Bursa Özel Jimer Hastanesi Doğum Paketi

Bursa Özel Jimer Hastanesi Doğum Paketi Avantajları ve Kapsamı

Bursa Özel Jimer Hastanesi Doğum Paketi, Hamilelik süreci için, doğum teminatlı sağlık sigortası sahibi sigortalılarımızın yararlandığı avantajlı bir sağlık sigortası planıdır.

Bursa Jimer, anne adaylarının uzun yıllardır çok tercih ettiği özel hastanelerdendir. Hastane yönetiminin yaklaşımı, yönetimi ve kadın doğum bölümü ağırlıklı bir hastane olarak anılması; Bu konuda öne çıkmalarını sağlayan önemli faktörlerdendir. Jimer ‘de gebelik takibinizde, muayeneler, tahliller ve doğumunuzu sağlık sigortanız karşılar. Sigorta şirketlerimizin hamilelik öncesinde yapılabilen alternatif doğum teminatlı sağlık sigortaları hakkında Hemen Bilgi Alabilirsiniz.

Bursa Özel Jimer Hastanesi Doğum Paketi Vergi Avantajı

Hamilelik öncesinde yada hamilelik başladıktan sonrada yapabildiğimiz sağlık sigortaları, özel hastanelerdeki harcamalarınızı karşılar. Bu sayede çok avantajlı fiyatlarla sağlık sigortası sahibi olurken, özel hastanelerdeki harcamalarınız da sigorta şirketlerimiz tarafından karşılanır.

Sağlık sigortası yaptırarak sağlayacağınız faydalardan biri de, vergi avantajıdır. Şirketimizden alacağınız birkaç basit belgeyi, siz yada eşinizin ; İş yerlerinize vererek yararlanmaya başlayacağınız bu önemli devlet desteği; Sağlık sigortası için ödeyeceğiniz tutarın %15’i ile %35’i arasında değişmektedir.

Sağlık sigortası yaptırmak ve vergi avantajı ile Devlet desteğinden yararlanmak size çok avantajlı fiyatlarla doğum alternatifleri sunar.

Hamilelik Başladıktan Sonra da Doğum Sigortası Paketi Alabilir Miyim?

Geçtiğimiz 10 yıldır; Anne adaylarımızdan gelen taleplerin önemli bir bölümü… Hamilelik süreci başladıktan sonra doğum sigortası paketi araştırarak geliyor. Bu nedenle hamileliğiniz başlamadan önce yapabildiğimiz;

  • 12 ay bekleme süreli doğum sigortası paketleri
  • 6 ay beklemeli doğum sigortası paketleri
  • 3 ay beklemeli doğum sigortası paketleri
  • 2 ay beklemeli doğum sigortası paketleri yanında;
  • Hamilelik öncesinde alınabilen ve bekleme süresi olmayan doğum sigortası paketleri ile;
  • Hamileyken, hamilelik süreciniz başladıktan sonra da yapabildiğimiz avantajlı doğum sigortası paketlerimiz anne adaylarımızı oldukça şaşırtıyor ve beklediklerinden çok daha önemli faydalar sağlıyor.

Sizde hemen, hamilelik öncesi ve hamilelikten sonra yapabildiğimiz doğum sigortası paketlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bize 0850 346 11 30’dan ulaşabilirsiniz.

Bebekler İçin Sağlık Sigortası Ne Zaman Yapılır?

Bursa’da istediğiniz anlaşmalı kurumumuzda, avantajlı doğum sağlık sigortası ile doğumunuzu yapıp, bebeğinizi kucağınıza aldıktan hemen sonra… yep yeni bir telaş başlayacak.

Bebeğinizin bundan sonraki sağlık harcamalarını karşılayacak.. İstediğiniz doktora gitmenizi sağlayacak ve avantajlı fiyatlarla da hemen alabileceğiniz bir sağlık sigortası arayışı başlayacaktır. (Bursa Özel Jimer Hastanesi Doğum Paketi )

Bunun için hemen 0850 346 11 30 numarasıyla Sigorta Partner Aş merkez ofisimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Fiyatları karşılaştırın, istediğiniz koşulları sağlayan, en avantajlı teklifi alıp hemen poliçenizi satın alın. Bugün kullanmaya başlayın.

Neden Çocuk Sağlık Sigortası Yaptırmalısınız?

SGK anlaşmalı özel hastaneleri ve SGK anlaşması olmayanlar düşünüldüğünde, artık gerçekten özel hastanelerde sağlık hizmeti oldukça maliyetli. Sadece muayeneler ile kalmayan, gerekli test ve tahlillerle kabaran hastane faturalarının önüne geçmek için hemen çocuk sağlık sigortası hakkında detaylı bilgi alın.

Çocuk Sağlık Sigortası ile Muayeneler ve Tahliller

Tamamlayıcı sağlık sigortası tercih ederseniz; Ayakta Tedavi kapsamında, özel hastanelerde muayeneler için sadece 15TL SGK katılımı ödersiniz. Yapılması gereken testler ve tahliller, poliçenizde limitsizdir ve %100 (tamamı) karşılanır. Ek ücretler ödenmez. ( Bursa Özel Jimer Hastanesi Doğum Paketi )

Çocuk Sağlık Sigortası ile Yatış ve Ameliyatlar

Aynı zamanda her ne kadar satın alırken pek önemsenmese de; Yatarak tedavi teminatı bu sigortalarda en kapsamlı teminattır ve poliçenizde yine SGK kapsamlı sağlık harcamalarınızın tamamı için limitsiz ve %100 (tamamını ödemek) sunulur.

Çocuk Sağlık Sigortası Avantajları ve En İyi Sağlık Sigortası

SGK anlaşmalı hastanelere çocuklar için; Muayene ve tahlillerde bile ödemeniz gereken fark ücretler gerçekten oldukça yüksek. Neredeyse birkaç muayenede vereceğiniz para ile 1 yıllık kapsamlı bir çocuk sağlık sigortası yaptırabiliyorusunuz. Bu nedenle pediatri (çocuk) bölümü için gitmek istediğiniz özel hastane tercihlerinize, bulunduğunuz il ve semte göre sizin için en avantajlı çocuk sağlık sigortası için sağlık sigortası uzmanlarımızdan bilgi alın.

Sizin beklenti ve ihtiyaçlarınıza göre, en kapsamlı sağlık sigortasını hizmet verdiğimiz yirmiden fazla sigorta şirketinin sunduğu alternatiflere bakarak, birlikte karar verelim. Hemen yararlanmaya başlayın.

Kendiniz ve eşiniz için yaptırabildiğiniz sağlık sigortalarında olduğu gibi, çocuklarınız için yaptıracağınız sağlık sigortalarında da devlet desteğinden, vergi avantajı ile yararlanabilirsiniz. Böylece %15 ile %35 arasında değişen gelir vergisi oranınız kadar bir tutarı iş yeriniz aracılığı ile geri alarak, sağlık sigortanızı çok daha ucuza mal edersiniz.

Çocuk Sağlık Sigortası Sadece Çocuklar İçin Yapılır mı?

Sigorta şirketlerimiz, çocukların yaşlarına göre farklı teklifler sunar. Tek başlarına çocuk sağlık sigortası yapabildiğimiz gibi, bazı şirketler ile size sunacağımız tamamlayıcı sağlık sigortası tekliflerinde, anne yada baba ile birlikte sigortalanmanın daha avantajlı olabileceğini göreceksiniz. eğer hamilelik süreciniz devam ediyor ve doğum yaklaşmışsa, yine de sağlık sigortası uzmanlarımızla görüşerek, şimdiden fikir almalısınız. Çok avantajlı teklifler için, şu an; En  doğru zaman olabilir. Bizi gecikmeden arayın. (Bursa Özel Jimer Hastanesi Doğum Paketi )

Detaylı bilgi için bizlere yazabilirsiniz.

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Soru Sor
Whatsapp
Bursa Özel Jimer Hastanesi Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by