Hamilelikte Sizi Neler Bekliyor?

Hamilelikte Doğuma Kadar Haftalara Göre Sizi Neler Bekler

Hamilelikte Haftalara Göre Sizi Neler Bekler? 

dogum-paketi.com ile iletişime geçen anne adaylarımıza, gelecek dönemdeki hamilelik planlarından başlayarak… Hamilelik süreçleri başladığında haftalara göre, yapılması gerekenler, diğer anne adaylarının tecrübeleri ve güncel bilgilerle belirli aralıklarda güncel içeriklerimizi paylaşıyoruz.

Hamilelik Sürecimde Arkadaşımdan Doktor Tavsiyesi Aldım

Zaman hızla akıyor ve bırakın bir kaç yıl önce doğum yapmış olan bir yakınınızın size hastane ve doktor hakkında verdiği bilgileri, daha bir kaç ay öncesine göre , bugün dahi her şey farklı ve hızla da değişiyor. Bu nedenle, yakınlarınızın tavsiyelerine mutlaka kulak vermenizi öneriyor olsakta… Her ay binin üzerinde yeni hamilelik süreci başlamış anne adayı için verdiğimiz cevapları, hastanelerden aldığımız geri dönüşler ve güncel bilgileri de mutlaka edinmelisiniz.

Bir Bilene Danışmak..

Öncelikle sağlık ekibimizle iletişime geçin. Takip edilmek istediğimiz özel hastaneler, doktor tercihleriniz… O hastanelere ulaşmanızı sağlayacak en avantajlı doğum sigortası yada doğum paketi alternatiflerini değerlendirin.

Bebeğinizin doğumuna kadarki yaklaşık 40 haftalık süreçte, aylık periyotlarda sizinle paylaşacağımız içerikleri takip edin. Her yeni dönem sizi bekleyen yeni muayeneler, tahliller getirirken, aynı zamanda doğuma hazırlanırken, sizin ve bebeğiniz için önerilerimizi de, güncel içeriklerimiz ile paylaşıyor olacağız.

Gelecek Haftalarda Sizi Neler Bekliyor?

Hamileliğin ilk haftalarından itibaren başlayan yazı dizimiz, doğum haftalarınız, doğum sağlık sigortası, doğuma hazırlık döneminiz, bebeğinizin sağlık harcamaları, çocuk sağlık sigortası, doğum fotoğrafçısından, ikram edeceğiniz çikolatalara kadar oldukça güncel haliyle size her ay ulaşacak. Belirli hafta periyotlarını dikkate alarak hazırlıyor ve paylaşıyor olacağız. Daha önceki görüşmenizde sizden öğrendiğimiz hamilelik haftanızı dikkate alarak göndereceğimiz için; Olurda bu tarihlerde bir farklılık var ise, sağlık ekibimize  arayarak yada yazarak , gebelik haftanızı güncelleyebilirsiniz.

Önümüzde keyifli bir süreç var, bizi bu sürece ortak ettiğiniz için şimdiden çok mutluyuz. Güzel ve sağlıklı haberlerinizi almak için sabırsızlanıyoruz. Bu arada, belki bizden bir doğum paketi, doğum sağlık sigortası almamış olabilirsiniz.. Bu hiç önemli değil. Siz ve bebeğiniz, bizler için bunlardan çok daha önemlisiniz. Doğuma kadar , hastane hizmetlerinde de, yardımcı olmamız gereken,  fikir vererekte, bazı şeylerin kolaylaşmasını sağlayarakta sizin yanınızda olmayı hep isteriz.

Gelecek ay görüşmek üzere… Sağlıkla kalın.

Doğum Sağlık Sigortası

Çocuk Sağlık Sigortası

Doğum ve Çocuk Sağlık Sigortasında –> Vergi Avantajı & Devlet Desteği

Soru Sor
Whatsapp
Hamilelikte Sizi Neler Bekliyor? Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by