Araba Kasko Fiyatları

Araba Kasko Fiyatları için Bizi Arayın. 20'den fazla anlaşmalı sigorta şirketinden size uygun araba kasko fiyatları için; 0(850) 346 1130

Araba Kasko Fiyatları

Sizin için en iyi araba kaso sigortası, ihtiyacınız olanı karşılayan uygun fiyatlı bir poliçedir ancak sadece en ucuz seçeneği seçmeyin. Ülkemizde asgari olarak üçüncü taraf teminatı olarak trafik sigortası zorunludur ve yasal olarak onsuz araba kullanamazsınız. Ancak tam olarak ne için sigortalı olduğunuz, seçtiğiniz politikanın türüne bağlıdır. Kapsamlı bir araba kasko sigortası şunları kapsar:

  • Arabanız hasar görmüş veya kullanılamaz hale gelmişse, onarım veya değiştirme masrafları teminat altındadır.
  • Arabanız çalınırsa veya alev alırsa teminat altındadır.
  • Kişiler, yolcular ve onların mallarına verilen zararlar teminat altındadır. (Araba Kasko Fiyatları)

Araba Kasko Fiyatı Ne Kadar Tutar?

Sigortacılar, araba kasko sigortanız üzerinde bir talepte bulunma olasılığınızı hesaplamak için istatistikleri kullanırlar ve araba kasko fiyatlarını belirleyen de budur. Bunlar sadece ortalamalardır. Teklifleriniz seçtiğiniz sigorta türünden çok daha fazlasına bağlı olacaktır. Yaşınız, kullandığınız araba, kilometre ve sürüş geçmişiniz bir rol oynar. (Araba Kasko Fiyatları)

Birkaç farklı sigorta şirketinin tekliflerini karşılaştırmak, tasarruf etmenin en iyi yollarından biridir. Araba kasko sigortası teklifleri için alışveriş yaparken, hangi şirketi kullanacağınız ve hangi teminatı alacağınız konusunda birçok fikir edinebilirsiniz. Uzman Oto Sigorta Danışmanlarımızdan size en uygun araba kasko fiyat bilgisi için Hemen Teklif Alın. 0850 346 1130

Ücretsiz Araba Kasko Tekliflerini Nasıl Alabilirim?

Her zaman ücretsiz olan araba kasko fiyatları almanın iki yolu:

“Bağımsız” bir sigorta acentesi olarak, birden fazla sigorta şirketinden size teklifler sunabiliyoruz. Ayrıca araba kasko teminatlarınızı belirlemenize ve sizin için en uygun olan politikayı uyarlamanıza yardımcı olabilecek bir temsilci ile konuşmaktan zarar gelmez.

Araba kasko fiyatlarını karşılaştırmak, en iyi araba sigortası şirketlerini bulabilmeniz için seçenekleri toplamakla ilgilidir. (0850) 346 1130 Bizi Arayın.

Kasko Teklifi Almak İçin Hangi Bilgilere İhtiyacım Var?

Kasko teklifi alırken sürecin mümkün olduğunca sorunsuz ilerlemesini sağlamak için aşağıdaki bilgilerin elinizde bulunmasına yardımcı olur:

  • Sürücü ehliyeti bilgileri: Evinizde başka sürücüler varsa, onların ehliyet bilgilerine de ihtiyacınız olacaktır.
  • Araç kimlik numarası :Araç kimlik numarası genellikle aracın sürücü tarafındaki ön panelde veya sürücü kapısı veya kapı pervazındaki bir etikette basılı olarak bulabilirsiniz. Henüz arabanızı seçmediyseniz, genellikle bir araç markası ve modeli ile fiyat teklifi alabilirsiniz.
  • Araç Kilometre Bilgisi. Arabanın sahibiyseniz, kilometre sayacını elinizin altında bulundurun. (Araba Kasko Fiyatları)
  • Kasko Teminat Kapsamı. Hangi teminat türlerini satın almak istediğinizi ve ne kadar teminata ihtiyacınız olduğunu bilmek isteyeceksiniz. Emin değilseniz, sorularınızı yanıtlamanıza yardımcı olabilmek için Uzman Oto Sigorta Danışmanlarımızla telefonla veya yüzyüze görüşebilirsiniz. Hasarszılık indiriminden faydalanıp faydalanamayacağınızı öğrenin.

Hasarsızlık İndirimi Nedir?

Hasarsızlık indirimi, belirli bir süre boyunca herhangi bir kaza yapmamış kişilere sunulan artı biz kazanımdır. Sigorta şirketinden talepte bulunmadan ne kadar uzun süre kalırsanız, sigortacılarınız sizi gelecekte daha fazla talepte bulunma olasılığınız olarak göreceğinden, primlerinizi o kadar fazla kesecektir. (Araba Kasko Fiyatları)

Arabanıza verilen hasar küçükse ve onarımları kendiniz ödemeniz daha mantıklıysa, kaza talebinde bulunmamayı düşünebilirsiniz – diyelim ki ödemeniz gereken fazlalık toplam onarım maliyetlerinden daha fazlaydı. Bu şekilde hasarsızlık indiriminizi korur ve finansal olarak daha iyi durumda olursunuz.

Araba kasko sigortası primleri kısmen otomobilin fiyatına, onarım maliyetine, genel güvenlik kaydına ve hırsızlık olasılığına bağlıdır. Birçok sigorta şirketi, araba hırsızlığı veya kişisel yaralanma riskini azaltan özellikler veya güvenli olduğu bilinen arabalar için indirimler sunar. Satın almak için yeni veya kullanılmış araçları karşılaştırırken, her birinin sigorta maliyetini de araştırın. (Araba Kasko Fiyatları)

En düşük fiyatın her zaman “en ucuz” seçenek olmadığını unutmayın. Seçtiğiniz şirketin saygın olduğundan ve konuştuğunuz sigorta uzmanlarından aldığınız hizmetten memnun olduğunuzdan emin olun. Sigorta Partner AŞ. olarak memnun sigortalılarımızın yorumlarını okuyabilirsiniz. Sizin için  en uygun rakamlarla Araba Kasko Fiyatları bilgi ve teklifini Uzman Oto Sigorta Danışmanlarımızdan alın. (0850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Araba Kasko Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by