Medical Park Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Medical Park Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile muayenelerde sadece 15 TL ödeyeceğiniz sigorta şirketleri arasında tercih yapmak için  Hemen Teklif Alın. 0(850) 346 1130

Medical Park Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Medical Park Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Medical Park Hastaneler Grubunda tamamlayıcı sağlık sigortası hizmeti almak isteyen sigortalıların tercihlerine yanıt verir. Medical Park Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu)’lı kişilerin özel hastanelerde ek/fark ücret ödemeden sağlık hizmeti almasını sağlar. Muayenelerde sadece 15 TL katılım payı ödemesi yapılır ve yatarak tedavi teminatı şirketlerin özel ve genel şartları çerçevesinde üst limit bulunmadan %100 karşılanır. (Medical Park Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Aşağıdaki sigorta şirketleri ile Medical Park Hastaneler Grubu tamamlayıcı sağlık sigortası kullanımı için anlaşmalıdır:

 • Allianz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
 • Anadolu Anonim Türk Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
 • Ankara Anonim Türk Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
 • Axa Sağlığım Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
 • CGM Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
 • Cinga Sağlık Hayat ve Emeklilik AŞ. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
 • Demir Sağlık Ve Hayat AŞ. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
 • Ergo Yüzde Yüz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
 • Ethica Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
 • Eureko Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
 • Groupama Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
 • Güneşim Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
 • Magdeburger Sigorta AŞ.Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
 • Mapfre Genel Sigorta
 • NN Hayat ve Emeklilik Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
 • Ray Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
 • Sompo Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
 • Türk Nippon Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
 • Unico Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir Neleri Kapsar?

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, SGK’lı bireylerin SGK anlaşmalı özel hastanelerde sağlık giderlerinin farkını ödeyen bir sağlık sigortası türüdür. Ortalama olarak 0-60 yaş arasında sahip olunabilen Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, özel ve genel şartlar dahilinde sigortalıya faydalanabileceği hakları belirler. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler Bursa)

Sigorta şirketleri Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile özel hastanlerde sağlık hizmeti almak isteyen kişilere uygun poliçe fiyatları ile destek oluyor. Muayenelerde sadece 15 TL  SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) katılım payı ödemesi yapılırkeni muayene hakkı içinde yapılan test, tetkik ve tahliller için SGK karşılığına bakılarak ek/fark ücret alınmıyor. (Medical Park Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

Devletin de desteklediği Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, geliri üzerinden herkesin vergi avantajı ile faydalanabileceği bir sağlık sigortası olarak dikkat çekiyor. Özellikle pandemi dönemi ile talebin arttığı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ndan faydalanmak için 20’den fazla anlaşmalı sigorta şirketinden size ve ailenize en uygun Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teklifi için Hemen Bizi Arayın. 0(850) 346 1130 (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir Neleri Kapsar)

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hamilelik

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hamilelikte yapılabilen, faydalanılabilen bir sağlık sigortasıdır. Bazi şirketler hamile kalmadan belirli bekleme süreleri ile anne adaylarını sağlık sigortalı yaparken, bazı şirketler de herhangi bir bekleme süresi olmadan sağlık sigortası yapabilmektedir. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler Bursa)

Ayrıca hamilelik süreci başlayan anne adayları için de Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yapılması mümkündür. Muayeneler, rutin hamilelik testleri, tahlilleri ve doğumun içinde olduğu bu sağlık sigortası, taksitle ödeme imkanı da sunar. Eğer hamileliğinizin son haftalarında Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hamilelik ile ilgili bilgiye denk geldiyseniz, sadece doğumunuz için bile bir sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Böylece seçtiğiniz anlaşmalı özel hastanede, istediğiniz SGK(Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşmalı kadın doğum doktorları ile doğumunuzu gerçekleştirebilirsiniz. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir Neleri Kapsar)

hamile kalmadan önce ve hamileyken yapılan tamamlayıcı sağlık sigortası bilgisi için uzman sağlık ekibimiz ile Hemen İletişime Geçin. 0(850) 346 1130

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler Bursa

Medical Park Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile Bursa’da var olan Medical Park Hastaneler Grubu hastanelerinden VM Medical Park Bursa Hastanesinde kullanılabilmektedir. Uzman sağlık ekibi ve ileri teknoloji yöntemleri ile, sağlık sorunlarınızda Bursa’da tamamlayıcı sağlık sigortası sahiplerine sağlık hizmeti sunuyor. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler Bursa)

Şirketler özelinde değişiklik gösteren anlaşmalı hastanelerde tamamlayıcı sağlık sigortası hizmeti almak oldukça ekonomiktir. Özel hastanelerdeki SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) farkını sigortalılara yansıtmayan bu sağlık sigortası türü, geliri üzerinden herkesin faydalanabileceği vergi avantajı da sunuyor. Devlet destekli olan tamamlayıcı sağlık sigortaları, gelirinize göre %40’a varan vergi avantajı ile, sağlık sigortası poliçesini oldukça uygun rakamlara mal etmenizi sağlıyor. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir Neleri Kapsar)

20’den fazla anlaşmalı sigorta şirketi ve 700’ün üzerinde memnun sigortalı yorumu ile Sigorta Partner AŞ. olarak, size sağlık hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Uzman sağlık ekibimiz ve yöneticilerimizin gerek hastane deneyimleri gerekse sigortacılık tecrübeleri olsun size ve ailenize en uygun Medical Park Tamamlayıcı Sağlık Sigortası bilgisini vereceklerdir. En uygun fiyatlarla teklif almak için Bizi Hemen Arayın. 0(850) 346 1130 

Soru Sor
Whatsapp
Medical Park Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by