Doğum Paketi Teklifi

Doğum Yapmak İstediğiniz Özel Hastanede geçerli, doğum paketi teklifi 'ni hemen inceleyin. Size özel fırsatlardan yararlanın.

Hamilelik süreciniz başladıktan sonra da, size çok avantajlı bir Doğum Paketi Teklifi Sunuyoruz. Dilerseniz,

Sağlık sigortası uzmanımız sizi arayana kadar, görüşmenizin hemen öncesinde, fikir edinmek için aşağıdaki notlarımızı inceleyebilirsiniz. Hemen aranmak için telefonunuzu bize gönderin.  


Avantajlı Doğum Paketi Teklifi / Teklifleri

Liv Hospital Ankara, Medicana International Ankara, Medical Park Ankara, Medisis Hastanesi- Keçiören, Medisun Çayyolu Hastanesi, Lokman Hekim Etlik, Lokman Hekim Sincan, A Life Hospital, Eryaman Hastanesi anlaşmalı kurumlarında geçerli Doğum Paketi Teklifi ‘ni aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Platin Network Anlaşmalı kurumlarında geçerli Doğum Sağlık Sigortası Fiyatı 6.716,50TL’dir. Devlet Desteği ile yararlanabileceğiniz vergi avantajı desteğiniz %20 ortlama vergi dilimine göre hesaplandığına 1.175,00TL olacaktır.

6.716,50- 1.175,00TL = Devlet Desteği sonrası maliyetiniz 5.540,50TL olacaktır.

PLATIN Network PDF TEKLİFİNİZİ İNCELEYİN


Medicana International Ankara, Medisis Hastanesi- Keçiören, Medisun Çayyolu Hastanesi, Lokman Hekim Etlik, Lokman Hekim Sincan, A Life Hospital, Eryaman Hastanesi anlaşmalı kurumlarında geçerli Doğum Paketi Teklifimizi aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. (Gold NW kapsamında, Liv Hospital Ankara ve Medical Park Ankara anlaşmalı kurumlar arasında yer almaz. Bir üst anlaşmalı kurum ağına göre yaklaşık 700TL daha avantajlı bir fiyata sahiptir.)

Gold Network Anlaşmalı kurumlarında geçerli Doğum Sağlık Sigortası Fiyatı 6.007,84TL’dir. Devlet Desteği ile yararlanabileceğiniz vergi avantajı desteğiniz %20 ortlama vergi dilimine göre hesaplandığına 1.140,00TL olacaktır.

6.007,84- 1.140,00TL = Devlet Desteği sonrası maliyetiniz 4.867,84TL olacaktır.

GOLD Network PDF TEKLİFİNİZİ İNCELEYİN


Medisun Çayyolu Hastanesi, Lokman Hekim Etlik, Lokman Hekim Sincan, A Life Hospital, Eryaman Hastanesi gibi anlaşmalı kurumlarımızda geçerli Doğum Paketi Teklifimizi aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. (Liv Hospital Ankara, Medicana International Ankara ve Medical Park Ankara Hastanesi 4.250TL ile sunduğumuz Silver NW anlaşmalı kurumları arasında yar almamaktadır.)

Silver Network Anlaşmalı kurumlarında geçerli Doğum Sağlık Sigortası Fiyatı 4.250,34TL’dir. Devlet Desteği ile yararlanabileceğiniz vergi avantajı desteğiniz %20 ortlama vergi dilimine göre hesaplandığına 807,00TL olacaktır.

4.250,34-807,00TL = Devlet Desteği sonrası maliyetiniz 3.443 TL olacaktır.

SILVER Network PDF TEKLİFİNİZİ İNCELEYİN


Hemen Satın Alın

Sağlık Sigortanız için 0850 346 11 30 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Yada, kurumsal whatsapp hattımıza, satın alma talebinizi gönderin. Sizi şimdi arayalım. Avantajlardan hemen yararlanın.

Hamileyken satın alarak yararlanabileceğiniz doğum teminatlı sağlık sigortalarımız ile, 

  • Türkiye genelindeki anlaşmalı özel hastanelerimizde muayene, rutin tahlil ve tetkikler ile doğum için fark ücret ödemezsiniz.
  • Hastanelere muayene+tahliller ve doğum için ödeyeceğiniz tutardan çok daha ekonomik rakamlara hamileyken de, doğum sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.
  • Dilerseniz sağlık sigortası primlerinizi taksitle kolaylıkla ödeyebilirsiniz.
  • Şirketimizden alacağınız ve kurumunuza, iş yerinize, muhasebecinize teslim edeceğiniz belge ile, ödediğiniz sağlık sigortası primleri üzerinden %15 ile %35 arasında değişen önemli bir destek alırsınız.
  • Böylece sağlık sigortanız ve doğum harcamalarınız, beklediğinizden çok daha ekonomik rakamlara mal olacaktır.

Tercih edeceğiniz hastanelere göre alternatif fiyatlarla sunduğumuz doğum paketi teklifi ve içeriklerini inceleyin. Beklentilerinize karşılık verecek özel hastane için Platin, Gold ve Silver anlaşmalı hastane ağımızdan birini seçebilir. Aynı grup içinde dilerseniz hastane ve doktorunuzu hiçbir koşul ve şart olmadan değiştirebiliriniz.

Sağlık sigortanızı inceleyebilir, çağrı merkezimizden yardımla  hemen satın alabilirsiniz.

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Soru Sor
Whatsapp
Doğum Paketi Teklifi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by