Axa İzmir TSS Anlaşmalı Hastaneler

Axa İzmir Tss Anlaşmalı Hastanelerde sağlık giderleriniz artık çok daha ekonomik. %40'a varan devlet desteğinden siz de hemen faydalanın. Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Axa İzmir TSS Anlaşmalı Hastaneler

Axa İzmir Tss Anlaşmalı Hastaneler, İzmir’de Axa Sigorta’nın tamamlayıcı sağlık sigortasını kullanabileceğiniz hastaneleri kapsar. Axa sigorta tamamlayıcı sağlık sigortasını, SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşmalı özel hastanelerin Axa Sigorta’nın Sağlığım Tamam Sigortası ürününe özel anlaşması olan hastanelerinde, işlemlerinizi gerçekleştiren doktorun SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşmalı olması durumunda, Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası özel ve genel şartlarına uygun olarak kullanabilirsiniz. (Axa İzmir Tss Anlaşmalı Hastaneler)

Axa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler içinde en fazla hastaneye sahip olan seçenek, Sağlığım Tamam networktür. İkinci seçenek, Sağlığım Tamam B networktür. Yalnız Sağlığım Tamam B networkte anlaşmalı olduğu hastane sayısı Sağlığım Tamam networkten daha azdır. Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası özel şartlarında detaylı bilgiye ulaşmanız mümkündür. (Axa İzmir Tss Anlaşmalı Hastaneler)

Muayenelerde sadece SGK katılım payı ödemesi gerçekleştirirken, rutin test ve tetkikler için ek ücret ödemeniz gerekmez. Hastane yatışları Axa İzmir Tss Anlaşmalı Hastanelerde Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile %100 karşılanırken, oda ve refakatçi giderleri de poliçeye dahildir.

Yıllık ekonomik rakamlarla, taksitle ödeme imkanı ile Axa İzmir Tss Anlaşmalı Hastanelerde Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sahibi olabilir, dilediğiniz Anlaşmalı Hastanede, Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası‘nı kullanabilirsiniz. (Axa İzmir Tss Anlaşmalı Hastaneler)

Aynı sigorta şirketinde ortalama 3 yıl sigortalı olduğunuzda Ömür Boyu Yenileme Garantisi sahibi olursunuz. ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) hak ettiğinizde, hak ediş tarihinizden sonrası oluşabilecek tüm hastalıklarınız sigort şirketi tarafından anlaşmalı özel hastanelerde karşılanır ve siz tanı tedavi ve hastane yatışı gibi hizmetler için ek ücret ödemezsiniz. Bu hakkı ne kadar erken elde ederseniz o kadar avantajınıza olur. (Axa İzmir Tss Anlaşmalı Hastaneler)

Neden Axa İzmir TSS Yaptırmalıyım?

Axa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sizi beklenmedik, yüksek sağlık giderlerinden korur. Kimse hastalanmayı veya incinmeyi planlamaz ama kötü şeyler başımıza gelebilir. Her tıbbi hizmetin ücretini kendiniz ödüyorsanız, sağlığınız için en iyi karar sağlık sigortası yaptırmak olacaktır. (Axa İzmir Tss Anlaşmalı Hastaneler)

  • Sağlık Sigortası yaptırarak beklenmeyen sağlık harcamalarına hazırlıksız yakalanmazsınız.
  • Muayeneleriniz yalnızca 15 TL SGK katılımı ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz.
  • Gerekli görüldüğü takdirde doktor ve hastane değiştirme hakkıız vardır.
  • E-devlet üzerinden poliçenizi görüntüleyebilir, sağlık sigortanızın takibini kolayca yapabilirsiniz.
  • Devlet desteği ile ortalama %20 vergi avantajı sağlarsınız.

Gelirinize göre ödediğiniz poliçe tutarının bir kısmını ay ay devletten geri almanızı sağlayan vergi avantajı ile, sağlık sigortası poliçe tutarı size çok daha ekonomik rakamlara mal olur. Sağlık sigortası yaptırarak, siz de devlet desteğinden faydalanın.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tercih ettiğinizde SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşması olan özel hastanelerden hizmet alabilirsiniz. Seçtiğiniz özel hastanenin SGK anlaşmalı doktorlardan randevu alabilir, test ve tetkikleriniz için artı bir ücret ödemeden sadece 15 TL katılım payı ödemesi ile muayene olabilirsiniz. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası satın almadan birkaç hastane ziyaretinizde ödeyeceğiniz tutara 1 yıl içinde kullanabileceğiniz 10 doktor muayenesine kadar faydalanmış olursunuz. (Axa İzmir Tss Anlaşmalı Hastaneler)

Ömür Boyu Yenileme Garantisi

Ömür boyu yenileme garantisi, sağlık sigortalarının önemli bir avantajıdır ve bu poliçeyi erken yaptırmanız tavsiye edilir.
Erken yaştan itibaren sigortalı olmak çok önemlidir, çünkü sağlık sigortası ne kadar erken başlarsa, teşhis edilmiş bir hastalığa yakalanma olasılığınız o kadar az olur. (Axa İzmir Tss Anlaşmalı Hastaneler)

Düzenli olarak aynı sigorta şirketinden 3 yıl üst üste sağlık sigortası yaptırdığınızda ömür boyu yenileme garantisi (ÖBYG) sahibi olursunuz ve sağlığınız için geleceğe bir yatırım yapmış olursunuz. Erken yaşlarda sağlık sigortası yaptırmanın en büyük avantajı ömür boyu yenileme garantisi değerlendirilirken olabildiğince az tanısı konmuş rahatsızlığınızın bulunmasıdır.

Şirketimiz Sigorta Partner AŞ., Türkiye genelinde, internet sigortacılığı ile 7/24 ulaşılabilirlik ile güvenli sigortacılık hizmeti sunar. Ankara’daki merkez ofisimizden, Türkiye’nin dört bir yanına sigortacılık hizmeti sunmaktayız. Çocuk Sağlık Sigortası, Doğum Sağlık Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Özel Sağlık Sigortası, Geçmişten Gelen Hastalıklar Sigortası ve Grup Sağlık Sigortası gibi sağlık içerikli sigortaların yanı sıra, Trafik sigortası, Kasko, Konut Sigortası gibi sigorta branşları için de sigortalılarımıza hizmet vermenin mutluğu içindeyiz. (Axa İzmir Tss Anlaşmalı Hastaneler)

Sigortalılarımızın memnuniyetini dikkate alarak, süreçlerimizi akış planlarımız ile oldukça pratik ve hızlı yönetiyoruz. Geri bildirimleriyle bizi mutlu eden sigortalılarımızın sosyal platformlardaki yedi yüzden fazla yorum ve değerlendirmeleri, iş motivasyonumuzu artırıyor. Sigorta Partner AŞ. memnun sigortalı yorumları için tıklayın.

Soru Sor
Whatsapp
Axa İzmir TSS Anlaşmalı Hastaneler Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by