Allianz TSS Anlaşmalı Hastaneler Bursa

Allianz Tss Anlaşmalı Hastaneler Bursa ile gelirinize oranla %15 ila %40 oranında devlet desteği ile vergi avantajından faydalanın. Teklif almak için Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Allianz TSS Anlaşmalı Hastaneler Bursa

Allianz Tss Anlaşmalı Hastaneler Bursa, 0-65 yaş arası kişilerin faydalanabildiği bir tamamlayıcı sağlık sigortasıdır. SGK’lı kişilerin sahip olabildiği tamamlayıcı sağlık sigortası, anLaşmalı özel hastanelerde kullanılabilmektedir. Muayenelerde sadece 15 TL ödediğiniz Allianz Tss Anlaşmalı Hastaneler Bursa ile ayakta tedavilerde yılda 10 muayene hakkınız olur. Muayene hakkı içinde test ve tahliller, olsa hastane yatışlarınızda oda, refakatçi giderleri Allianz Tss Anlaşmalı Hastaneler Bursa tarafından karşılanır. (Allianz Tss Anlaşmalı Hastaneler Bursa)

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, yatarak ve ayakta tedavi teminatları ile, SGK anlaşmalı özel hastanelerde kullanılan sağlık sigortası türüdür. Tamamlayıcı sağlık sigortası, devlet tarafından desteklenmektedir. Adından da anlaşılacağı gibi, tamamlayıcı nitelikte olmasının yanı sıra hastane dışı bakım açısından da çeşitli tedavileri ifade eder. Daha da önemlisi, özel sağlık kuruluşlarında sağlık giderlerinin sigorta şirketi tarafından karşılanması, sigortalıya ek bir ödeme yansıtılmamasıdır.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, ömür boyu sağlıkla ve sorunsuz bir bakım imkanı sağlanacaktır. Günümüzde pek çok birey, kendileri ve aileleri için devlet destekli allianz tamamlayıcı sağlık sigortası kullanmaktadır.

Allianz TSS Anlaşmalı Hastaneler Bursa Neleri Kapsar?

Tamamlayıcı sağlık sigortası, geçmişten gelmeyen, sağlık sigortası poliçesi yapıldıktan sonra ortaya çıkan hastalıklarda ve olası kaza durumunda kişinin tedavisinde kullanılır. Şirketlere göre değişen 0-65 yaş arası kişilerin sahip olabildiği tamamlayıcı sağlık sigortası, ek teminatlar ile farklı sağlık sigortası ihtiyaçlarına cevap verir. (Allianz Tss Anlaşmalı Hastaneler Bursa)

Bazı sigorta şirketleri 0-18 yaş arası çocuklara tek başlarına sağlık sigortası yapmazken, bazı sağlık sigortası şirketleri, bebeğin doğumundan kısa süre sonra Tek Başına Çocuk Sağlık Sigortası yapmaktadır. (Allianz Tss Anlaşmalı Hastaneler Bursa)

Hamile kalmadan önce, belirli bekleme süreleri ile doğum teminatlı sağlık sigortası sahibi olurken, yine bazı sağlık sigortası şirketlerinin anlaşmalı özel hastanelerde hamilelik başladıktan sonra poliçe sürecinin başlatılabildiği, tamamlayıcı sağlık sigortaları bulunmaktadır. (Allianz Tss Anlaşmalı Hastaneler Bursa)

Oldukça ekonomik rakamlara sağlık giderlerini mal etmek için Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırabilir ve devlet destekli vergi avantajından faydalanabilirsiniz. Gelirinize göre, ödediğiniz sigorta priminin ortalama %20’si devlet desteği olarak sigortalı kişiye vergi avantajı sağlamaktadır. (Allianz Tss Anlaşmalı Hastaneler Bursa)

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Diş Tedavisi

Allianz Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası‘nda diş teminatı asistans hizmet olarak sunulmaktadır. Diş bakım paketi ile yılda bir kez ücretsiz diş muayenesi, tartar ve diş röntgeni hizmetini ücretsiz alabilirsiniz. (Allianz Tss Anlaşmalı Hastaneler Bursa)

Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Diş Tedavisi ile;

  • Diş hekimi muayenesi,
  • Diş taşı (tartar) temizliği,
  • Tek diş röntgen filmi ile ilgili sağlık giderleri, yılda bir kez ve %100 ücretsiz olarak karşılanmaktadır. (Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Diş Tedavisi )

Allianz TSS Anlaşmalı Hastaneler Bursa Avantajları Nelerdir?

Allianz Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile;

  • Muayenelerde yalnızca 15 TL katılım payı ödersiniz.
  • SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşmalı doktorunuzun isteyeceği SGK karşılıklı test ve tahliller sağlık sigortası ile karşılanır.
  • Yatarak tedavi teminatı ile ameliyat, oda, refakatçi giderleri sağlık sigortası ile %100 karşılanır.
  • SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşmalı tüm sağlık bölümlerinde muayene haklarınızı kullanırsınız.
  • Doktorunuzun unvanı dolayısı ile ek ücret ödemesi yapmazsınız.
  • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile ödediğiniz poliçe tutarının, gelirinize oranla %15 ila %40’ı arasındaki tutarı, devlet desteği ile vergi avantajı olarak geri almış olursunuz. (Allianz Tss Anlaşmalı Hastaneler Bursa)

Ayrıca Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ömür Boyu Yenileme Garantisi, erken yaşta yaptırılabilen bir sigorta türüdür. Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda 3 yıl art arda sigortalı kalarak Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ÖBYG (Ömür Boyu Yenileme Garantisi) sahibi olursunuz. (Allianz Tss Anlaşmalı Hastaneler Bursa)

Ayrıca Allianz Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile hamile kalmadan önce sağlık sigortası yaptırabilir, olası riskli gebelik profilinize önlem olarak rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 5 ay ve 18 ay bekleme süreli Modüler Sağlık Sigortası detaylı bilgisi için uzman sağlık ekibimiz ile iletişim geçin. 0(850) 346 1130

20’den fazla anlaşmalı şirket ve 700’ün üzerinde memnun sigortalı yorumu ile Sigorta Partner AŞ. olarak danışanlarımıza sağlık hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm sigortacılık işlemleriniz için Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Allianz TSS Anlaşmalı Hastaneler Bursa Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by