Allianz TSS Eskişehir

Allianz Tss Eskişehir ile kendiniz,eşiniz, çocuğunuz için sağlık sigortası yaptırın. Devlet desteği ile vergi avantajından faydalanın. Detaylı bilgi için Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Allianz Tss Eskişehir

Türkiye’de geniş anlaşmalı hastane ağı seçenekleri ile sigortalılarına konforlu ve kaliteli sağlık hizmeti sunmayı amaçlayan Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Eskişehir’de de anlaşmalı özel hastaneler ile sağlık hizmeti sunmaktadır. (Allianz Tss Eskişehir)

Allianz Tss Eskişehir‘in anlaşmalı özel sağlık kurumlarında, SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşmalı tüm bölümlerde ek/ fark ücret ödemeden, ekonomik rakamlarla, taksitle ödeme imkanı ile sağlık hizmeti alabilirsiniz. Özel hastanelerde ortaya çıkan yüksek maliyetli sağlık giderlerinize yardımcı olmak adına planlanan Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, anlaşmalı özel hastanelerde, Sağlık Bakanlığı ruhsatına sahip tüm bölümlerde ve SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşması kapsamındaki kadrolu hekimlerde sağlık hizmetlerinden faydalanmanızı sağlayacak bir sağlık sigortası ürünüdür. (Allianz Tss Eskişehir)

Allianz Tss Eskişehir’ in Avantajları Nelerdir?

  • Allianz Tss Eskişehir, geniş kapsamlı anlaşmalı özel hastaneleri ile ihtiyacınız olan her an hiçbir ek/fark ücret ödemeden muayene olmanızı ve tedavi görmenizi sağlar.
  • Yatarak ve Ayakta Tedavi Teminatı ile hastalık ve/veya olası kaza hallerinde tanı ve tedavilerde sağlık giderleriniz için maddi bir güvence sağlar. (Allianz Tss Eskişehir)
  • Allianz Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası‘nı 3 yıl boyunca kesintisiz olarak art arda yenilerseniz, yapılacak risk değerlendirmesinin ardından ömür boyu yenileme garantisi hakkı kazanırsınız.
  • Ödediğiniz Allianz Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası primlerini, gelir vergisi beyannamesi veya ücret bordrosunda gider göstererek %40’a varan devlet desteği ile vergi avantajından faydalanabilirsiniz. (Allianz Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Yatarak tedavi teminatı, ayakta tedavi teminatı ve ihtiyacınıza göre eklenebilen doğum teminatı ile ekonomik rakamlara sağlık sigortası sahibi olma imkanı sunan Allianz Tss Eskişehir, ayakta tedavilerde yılda 10 muayene hakkı sunmaktadır. Yatarak tedavi teminatının tek başına satın alınabildiği Allianz Tss Eskişehir ile olası hastane yatışlarınız teminat altına alınır.

Allianz Tss Eskişehir ve Doğum Teminatı

Allianz Tss Eskişehir isteğe bağlı olarak doğum teminatı da içermektedir. Allianz Tss Eskişehir başlangıç tarihinden itibaren 12 ay bekleme süresi sonunda anne adayı hamile kalabilir ve hamilelikte kadın doğum bölümü muayenelerinde sadece 15 TL katılım payı ödemesi yapar.

Anlaşmalı özel hastaneler arasında tercih yapabildiğiniz Allianz Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile, muayene içinde kadın doğum doktorunun istediği rutin hamilelik test ve tahlilleri için anne adayı ek ücret ödemesi yapmazsınız. Hamilelik dönemi içinde tıbbı gereklilik durumunda kürtaj, doğum ve sezaryen ile ilgili komplikasyonlara bağlı yatışlar Allianz Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası doğum teminatı içinde yer alır. Sadece Eskişehir’de değil, Allianz Sigorta‘nın Türkiye genelinde anlaşmalı olduğu 700’ün üzerindeki özel hastanede sağlık sigortasını kullanabilirsiniz.

Doğumdan sonra bebeğin ilk muayenesi, topuk kanı alımı, koruyucu aşısı gibi işlemler SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu)’nın sunduğu bir hizmet olup, doğumu tercih ettiğiniz özel hastanede bu hizmetler için ek ücret ödemesi gerçekleştirmezsiniz.

Doğum teminatlı tamamlayıcı sağlık sigortası ile doğum yapan anne adayları, bebeklerine de sağlık sigortası yaptırmaktadır. 20’den fazla anlaşmalı sigorta şirketi arasından size ve bebeğinize (Çocuk Sağlık Sigortası) en uygun sağlık sigortası bilgisi ve tklifi için uzman sağlık ekibimiz ile Hemen İletişime Geçin. 0(850) 346 1130

Tamamlayıcı Çocuk Sağlık Sigortası

Çocuğunuzun sağlığı, tüm büyüme ve gelişmesinin temelidir. Elbette, çocuğunuzun sağlığı fiziksel büyümeden daha fazlasını içerir. Çocuğunuzun sağlığının diğer bazı önemli parçaları, bilişsel (öğrenme ve düşünme) gelişimi, sosyal ve duygusal gelişimi ve zihinsel sağlığı içerir. Sağlığın ve gelişimin tüm yönleri, çocuğunuzun genel refahını oluşturmak için birlikte çalışır. (Tamamlayıcı Çocuk Sağlık Sigortası)

Çocuğunuzun sağlığını destekleyecek ve geliştirecek en önemli kişi sizsiniz, bu nedenle kaliteli sağlık hizmetleri ve doktor bulmak önemlidir. Çocuğunuzu en iyi siz tanırsınız ve onun birincil savunucusu sizsiniz. Çocuğunuza doğumdan itibaren bir sağlık sigortası yaptırabilir ve sağlığını güvence altına alabilirsiniz. (Tamamlayıcı Çocuk Sağlık Sigortası)

Allianz Tamamlayıcı Çocuk Sağlık Sigortası, 0-18 yaş arası çocuklarınızın sağlığı için yapabileceğiniz en iyi yatırımdır. (Allianz Tss Eskişehir)

Ayrıca Allianz tamamlayıcı çocuk sağlık sigortası da, bebek tamamlayıcı sağlık sigortası da devlet desteklidir. Çocuğunuzun için yaptıracağınız sağlık sigortalarında gelirinize göre ödediğiniz poliçe tutarının %15 ila %40’ı arasındaki tutar, size vergi avantajı olarak yansır. Sosyal sağlık güvencesi olan herkes sağlık sigortası yaptırarak vergi avantajından faydalanabilir.

700’ün üzerinde memnuniyet içerikli yorumlarımıza bakabilir, bulunduğunuz il ve semte göre sizin için en avantajlı sağlık sigortası bilgisini sağlık uzmanlarımızdan alabilirsiniz. 0(850) 346 1130

Teklif almak için Tıklayın.

Soru Sor
Whatsapp
Allianz TSS Eskişehir Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by