Hepiyi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Hepiyi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fiyatları

Hepiyi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Hepiyi Sigorta, Doğan Holding iştirakleri arasındadır. Sigorta sektörünün deneyimli yöneticilerinin görev aldığı oldukça etkin bir ekip ile sizleri hızlı ve dijital sigortacılık ile tanıştırmaya hazırlanıyoruz.

Hepiyi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Hepiyi Sigorta yönetiminin, oldukça  deneyim sahibi olduğu önemli ürünler arasındadır. Teklif oluşturma, poliçe hazırlama ve anlaşmalı kurumlarımızda siz sağlık hizmeti alırken, oldukça hızlı çalışan bir provizyon ekibinin gücüyle… İçiniz rahat olsun

Bilgi Al Sigortapartner

Hepiyi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kapsamı

Hepiyi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası öncelikle anlaşmalı özel hastanelerde yararlanabileceğiniz %100 ve limitsiz yatarak tedavi teminatı sunmaktadır. Bu teminat sizi önümüzdeki yıllarda da, olası hastane yatışlarınız ve ameliyatlarınıza karşı %100 korur.

Yıl içinde, yine anlaşmalı hastanelerimizde yararlanabileceğiniz muayene haklarınızı da poliçenize isteğe bağlı olarak ekleyebilirsiniz. Ayakta tedavi kapsamında sunulan muayene haklarınızı kullanırken, beraberinde doktorunuzun yapılmasını gerekli gördüğü; Test, tetkik ve tahliller de, sağlık sigortanız tarafından karşılanır. Siz SGK’lı hizmetler için fark ücret ödemezsiniz.

Bilgi Al Sigortapartner

Hepiyi TSS Taksitli Ödeme Seçeneği

Hepiyi TSS poliçenizi dilerseniz kolaylıkla taksitle ödeyebilirsiniz. Üstelik, ödemelerinizi peşin olarak yapmak isterseniz; Peşin ödeme indiriminden de yararlanabilirsiniz. Yıllık sağlık harcamalarınızı tahmin etmek oldukça zordur. Büyük harcamalar karşısında zor durumda kalmak yerine kendisin ve aileniz için; her yıl belirli tutarlar ayırarak, sağlık sigortanıza bütçeniz içinde yer vermelisiniz.

Bilgi Al Sigortapartner

 

Hepiyi TSS’ye %40’a varan Vergi Avantajı ve Devlet Desteği

Hepiyi Tamalayıcı Sağlık Sigortası poliçenizi, ister kendiniz, ister eş ve çocuklarınız için yaptırıyor olun… Sağlık sigortası vergi avantajından yararlanırsanız… Ödemiş olduğunuz yıllık sağlık sigortası primi üzerinden %40’a varan oranlarda devlet desteği sizi bekliyor.

Ülkemizde özel sektör yada kamuda brüt maaş ile çalışan ve geliri üzerinden gelir vergisi ödeyen sigortalılarımız gibi, şahıs işletmesi sahibi sigortalılarımız; Kendileri, eş ve çocukları için…

Şirket ünvanı olan tüzel kişi sigorta ettirenler ise; Çalışanları için ödeyeceği sağlık sigortası primi yıllık tutarı üzerinden hesaplanan oranlarla,  vergi avantajından yararlanır.

Bu oran; %15 ile %40 arasında değişmektedir. Vergi avantajı ve devlet desteği hakkında detaylı bilgiyi sağlık ve sigortalar ekibimizden alabilirsiniz. (0850) 346 11 30

Bilgi Al Sigortapartner

Hepiyi TSS’de Anlaşmalı Hastaneler

Ülkemizde oldukça geniş bir özel hastane ağının varlığından bahsedebiliriz. Bir çok sigorta şirketinde olduğu gibi, Hepiyi Sigorta’da tamamlayıcı sağlık sigortası kullanan sigortalılarımıza oldukça geniş bir anlaşmalı kurum ağı sunmaktadır.

Anlaşmalı hastanelere, poliçenizle birlikte gönderilen link üzerinden online olarak ulaşabilirsiniz. Henüz bir sağlık sigortası satın almadıysanız, araştırma süresinizde sağlık ekibimizden destek alabilirsiniz.

Bilgi Al Sigortapartner

Sağlık Sigortası Satın Alırken Acente Desteğinin Önemi

Daha önce evinize elektrik yada su aboneliği almak için yaptırdığınız bir DASK poliçesi yada araç sahibi okurlarımızın yıllık olarak yapılan trafik sigortası, kasko gibi ürünler… Bir hasar (kaza) halinde gerekli olan sigorta poliçeleri arasındadır.

Sağlık sigortaları ise her muayene hakkınızda özel bir hastaneden hizmet aldığınız, haklarınızın sistemden sorgulandığı, muayene bulgularınız ve şikayetinize göre doktorunuzun  bir tanı koyduktan sonra sigorta şirketinden tedavi süreci için onay aldığı.. Yaşayan poliçelerdir.

Bu nedenle, sağlık gibi bir konuda… En başından hangi poliçeyi hangi sigorta şirketinden satın almanız gerektiğinden, yıl içinde nasıl kullanırsanız, bir sonraki yıl avantajlı primlerle yenileme yapacağınıza… Hatta yıl içindeki sağlık harcamalarınıza kadar, her an ulaşabileceğiniz, sizi tanıyan, alışkanlıklarınızı bilen bir sigorta danışmanına ihtiyaç duyabileceğinizi sanırım bir kaç başlıkla aktarabilmişizdir. (Hepiyi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Satın aldığınız her üründen en iyi faydayı sağlamanız için sigortalı memnuniyeti konusunda yediyüzden fazla yorum ve değerlendirme almış olan şirketimiz SİGORTAPARTNER AŞ adına, size hizmet sunmaktan duyacağımız memnuniyeti paylaşmak isterim.

Hepiyi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası için hemen teklif alın. Karşılaştırın

Hepiyi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tercih edin.

Bilgi Al Sigortapartner

Yakın zamanda bebek planlayan anne adaylarımızın, hamilelik süreci başladığında, tercih edecekleri anlaşmalı özel hastanelerdeki harcamalarını karşılayacak içerikte… Doğum teminatlı sağlık sigortalarımız hakkında bilgi almasını tavsiye ediyoruz.

Doğum sağlık sigortaları, kısa süre öncesine kadar…  Alternatif sigorta şirketlerimiz ile hamileyken de avantajlı fiyatlarla yapılabiliyordu. Fakat, hızla artan özel hastane fiyatları karşısında, hamileyken yapabildiğimiz doğum paketleri yerine, daha kapsamlı, daha fazla hastane alternatifi sunmasına rağmen… Çok daha ekonomik primlerle.. Hamilelikten önce, doğum sağlık sigortası almayı ihmal etmeyin. Hemen bilgi alın..

Soru Sor
Whatsapp
Hepiyi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by