle anlaşma koşulları ve pazarlık gücü, sizin bireysel olarak alabileceğiniz fiyatlara göre oldukça avantajlıdır. İşte bu nedenle; Doğum Sağlık Sigortası yaptırmak, öncelikle daha ekonomiktir. 

Taksitle ödeyebileceğiniz, istediğiniz anlaşmalı hastaneye göre farklı fiyatlarda sunulabilen doğum sağlık sigortaları ayrıca vergi avantajı sağlar ve sizin %15 ile %40 arasında değişen oranlarda Devlet Desteği almanızı sağlar. Böylece özel bir hastane fiyatına göre… Daha uygun rakamlarla doğum sağlık sigortası yaptırmakla kalmaz, üstüne önemli bir oranda  da Devlet Desteği alarak, maliyetinizi aynı oranda azaltırsınız. (Doğum Sigortası Fiyatları)

Bilinen bir yanlışı düzeltmek gerekir! Özel bir hastaneye sizin yapacağınız ödeme, vergi avantajına konu edilemediği için, devlet desteğinden de yararlanamazsınız.

Sizin İçin En Uygun Doğum Sigortası Fiyatları

İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneye ve gebelik haftanıza göre, en avantajlı doğum fiyatını almak, doğum sağlık sigortası ile devlet desteğinden yararlanabilmek için; Hemen Bilgi Alın

Bebeğinizin Doğumundan Sonra Çocuk Sağlık Sigortası Avantajları

İster hamileliğinizin başlarında muayene, tahliller ve doğumunuz için.. İsterseniz de, doğuma birkaç hafta kala, sadece doğum harcamalarınızın karşılanması için Doğum sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.

Şimdiden, bebeğinize sağlıkla kavuşmanızı diliyoruz.. Hamilelik süreciniz boyunca, her ay doktora gitmeniz, yapılan testler ve doğum sürecinizi hatırlayarak… Bebeğinizin doğumundan hemen sonra Çocuk Sağlık Sigortası için, sağlık ekibimizden bilgi alın.  Özel hastanede, muayene, testler ve tahlillere ek ücret ödemeyin.

  • Çocuk Sağlık Sigortası, ebeveyn olmaksızın sadece çocuklara yapılabilir.
  • Doğumda olduğu gibi çocuk sağlık sigortasında da Devlet Desteğinden yararlanabilirsiniz.
  • SGK kapsamında  Muayeneler sadece 15TL’dir
  • Tahliller ve testlere hastanede ek ücret ödemezsiniz. %100 karşılanır.
  • Gerektiğinde hastane yatış ve ameliyat giderleri de %100 karşılanır.
  • Tüm anlaşmalı hastaneleri kullanabilirsiniz.

Çocuk Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kapsamı Şirketlere Göre Farklı Mıdır?

Bebeğinizin doğumundan hemen sonra yaptırabileceğiniz çocuk tamamlayıcı sağlık sigortaları için 2020 yılı itibariyle ülkemizde 28 sigorta şirketi ile farklı alternatifler sunabiliyoruz. İçlerinde aracınızın kaskosunu yaptırırken, tanıdığınız, bildiğiniz markalar olduğu gibi, son yıllarda sigorta sektöründeki gelişmelerle, sektörde adından söz ettiren yeni oyuncuların da olduğundan bahsedebiliriz.

Çocuk sağlık sigortası fiyatları, anne veya baba ile birlikte veya tek başlarına sigorta yapılması koşulu, yıllık muayene sayısı hakları (6, 8, 10) değişiklik gösterebilir. Fakat mevzuatları ve genel şartları aynı kanuna tabidir. Bu nedenle, daha önce bir tamamlayıcı sağlık sigortası kullandıysanız, bebeğiniz için de.. Acemilik çekmeyeceksiniz.

Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak, doğru sigorta şirketi ve doğru sağlık sigortasını değerlendirmek, avantajlı bir fiyat teklifi almak için, Hemen Bilgi Alın

Sigorta Partner Aş, Google Bağımsız Ziyaretçi Yorumlarında 4.8/5 müşteri memnuniyeti ve başarı puan ile size hizmet vermektedir. Şirketimiz hakkında yorum ve görüşleri inceleyebilirsiniz.

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Soru Sor
Whatsapp
Doğum Sigortası Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by