Kasko Mini Onarım

Kasko Mini Onarım ile kaskonuz bozulmasın. Sonraki yıllarda yüksek kasko primleri ödemeyin. Detaylı bilgi için Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Kasko Mini Onarım

Bir araba kasko sigortası poliçesi, kazalar, üçüncü şahıs yükümlülükleri, yangın, insan kaynaklı felaketler, doğal afetler ve hırsızlık dahil olmak üzere talihsiz olaylardan kaynaklanan her türlü öngörülemeyen kayıp veya hasardan sigortalı bir aracı korur. Ancak, trafik sigortası ile aracınızda meydana gelen herhangi bir zararı tazmin edemezsiniz. Yeni araç kullananlar için, trafik sigortası, yalnızca araç sahibinin bir kazada üçüncü şahıslara zarar verme, ölüm veya bedensel yaralanmalardan kaynaklanan üçüncü şahıs yasal sorumluluklarını kapsar.

Trafik kazaları sonucunda meydana gelen fiziksel masraflar Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından ödense de sigorta şirketleri Trafik Mecburi Mali Mesuliyet Sigorta Poliçesi kapsamında ödeme yapmak zorundadırlar. Yargıtay 17. Hukuk Dairesi ‘Sağlık hizmet bedelleri dışında kalan tüm tedavi giderleri trafik sigortası teminatı kapsamındadır’ açıklaması yapmıştır. (Kasko Mini Onarım)

Araç sigortanızın aracınızdaki herhangi bir kayıp veya hasarı karşılamasını istiyorsanız, kapsamlı bir kasko poliçesi satın almanız gerekir. Kapsamlı kasko poliçesi, aracın kendi hasarlanını teminat altına alır.

Kasko Mini Onarım Neleri Kapsar?

Şirketlere göre değişen mini onarım teminatı ile aracınızın boyasında bir çizik, göçük veya talaş tespit ettiğinizde, detayları poliçe belgesinde yer alacak olan sigorta şirketiyle iletişime geçmeniz yeterlidir. (Kasko Mini Onarım)

Evinizde uygun bir zamanda hasarı değerlendirmek için kalifiye bir mobil teknisyen ayarlayacaklardır. Çoğu onarım bu randevu sırasında iki saatten daha kısa bir sürede gerçekleştirilebilir. Kasko sigorta poliçesi, poliçe belgesinde belirtilen kriterleri karşıladığı sürece onarım masraflarının tamamını kapsar.

  • Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme
  • Boya Hasarlı Kaporta Göçük Düzeltme
  • Boya Tamiri (Tampon sıyrıkları, anahtar çizikleri, kapı vurukları)
  • Döşeme Tamiri (Deri, halı, kumaş, plastik üzerindeki yanık, yırtık, çizikler)
  • Ön Cam Tamiri (Her tipte kırıklar, 10 cm’ye kadar çatlaklar)
  • Plastik Tampon Tamiri (Göçük, yırtık, kopuk ve eksik parçalar, pütürlü plastik kaplama işlemi)
  • Leke Çıkarma (Deri, vinil, döşeme kumaşları ve halı malzemelerdeki 5 cm’ye kadar lekeler) gibi teminatların içinde bulunduğu kasko mini onarım teminatı sigorta şirketlerine göre değişiklik gösterebimektedir.

Kasko Mini Onarım Limiti

Günlük sürüşün bir sonucu olarak aracınızın gövdesinde (tavan hariç) kazara küçük kozmetik hasar meydana geldiğinde kasko mini onarım teminatı zararınızı karşılar. Küçük kozmetik hasar şunları içerir:

✓ 10 cm’yi geçmeyen küçük bir göçük.

✓ 30 cm’yi geçmeyen küçük bir çizik.

✓ Çapı 20 cm’den az olan aşınmış bir tampon.

✓ Hasarın çapı 20 cm’den az olan, çizik veya aşınmış bir yan ayna kapağı/gövdesi.

Kaskonun genel şarlarından farklı olarak aracınız park halindeyken oluşan küçük hasarların da tamamı ücretsiz olarak kasko mini onarım ile karşılanır.

Bazı kasko poliçesi yapan sigorta şirketleri mini onarımmı ana teminatlarına eklerken bazı sigorta şirketleri ek teminat olarak poliçeye ekleyebiliyor. Kasko poliçesin eeklenmesi durumunda poliçe tutarını değiştiren kasko mini onarım teminatı aracın dış ve iç yüzeylerinde oluşan sıyrık, çizik ve göçük gibi hasarları hasarsızlık indirimini koruyarak karşılıyor.

Kasko Mini Onarım Faydaları Nelerdir?

Kasko mini onarım ile hasarsızlık indirimi bozulmaz. Sigorta kapsamına giren hasarlar için ücret ödenmezken aracın orijinalliği bozulmaz, yalnızca hasarı giderecek kadar kaporta ve boya onarımı yapılır. Tramer’e  herhangi bir şekilde kayıt ve giriş yapılmaz. Ayrıca araç ikinci el değeri korunur ve bu sayede aracınız piyasa değerinin aşağısına düşmez. Kasko mini onarım teminatını kullandığınızda kasko kullanmış sayılmazsınız ve bu sonraki yıl kasko yenilemenizde fiyat artışına neden olmaz.

Kasko mini onarım teminatı, aracın orijinalliğini korumakla yükümlüdür. Bu sayede hasarlı araçlar orijinali gibi onarılır. Kasko mini onarım teminatı hizmetleri profesyonel kişilerin kontrol ve yönetimi altında olduğundan, onarım sürecinde aracın hiçbir parçasına veya aksamına zarar gelmez. Ayrıca bakım sırasında aracın hiçbir parçası demonte edilmemekte ve ufak deformasyonları ortadan kaldırmak için onarımlar gerçekleştirilmektedir.

Hasarsızlık indirimini bozmadığı için, araçta sonraki yıl yüksek bütçeli kasko poliçesi oluşumunu engeller.
Kasko mini onarımları bir anlaşmalı serviste gerçekleştirilir.

Sigorta Partner AŞ. olarak, 20’den fazla anlaşmalı sigorta şirketi ve 700’ün üzerinde memnun sigortalı yorumu ile sigortalılarımıza hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Aracınıza kasko yaptırmadan önce, bilinçli bir karar verebilmek için çeşitli planları karşılaştırın. İdeal olarak, size en iyi sigorta primiyle en iyi sigorta kapsamını sağlayan bir plan seçmelisiniz. Uzman oto sigorta danışmanlarımızla sigortalılarımıza en uygun fiyat ve en kapsamlı kasko teklifleri ile yardımcı oluyoruz. Detaylı bilgi için bizi arayın. 0(850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Kasko Mini Onarım Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by