Medical Park Hastanelerinde Geçerli Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Medical Park Hastanelerinde Geçerli Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile muayenelerde sadece 15 TL ödeyeceğiniz sigorta şirketleri arasında tercih yapmak için  Hemen Teklif Alın. 0(850) 346 1130

Medical Park Hastaneleri’nde Geçerli Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Bir çok anlaşmalı özel hastanede olduğu gibi, Medical Park Hastaneler Grubunda da, tamamlayıcı sağlık sigortası hizmeti almak isteyen sigortalılarımız… Medical Park Hastanelerinde  SGK’lı  (Sosyal Güvenlik Kurumu)kişilerin SGK katılımı dışında, fark ücret ödemeden sağlık hizmeti almasını sağlar. Muayenelerde sadece 15 TL katılım payı ödemesi yapılır ve ayakta tedavide, ayrıca yatarak tedavi teminatı için sigorta şirketlerinin poliçe özel ve genel şartları çerçevesinde  karşılanır.

Anlaşmalı çok sayıda özel hastaneden de yararlanabileceğiniz gibi. Aşağıdaki sigorta şirketleri ile Medical Park Hastaneler Grubu Hastanelerinde,  tamamlayıcı sağlık sigortası ndan yararlanabilirsiniz

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir Neleri Kapsar?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, SGK’lı bireylerin SGK anlaşmalı özel hastanelerde sağlık giderlerinin farkını ödeyen bir sağlık sigortası türüdür. Ortalama olarak 0-60 yaş arasında sahip olunabilen Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, özel ve genel şartlar dahilinde sigortalıya faydalanabileceği hakları belirler. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler Bursa)

Sigorta şirketleri Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile özel hastanlerde sağlık hizmeti almak isteyen kişilere uygun poliçe fiyatları ile destek oluyor. Muayenelerde sadece 15 TL  SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) katılım payı ödemesi yapılırkeni muayene hakkı içinde yapılan test, tetkik ve tahliller için SGK karşılığına bakılarak ek/fark ücret alınmıyor. (Medical Park Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Devletin de desteklediği Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, geliri üzerinden herkesin vergi avantajı ile faydalanabileceği bir sağlık sigortası olarak dikkat çekiyor. Özellikle pandemi dönemi ile talebin arttığı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ndan faydalanmak için 20’den fazla anlaşmalı sigorta şirketinden size ve ailenize en uygun Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teklifi için Hemen Bizi Arayın. 0(850) 346 1130 (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir Neleri Kapsar)

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve Hamilelik

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum teminatı için; Hamilelik süreci başlamadan kısa süre önce doğum teminatlı bir  sağlık sigortası satın almanız yeterlidir. Bazı şirketler hamile kalmadan belirli bekleme süreleri ile anne adaylarını sağlık sigortalı yaparken, bazı şirketler de herhangi bir bekleme süresi olmadan sağlık sigortası yapabilmektedir. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler )

Ayrıca hamilelik süreci başlayan anne adayları için de, anlaşmalı bazı kurumlarda geçerli olan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası özellikli paketlerin yapılması mümkündür. Muayeneler, rutin hamilelik testleri, tahlilleri ve doğumun içinde olduğu bu sağlık sigortası, taksitle ödeme imkanı da sunar. Eğer hamileliğinizin son haftalarında Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hamilelik ile ilgili bilgiye denk geldiyseniz, bunu kontrol etmeliyiz. Siz de, sadece doğumunuz için  bir doğum sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Böylece seçtiğiniz anlaşmalı özel hastanede, istediğiniz SGK(Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşmalı kadın doğum doktorları ile doğumunuzu gerçekleştirebilirsiniz. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir Neleri Kapsar)

Hamile kalmadan önce ve belirli kurumlarda sınırlı olmakla birlikte,  hamileyken yapılan doğum sağlık sigortası bilgisi için uzman sağlık ekibimiz ile;

Hemen İletişime Geçin. 0(850) 346 1130

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler Bursa

Medical Park’ta geçerli  Tamamlayıcı Sağlık Sigortaları ile  Bursa’da var olan Medical Park Hastaneler Grubu hastanelerinden VM Medical Park Bursa Hastanesinde kullanılabilmektedir. Uzman sağlık ekibi ve ileri teknoloji yöntemleri ile, sağlık sorunlarınızda Bursa’da tamamlayıcı sağlık sigortası sahiplerine sağlık hizmeti sunuyor. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler Bursa)

Şirketler özelinde değişiklik gösteren anlaşmalı hastanelerde tamamlayıcı sağlık sigortası hizmeti almak oldukça ekonomiktir. Özel hastanelerdeki SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) farkını sigortalılara yansıtmayan bu sağlık sigortası türü, geliri üzerinden herkesin faydalanabileceği vergi avantajı da sunuyor. Devlet destekli olan tamamlayıcı sağlık sigortaları, gelirinize göre %40’a varan vergi avantajı ile, sağlık sigortası poliçesini oldukça uygun rakamlara mal etmenizi sağlıyor. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir Neleri Kapsar)

20’den fazla anlaşmalı sigorta şirketi ve 700’ün üzerinde memnun sigortalı yorumu ile şirketimiz Sigorta Partner AŞ.  ile, size sağlık hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Uzman sağlık ekibimiz ve yöneticilerimizin gerek hastane deneyimleri gerekse sigortacılık tecrübeleri ile,  size ve ailenize en uygun  Tamamlayıcı Sağlık Sigortasını önerecektir.  En uygun fiyatlarla teklif almak için Bizi Hemen Arayın. 0(850) 346 1130 

Soru Sor
Whatsapp
Medical Park Hastanelerinde Geçerli Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by