Memorial Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Memorial Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile anlaşmalı bölümlerde SGK farkı ödemeyin. Öncü hizmet kalitesi ile sağlık hizmeti almak için uzman sağlık ekibimizle İletişime Geçin.

Memorial Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Memorial Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Memorial Hastanelerinde SGK ile anlaşmalı bölümlerde kullanılabile tamamlayıcı sağlık sigortası bilgisini vermektedir. Memorial Hastaneleri arasında, tüm bölümlerinde SGK ile anlaşması olan hastaneler de mevcuttar. Bazı hastanelerde ise sadece bazı bölümlerde SGK anlaşması bulunur. Örneğin Kardiyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Tıbbi Onkoloji, Radyasyon Onkolojisi, Çocuk Onkoloji ve Kemik İliği Nakli bölümlerinde SGK anlaşması bulunan Memorial Ankara Hastanesi’nde; tüm branşlarda TBMM, yabancı ülkelerin elçilik ve temsilcilikleri, yerli-yabancı sigorta şirketleri ve bankalarla anlaşmalı olarak hizmet verilmektedir. (Memorial Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Hastaların yaşam kalitesini en üst seviyede tutmayı hedefleyen Memorial  Sağlık Grubu, anlaşmalı sağlık sigortası şirketleri ile hastanelerinde sağlık hizmeti sunuyor.

Hizmet Hastanesi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

30 Ekim 2000 tarihinde Türk Böbrek Vakfı’nın “Önce Hizmet” ilkesinden yola çıkılarak kurulan Hizmet Hastanesi, 1 Mart 2010 tarihi itibariyle Memorial Sağlık Grubu tarafından yönetilmektedir. SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşması olan Hizmet Hastanesi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kullanımı için de uygun bir hastanedir. SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) anlaşmalı tüm bölümlerde tamamlayıcı sağlık sigortası kullanılabilir ve muayenelerde sadece 15 TL SGK katılım payı ödemesi yapılır. (Memorial Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası tercih ettiğinizde SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu)  ile anlaşması olan özel hastanelerden hizmet alabilirsiniz. Seçtiğiniz özel hastanenin SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) anlaşmalı doktorundan randevu alabilir, test ve tetkikleriniz için artı bir ücret ödemeden sadece 15 TL katılım payı ile sağlık giderlerinizi karşılayabilirsiniz. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nasıl Yaptırılır)

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası oldukça ekonomiktir. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası satın almadan birkaç hastane ziyaretinizde ödeyeceğiniz tutara 1 yıl içinde kullanabileceğiniz 10 doktor muayenesine kadar faydalanmış olursunuz. Yıl içinde kullanabileceğiniz muayene sayısı tamamlayıcı sağlık sigortası şirketerine göre değişiklik gösterebilmektedir. (Hizmet Hastanesi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hangi Hastanelerde Geçerli?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Sgk ile anlaşmalı özel hastanelerde kullanılabilmektedir. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile;

  • Muayenelerde yalnızca 15 TL katılım payı ödersiniz.
  • Doktorunuzun isteyeceği SGK karşılıklı test ve tahliller sağlık sigortası ile karşılanır.
  • Yatarak tedavi teminatı ile ameliyat, oda, refakatçi giderleri sağlık sigortası ile %100 karşılanır. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nasıl Yaptırılır)
  • Yalnızca tek bir bölümde değil, gerekli olması durumunda SGK ile anlaşmalı tüm bölümlerde muayene haklarınızı kullanırsınız.
  • Doktorunuzun unvanı dolayısı ile ek ücret ödemesi yapmazsınız. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Memorial)
  • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile ödediğiniz poliçe tutarının, gelirinize oranla %15 ile %40 ı arasındaki tutarı, devlet desteği ile vergi avantajı olarak geri almış olursunuz. (Hizmet Hastanesi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Memorial

Tamamlayıcı Sağlık Sigortalarının bir diğer avantajı da Devlet Desteği ( Vergi Avantajı) dir. Kamu çalışanları, özel sektör çalışanları ve işverenlerin de dahil olabildiği, geliri üzerinden vergi ödeyen herkes sağlık sigortalarında Devlet Desteğinden yararlanabilir. (Memorial Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Gelirinize göre ödediğiniz poliçe tutarının %15 ile %40’ı arasındaki oranı vergi avantajı olarak geri ödeme şeklinde alabilirsiniz. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçesini işyerinizde muhasebe birimine vererek, bu destekten hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Memorial)

Kendiniz, çocuklarınız ve diğer aile bireyleriniz için yaptırmak istediğiniz sigortalarda gelir durumunuza göre %15 ile %40 arasında devlet desteği alır ve sigortanızı oldukça uygun bir fiyata mal etmiş olursunuz. Kamu çalışanları, özel sektör çalışanları ile iş verenler.. Vergi ödeyen herkes bu devlet desteğinden yararlanabilir.(Hizmet Hastanesi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nasıl Yaptırılır?

Sağlık sigortaları ile yıllık rutin kontrollerde olası hastalıklarınızın önüne geçersiniz. Tamamlayıcı sağlık sigortası ile ayakta tedavilerde yılda 10 muayeneye kadar hakkınız olurken, yatarak tedavilerinizde ek ücret ödemeniz gerekmez. Anlaşmalı özel hastanelerde kullanabildiğiniz sağlık sigortası ile hekiminizi kendiniz seçersiniz. SGK kapsamındaki test ve tahliller için ek ücret ödemezken, devlet desteği ile vergi avantajı sağlarsınız ve poliçe tutarınızın ortalama %20’lik kısmı için ekonomi sağlarsınız. (Memorial Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

20’den fazla şirket ve 700’ün üzerinde memnun sigortalı yorumu ile Sigorta Partner AŞ. olarak size sağlık hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Memorial)

Uygun rakamlar ile, taksitle ödeme olanağı ile size  ve ailenize uygun sağlık sigortası hakkında detaylı bilgi almak için Hemen Bizi Arayın. 0(850) 346 1130 

Soru Sor
Whatsapp
Memorial Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by