Geçmiş Hastalıkları Kapsayan Sağlık Sigortası

Geçmiş Hastalıkları Kapsayan Sağlık Sigortası

Geçmiş Hastalıkları Kapsayan Sağlık Sigortası

Geçmiş Hastalıklar Sigortası, yaşınıza bakılmaksızın… Standart sağlık sigortalarının kapsamı dışında kalan ve tedavi olamadığınız, ameliyat giderlerinizin karşılanmadığı durumlarda; Sigorta şirketlerimizin anlaşmalı hastanelerinde hizmet almanızı sağlayan, muayeneler, tahliller, tanı ve görüntüleme yöntemleri ile belirli bir bekleme süresi sonrasında mevcut rahatsızlığınız ile ilişkili bir hastane yatışını ve ameliyatı da, karşılayan bir poliçe tipidir.

Geçmiş Hastalıklar Sigortasına Kimler Başvurabilir.

  • Çok sayıda sigorta şirketinin, tamamlayıcı sigorta yada özel sağlık sigortası alternatifleri ile çözüm üretemediğimiz durumlarda sigortalılarımız geçmiş hastalıkları karşılayan bu poliçeye başvuru yapabilir.
  • Standart sağlık sigortalarımızın yaş kabul sınırı üzerinde olanlar 80 yaşa kadar başvuru yapabilirler.
İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Geçmiş Hastalıklar Sigortasında Muayene ve Tahlil Hakkı Var mı? 

  • Geçmiş Hastalıklar Sigortasında, ayakta tedavi teminatı bulunmaktadır. (Muayeneler, tahliller, görüntüleme hizmetleri dahildir. Anlaşmalı hastanelerde muayene için sadece 15TL SGK Katılımı ödenir)
  • Tüm sağlık sigortalarında olduğu gibi, bu poliçede de, vergi avantajı ile Devlet Desteğinden yararlanabilirsiniz.

Geçmişten Gelen Hastalık Nedir? 

Bir sağlık sigortası başvuru yapıldığında, sigortanın başladığı günden itibaren… Daha öncesinde tanısı konmuş, tedavi olduğunuz, tanısı konulmamış olsada şikayetle doktora başvurduğunuz, medula kayıtlarında görüntülenebilen veya görüntülenemese de, beyanınız yada doktor raporu ile tespit edilmiş şikayet , rahatsızlık veya hastalıklar; Geçmişten gelen (sigorta öncesi) hastalıktır.

Geçmiş hastalıklarınız için sağlık sigortası hakkında hemen bilgi alın (link site)

Soru Sor
Whatsapp
Geçmiş Hastalıkları Kapsayan Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by