Doğum Paketi & Doğum Sigortası

Doğum Paketi; Hamileyken de Yapılabilen Bir Sağlık Sigortasıdır.

Doğum Paketi

Doğum Paketi kapsamı ve avantajları nelerdir? Hamilelik döneminden hemen önce yada hamilelik süreciniz başladığında; Rutin kadın doğum muayeneleri, tahliller ve doğumunuzda hastaneye ek ücret ödememek için; Doğum paketlerinden faydalanabilirsiniz. Doğum paketleri sağlık sigortası kapsamındadır. Bir sigorta şirketi güvencesi ile sunulur ve iptal, iade koşulları belirli sözleşmelerdir.

HAMİLEYİM →

HAMİLELİK PLANLIYORUM →

Doğum Paketi ile ilgili diğer sorularınız ve bilgi talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin.

Hamilelik başladıktan sonra  da yapabildiğimiz doğum sağlık sigortaları, Hamilelik döneminde muayenelerinizi, tahlillerinizi ve doğumu karşılar. Alışılagelmiş sağlık sigortalarından farklı olarak; Hamileyken yapılabilmesi gibi önemli bir farklılıkla birlikte; İstediğiniz anlaşmalı özel hastaneyi seçebilmenizi, gerekli görürseniz doktorunuzu ve hastanenizi değiştirme hakkınızı doğuma kadar saklı tutar.

Doğum Sağlık Sigortasının çok fazla anne adayı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri ise; DEVLET DESTEĞİ ‘dir. Doğum sağlık sigortanız yada doğumdan sonra yeni doğan bebek sağlık sigortası, çocuklarınız, aile bireyleriniz için yaptıracağınız sağlık sigortalarının tümü %15 ile %40 arasında değişen oranlarla vergi avantajına sahiptir. Böylece,  çalışanlar yada iş yeri sahipleri için yıllık gelir vergisi oranınız kadar devlet desteğinden yararlanır. Sağlık sigortanızı %40’a kadar daha uygun fiyatlara maal etmiş olursunuz. Devlet desteği hakkında detaylı bilgi için tıklayın;

Soru Sor
Whatsapp
Doğum Paketi & Doğum Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by