Polatlı Can Hastanesi Doğum Paketi

Polatlı Can Hastanesi Doğum Sağlık Sigortası Paketi Hakkında Bilgi Alın

Polatlı Can Hastanesi

Polatlı Can Hastanesi, Ankara’nın Polatlı ilçesinde bulunan, bölgenin ilk ve tek özel hastanesidir. Sağlık Sigortaları ile anlaşmalı olan hastanede Doğum Sağlık Sigortanızı kullanabilir, hamilelik harcamalarınızı oldukça ekonomik hale getirebilirsiniz.

Hamileyken İki Can Sağlık Sigortası Yaptırın, Ekonomik Hamileliğin Tadını Çıkarın

Polatlı Can Hastanesi Demir Hayat İki Can Tamamlayıcı Sağlık Sigortası  Network’leri  (anlaşmalı kurum ağı)  Hamileliğiniz başladıktan sonra, satın alabileceğiniz doğum paketi ile,  siz de avantajlardan faydalanın.

Avantajlarına birlikte göz atalım;

 • Polatlı Can Hastanesinde, sadece 15 TL katılım payını ödeyerek muayene olur, gebelik rutininde test ve tetkiklerinizi, ek ücret ödemeden yaptırabilirsiniz.
 • Doktorunuzu kendiniz seçer, dilerseniz sigortalılık sürecinizde, kadın doğum doktorunuzu değiştirebilirsiniz.
 • Doğumda Normal yada Sezaryen her iki doğum şekli için  ek ( fark) ücret ödemez, doktorunuzun yönlendirmesi ile anestezi şeklinizi seçebilirsiniz.
 • Tek kişilik özel odanızda siz ve refakatçinizin 2 geceye kadar hastanede yatışınız doğum sağlık sigortası ile karşılanır.
 • Doğum Sağlık Sigortanızı hamileyken yaptırarak , %15 ile %40 arasında değişen oranlarda vergi avantajından da,  faydalanabilirsiniz. (Polatlı Can Hastanesi )
 • Bebeğinizin doğumdan sonra, kattaki ilk işlemleri SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) tarafından karşılanır ve siz ek ücret ödemezsiniz.

Uzman Sağlık Ekibimizden detaylı bilgi almak için bizi arayın. (0850) 346 11 30

Sağlık Sigortanızın Ek Hizmetleri

Hamileyken de satın alabildiğiniz doğum sağlık sigortası paketleri,  Polatlı Can Hastanesi’nde olduğu gibi Ankara’daki diğer anlaşmalı özel hastanelerde kullanabilirsiniz. Aynı networkte yer alan hastaneler içerisinden hastane seçiminizi yapabilir ve doktor değişikliği yapabilirsiniz. (Polatlı Can Hastanesi )

Hamile olduğunuzu öğrenmeniz ile başlayan bu süreç bebeğinizi kucağınıza alacağınız güne kadar devam eder. Hamileliğinizin ilk haftalarında sağlık sigortası sahibi olabileceğiniz gibi sadece doğum için de doğum sağlık sigortası satın alabilirsiniz.

Demir Hayat (Demir Sağlık ve Hayat Aş) İki Can Doğum Paketi ile;

Müşteri Hizmetleri Merkezinden organizasyonu sağlanan kurumlarda

 • Diyetisyen Görüşmesi
 • Psikolojik Danışmanlık Hizmeti
 • Online Doktor Görüşmesi gibi haklarınızı sadece doğum yaptığınız tarihe kadar değil, poliçe başlangıç tarihinden itibaren bir yıl içerisinde kullanabilirsiniz.

Sadece Doğum Paketi Nedir?

Sadece Doğum Paketi ; Hamileliğinin başında sağlık sigortasına denk gelemeyen anne adaylarımızın için sunulmuştur. İleri hafta gebelerde, sadece doğum için  kullanabilecekleri bir sağlık sigortası poliçesidir.

 • Normal / Sezaryen doğumunuz poliçenizce karşılanırken anestezi giderinizin de poliçenize dahil olur.
 • Seçtiğiniz hastanenin SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu)  anlaşmalı hekimleri arasında tercih yapabilir, doktorunuzun ünvanına göre  ek ücret ödemezsiniz.
 • Doğumunuzda gerekli olması halinde, 2 geceye kadar hastanede yatışınız sağlık sigortası ile karşılanır. (Sezaryen)
 • Refakatçiniz için ek ücret ödemezsiniz.
 • Bebeğinizin doğumdan sonraki ilk muayenesi, topuk kanı gibi rutin işlemleri SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamındadır ve ek ücrete tabi değildir. (Polatlı Can Hastanesi )
 • Satın aldığınız ürün sadece doğum olsa da Sağlık Sigortası olduğu için Vergi avantajından faydalanırsınız ve  gelir vergisi diliminize göre %15 ila %40’lık kısmını geri alabilirsiniz.
 • Dilerseniz doğum yapacağınız gün, doğuma saatler kala dahi bu ürünü satın alabilir, sağlık sigortasının avantajlarından faydalanabilirsiniz.
 • Satın aldığınız network (anlaşmalı) hastaneler arasından, tercih yapabilir ve doktorunuzu da kendiniz seçebilirsiniz.

Doğum Paketinde Devlet Desteği (Vergi Avantajı)

Sağlık Sigortalarının bir diğer avantajı da Devlet Desteği ( Vergi Avantajı) dir. Kamu yada özel sektörde, bordrolu çalışanlar ile işverenlerin yararlanabildiği, gelirleri ve vergi dilimleri üzerinden vergi ödeyen herkes sağlık sigortalarında Devlet Desteğinden yararlanabilir.

Gelirinize göre ödediğiniz poliçe tutarının %15 ila %40 ı arasındaki önemli bir oranı vergi avantajı olarak geri kazanılabilir.

Bebek (Çocuk) Sağlık Sigortası

Doğum yaptıktan kısa bir süre sonra bebeğiniz için çocuk sağlık sigortası   yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Sağlık sigortası sayesinde çocuğunuz yıllık sağlık giderlerinde önemli ölçüde fayda sağlarsınız.

Anlaşmalı özel hastanelerde  15 TL katılım payı ile muayene olur, muayenelerde ayrıca ek ücret ödemezsiniz. Bebeğinizin kontrollerini, özel hastanelerde devam ettirebilirsiniz.

SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) aşı takvimindeki  aşıları da özel hastanelerde muayenelerinizle birlikte  yaptırabilirsiniz.

Tamamlayıcı sağlık sigortası  ile ayakta tedavilerde yılda 8 ila 10 muayene hakkınız olur. Yatarak tedavilerde herhangi bir üst limit bulunmaz. %100 ve limitsiz teminat sunulur.

Bebeğinizin özellikle ilk yılı dolana kadar, sıklıkla hastaneye gidecek ve aylık rutin kontrollerinizi ve aşılarınızı yaptırıyor olacaksınız. Oldukça maliyetli olabilen, muayeneler, tahliller ve  kontroller için çocuk sağlık sigortası fiyat avantajından siz de faydalanın. Ayrıntılı bilgi için uzman sağlık ekibimize ulaşın. (0850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Polatlı Can Hastanesi Doğum Paketi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by