Medicabil Bursa Doğum Paketi Fiyatları

Medicabil Bursa Doğum Paketi 2021 Fiyatlarını Öğrenin, Doğum Sağlık Sigortası yaptırın

Medicabil Bursa Doğum Paketi Fiyatları

Medicabil Bursa, hamile anne adaylarımızın ne çok tercih ettiği hastaneler arasındadır. Genellikle hamilelikten önce yapılması gereken doğum sağlık sigortası ve eklenmesi gereken doğum teminatının aksine; Acentesi olduğumuz sigorta şirketlerimizle devam eden özel projelerle; Sigorta şirketi anlaşmalı kurumu olan özel hastanede; Muayene tahliller ve doğum için sağlık yetkililerimizle görüşerek,  doğum paketi yaptırabilir. Devlet desteğinden de, ayrıca yararlanabilirsiniz.

Medicabil Bursa Doğum Paketi Kapsamı

Hamileyken Yapılabilen doğum sağlık sigortaları anne adaylarımızın doğumu kadar ihtiyaç duyacağı kadın doğum bölümü muayenelerini,

Sağlıklı bir gebelikte istenen SGK kapsamındaki rutin test ve tetkikleri,

Doğum zamanınız geldiğinde; Oda, refakatçi, doktor ücretini. Normal & Sezaryen doğumu ve doğum yönteminize göre, anestezi giderlerinizi karşılar.

Doğumdan sonra bebeğiniz için yapılacak ilk işlemler SGK tarafından karşılandığından ek ücret ödemezsiniz. (Yeni doğan yoğun bakım giderleri, topuk kanı, doğum anında pediatri muayenesi, koruyucu aşısı için) ek ücret ödenmez.

Medicabil Bursa Hastanesi Doğum Paketi ile Demir Sağlık Aş İkican Doğum Paketinden yararlanabilirsiniz. Bilgi için Bursa sağlık yetkililerimize 0850 346 11 30’dan ulaşabilirsiniz.

Medicabil Hastanesi Kadın Doğum Bölümü Doktorları hakkında bilgi için hastanenin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Doğumdan Sonra Çocuk Sağlık Sigortası

Bebeğiniz için doğumdan hemen sonra çocuk tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Ailece sağlık sigortası yapabileceğiniz gibi, sadece bebeğiniz yada çocuklarınız için çocuk sağlık sigortası için hemen teklif alabilirsiniz.

Böylece tamamlayıcı sağlık sigortanız ile, sadece 15TL SGK katılımı ile muayenelerde olursunuz. Gerekli test ve tetkiklere ek ücret ödemezsiniz.

Çocuklarınızın hastanede sadece yatması gereken sağlık sorunları veya olası bir ameliyat, yine tamamlayıcı sağlık sigortası ile %100 karşılanmaktadır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Sağlık Sigortası Nereden Alınmalı

Şirketimiz SİGORTAPARTNER AŞ , ülkemizde marka değeri olan ve çoğunu sizin de tanıdığınız yirmi dokuz sigorta şirketiyle hizmet sunar. Sağlık sigortaları kasko veya zorunlu olarak yapılan trafik sigortalarından farklı olarak, hastaneye her gidişinizde kullanılan ve aktif olan, yaşayan poliçelerdir. Bu nedenle sağlık sigortası konusunda uzman danışmanlarımızdan günün her saati deste alabileceğiniz bir ekiple size hizmet veriyoruz.

Bursa’daki anlaşmalı özel hastanelerimizde hizmet alan sigortalılarımıza daha hızlı hizmet vermek için Bursa Sağlık yetkililerimize de telefonla ulaşabilirsiniz. Sigortalılarımızın sağlık ekibimiz ve şirketimiz hakkındaki yorumlarını, değerlendirmelerini inceleyebilirsirsiniz.

Detaylar

Özel hastaneler ve sigorta şirketleri 2021 fiyatlarını henüz uygulamaya başlamadan önce; Kısa bir süre için..  Size, avantajlı bir teklifimiz var.

Bursa’da hamileyken takip edileceğiniz ve doğum yapabileceğiniz özel hastanelerin doğum fiyatlarını dikkate alırsak..  Hastanelerin  2020 fiyatları ile dahi;  En az 6.000TL – 6,500TL gibi değişen rakamlarla karşılaşmanız mümkün.

Kısa bir süre için özel bir fiyatla size teklif edeceğimiz… Doğum Sağlık Sigortasını;

  • Hamileyken yaptırabilirsiniz. 
  • Doğum sağlık sigortası ile anlaşmalı birden çok hastaneye  aynı şartlara gidebilirsiniz.
  • Sadece Doğum Sağlık Sigortalarına Sağlanan ortalama %20 Devlet desteğinden yararlanarak, maliyetinizi daha da düşürebilirsiniz.

Medicabil Bursa Doğum Paketi Fiyatları ve doğum sağlık sigortası yaptırarak %20 Devlet Desteğinden de yararlanabilirsiniz.

YILIN EN İYİ FİYATINI KAÇIRMAYIN!

Aralık ayında , kısa süre için geçerli özel bir fiyatla şimdi 4.489TL‘ye alabilirsiniz. Ayrıca Sağlık Sigortaları için; Devlet Desteğinden de yararlanarak maliyetinizi 3.590TL‘ye düşürün. Bu fiyatı kaçırmayın.

HEMEN BAŞVURUN 

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Soru Sor
Whatsapp
Medicabil Bursa Doğum Paketi Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by