Kasko Çekici Hizmeti

Kasko Çekici Hizmeti Nedir? Kasko Karşı Tarafı Karşılar Mı? Kazada Kusurlu Olsak Bile Kasko Karşılar Mı? Detaylı bilgi için Bizi Arayın. 0(850) 346 1130 

Kasko Çekici Hizmeti

Kasko sigortası bir kazadan sonra çekici ve yol yardımı almanıza yardımcı olacak bir dizi çözüme sahiptir. Yolda kazadan ne kadar kaçınmaya çalışırsanız çalışın, bir çekicinin yardımına güvenmek zorunda kalacağınız bir zaman gelebilir. (Kazada Kusurlu Olsak Bile Kasko Karşılar Mı?)

Kasko çekici hizmeti, aracınızın yolda kaldığı yere en yakın çekici aracın, kasko şirketiniz tarafından yönlendirilmesi süreciyle başlar. Kasko şirketi tarafındagönderilen çekici, aracınızın poliçe özel şartları dahilinde anlaşmalı ya da anlaşmasız servise taşınması için yardımcı olur. (Kasko Karşı Tarafı Karşılar Mı?)

Bazı kasko sigorta poliçelerinde ‘yol yardımı’ ismi ile de geçen ‘çekici hizmeti’ detayları için poliçe detaylarınıza dikkat etmenizi öneririz. Aracınıza en avantajlı içerik ve en uygun fiyatlarla kasko teklifleri için uzman oto sigorta danışmanlarımızdan detaylı bilgi ve destek alın. 0(850) 346 1130

Kasko Çekici Hizmeti Neden Önemlidir?

Kasko çekici hizmeti sizi yolda bırakabilecek anların güvence altında olduğunu bilerek, içinizin rahat etmesine yardımcı olur. Örneğin, arabanız bozulursa veya yeni bir aküye ihtiyaç duyarsa, kasko çekici hizmeti teminat, aracınızın yolda kaldığı yerden, en yakın tamirciye gitmesine olanak sağlar. (Kasko Karşı Tarafı Karşılar Mı?)
Ya da diyelim ki otoyolda benzininiz bitti. Bu teminat, aracınızın yeniden çalışmaya başlaması için kasko çekici hizmeti ile yakıt temini için yardımcı olacaktır. (Kazada Kusurlu Olsak Bile Kasko Karşılar Mı?)
Ayrıca, nerede yaşadığınıza bağlı olarak, çekme kapsamının mevcudiyeti değişebilir. Kasko çekici hizmeti alabilmeniz için genellikle aracınızda kapsamlı bir kasko sigortasına sahip olmanız gerekir. (Kazada Kusurlu Olsak Bile Kasko Karşılar Mı?)

Aracınıza kasko yaptırmadan önce, bilinçli bir karar verebilmek için çeşitli planları karşılaştırın. İdeal olarak, size en iyi sigorta primiyle en iyi sigorta kapsamını sağlayan bir plan seçmelisiniz. Uzman oto sigorta danışmanlarımızla sigortalılarımıza en uygun fiyat ve en kapsamlı kasko teklifleri ile yardımcı oluyoruz. Detaylı bilgi için bizi arayın. 0(850) 346 1130

Kasko Karşı Tarafı Karşılar Mı?

Yasal olarak zorunlu olan trafik sigortası, sürüş sırasında neden olduğunuz diğer araçlara verilen hasarların maliyetini karşılarken, kendi aracınızın hasarını kapsamaz. Kasko sigortası kaza anında kendi aracınızın hasarını karşılar.Kasko sigortası tarfik sigortasından farklı olarak, sadece kaza anında değil, hırsızlık, yangın ve terör eylemleri gibi durumlarda zarar gördüğünde de aracınızı güvence altına alır. (Kasko Karşı Tarafı Karşılar Mı?)

Kasko sigortasında ek olarak yaptırılabilen İMM sigortası (Motorlu Kara Taşıtları Mali Mesuliyet Sigortası), Zorunlu Trafik Sigortası’nın limitini aşan kazalarda, karşı tarafın hasarını, kasko poliçesinde belirtilen limitler dahilinde karşılar. Maddi ve fiziksel hasarlar, zorunlu trafik sigortasının yetersiz kaldığı durumlarda İMM (Motorlu Kara Taşıtları Mali Mesuliyet Sigortası) tarafından karşılanır. (Kazada Kusurlu Olsak Bile Kasko Karşılar Mı?)

Kazada Kusurlu Olsak Bile Kasko Karşılar Mı?

Araç kasko sigortası, bir araba kazasının neden olduğu kayıpları kapsamak içindir. Ancak nelerin kapsandığına ilişkin ayrıntılar, hangi teminatları seçtiğiniz gibi faktörlere bağlıdır. Bir kazada kusurluysanız, siz ve diğer sürücünün, yolcuların ve kazadan zarar gören diğer kişilerin kayıplarını ödemek zorunda kalacaksınız. (Kasko Karşı Tarafı Karşılar Mı?)

Kendi hasarlarınız, kasko sigortası teminatlarınız tarafından karşılanacaktır. Kasko poliçesinde teinat alamayacağınız en net durum kasıttır. Kasıtlı olarak aracınıza kaza yoluyla zarar verir ya da hasarlı aracınıza kasko yaptırırsanız, kasko sigorta şirketi zararınızı karşılamayacaktır. Bir kazada kusurlu bulunursanız, poliçenizi yenileme zamanı geldiğinde kasko sigorta oranlarınız kesinlikle artacaktır. (Kasko Karşı Tarafı Karşılar Mı?)

Yol yardımı, aracınız bozulursa tekrar yola çıkmanıza yardımcı olur ve neredeyse tüm kasko sigortası poliçesi bu seçeneği içerir. Çoğu kasko sigortası şirketi, doğrudan yol yardımı sağlamak veya müşteri adına hizmetler düzenlemek için mevcut bir iş ağıyla ortaklık kurar. Yol yardımı için sigorta şirketini aradığınızda, firma durumunuza en yakın ve en uygun servis sağlayıcıyı gönderecektir. (Kazada Kusurlu Olsak Bile Kasko Karşılar Mı?)

Sigorta Partner AŞ.,olarak Türkiye genelinde, internet sigortacılığı ile 7/24 ulaşılabilirlik ile güvenli sigortacılık hizmeti sunmaktayız. Ankara’daki merkez ofisimizden, Türkiye’nin dört bir yanına sigortacılık hizmeti sunuyoruz. (Kazada Kusurlu Olsak Bile Kasko Karşılar Mı?)

Çocuk Sağlık Sigortası, Doğum Sağlık Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Özel Sağlık Sigortası, Geçmişten Gelen Hastalıklar Sigortası ve Grup Sağlık Sigortası gibi sağlık içerikli sigortaların yanı sıra, Trafik sigortası, Kasko, Konut Sigortası gibi sigorta branşları için de sigortalılarımıza hizmet vermenin mutluğu içindeyiz. (Kasko Karşı Tarafı Karşılar Mı?)

Teminatlar; ek teminatlar ve ek hizmetler kasko şirketlerine göre değişebilmektedir. Kasko çekici hizmeti hakkında detaylı bilgi ve en uygun rakamlarla kasko teklifi almak için Oto Sigorta Uzmanımıza Hemen Ulaşın. 0(850) 346 1130 

Soru Sor
Whatsapp
Kasko Çekici Hizmeti Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by