Kasko Değer Listesi

Kasko Değer Listesi ile aracınızın markasını, modelini ve yılını seçerek güncel kasko fiyatlarını öğrenin. Kasko teklifleri için Bizi Arayın. 0(850) 346 1130 

Kasko Değer Listesi

Kasko değer listesi ile aracınızın markasını, modelini ve model yılını seçerek güncel kasko fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği tarafından hazırlanan kasko değeri listesi, aylık olarak güncellenmeketedir. Kasko primi hesaplanırken ve olası durumlarda tazminat ödemelerinde kasko değeri dikkate alınmaktadır. (Kasko Değer Listesi)

Kasko Sigortası Nedir?

Bir araba satın aldığınızda veya kiraladığınızda, bu yatırımı korumak önemlidir. Bir kazaya karışmanız veya aracın çalınması, tahrip edilmesi veya doğal bir afet nedeniyle hasar görmesi durumunda aracınızın kaskosunun olması size güvence verebilir. Araba kazaları için cepten ödeme yapmak yerine, bir sigorta şirketine yıllık prim ödeyerek kasko yaptırarak sigorta şirketinin daha sonra bir araba kazası veya diğer araç hasarı ile ilgili masrafların tamamını veya çoğunu ödemesini sağlayabilirsiniz.

Uzun mesafeli seyahatlere çıkmayı veya seyahat etmeyi planlayan çoğu insan, diğer ulaşım türlerini kullanmak yerine, araçlarının rahatlığı ve konforunda seyahat etmeyi tercih etmektedir. Günümüzde artık araba bir lüks olmakta çıkmış ve ihtiyaç haline gelmiştir. Bir araba satın aldığınızda, kasko poliçesi eşit derecede değerli ve önemlidir. (Kasko Değer Listesi)

İyi bir poliçe satın almak, çoğu ülkede araç sigortası poliçesi aslında zorunlu olduğundan, dünyadaki insanlar için genel bir sorumluluk haline geliyor. Bugün yüksek prim oranları nedeniyle, birçok alıcı bunun para kaybı olduğunu düşünse de, kasko poliçesi oluşabilecek maddi ve manevi herhangi bir zararada sigortalıya önemli teminatlar sunuyor. Arabayı ne kadar mükemmel kullanırsa kullansın, ne kadar süper sürücü olursa olsun, araba sahibi olan herkes için kasko ihtiyaç hale geliyor.

Kazalara herkes neden olabilir ve kasko sigortası poliçesi sizin ve arabanızın güvende kalmasını sağlamaya yardımcı olur. Pek çok sigorta şirketi sadece arabadaki hasarlar için sigorta poliçesi yapmakla kalmaz, ayrıca aynı şirketlerden bir sağlık sigortası da yaptırılabilir. Bu sayede aracınızda başınıza bir şey gelirse, bunun için de tüm masrafları sigorta poliçeniz karşılayacaktır. Günümüzde motor sigortasının ek bir avantajı da üçüncü şahıs sorumluluğudur. Bu faydadan dolayı, herhangi bir kaza sonucu yaralanan herhangi bir kişi, sigorta poliçeniz kapsamında da olabilir. (Kasko Değer Listesi)

En İyi Kasko Poliçesini Seçerken

Sizin için mevcut olan en mükemmel kasko poliçesi, ihtiyaçlarınız ve gereksinimleriniz ne olursa olsun buna karar vermenize yardımcı olacaktır. Sigorta Partner AŞ. olarak, anlaşmalı olduğumuz 20’den fazla sigorta şirketi ile size özel sigorta poliçeleri sunmaktayız. Ailenizde birden fazla kişinin araba kullanması durumunda, sigorta poliçenizin onları da koruduğundan emin olun. En iyi kasko poliçesi, hırsızlık, doğal afetler, isyanlar ve kötü niyetli eylemler, yangın ve patlamalar vb. nedenlerle aracınızın hasar görmesini veya kaybolmasını içerir. Bir dizi kasko poliçesi, hasarsızlık indirimi olarak bilinen bir özellik içerir – bu, oldukça uzun bir süre sigorta talebinde bulunmadığınız zamanlarda geçerlidir. En uygun fiyatı kasko teklifi için Bizi Arayın. 0(850) 346 1130 

Bir kasko poliçesi, giderlerinizi zorlamadan bütçenize uygun olmalıdır. İdeal sigorta teminatı ve muafiyetleri ile kasko poliçeniz aracınıza ve durumunuza göre etkili olacaktır. Çocuğunuzun arabası için kasko poliçesi satın almayı planlıyor olsanız bile, daha genç sürücüler ekstra pahalı sigorta oranları aldığından, kendi adınıza satın almanız tavsiye edilir. (Kasko Değer Listesi)

Kasko Değeri Hesaplama

Kasko poliçe tutarını belirleyen kriterlerden biri olan kasko değer listesi aylık olarak Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği tarafından güncellenmektedir. Bunun yanı sıra sürücünün mesleği, aracın kullanıldığı şehir, ehliyetin alındığı yıl gibi kriterler de kasko poliçe tutarını belirleyici rol oynamaktadır. Kasko sigortası, hazırlanan poliçe kapsamında kaza sonucu oluşan zararın bir kısmını ya da tamamını karşılayabilir. Araç sahipleri günümüzde trafik sigortası yaptırmak zorunludur. (Kasko Değer Listesi)

Kasko sigorta değeri; aracınızın marka, model ve üretim yılına göre belirlenir ve aracınızın ortalama piyasa değerini gösterir. Başka bir deyişle, aracın markası ve yılı, kasko fiyatının yanı sıra aracınızın piyasa değerini belirlemede doğrudan etkili faktördür.

En avantajlı ve uygun fiyatlı kasko seçenekleri ile Sigorta Partner AŞ. olarak sigortalılarımıza hizmet sunmaktayız. Trafik sigortasının tamamlayıcısı olan kasko sigortası satın almak için 0(850) 346 1130  hatlı numaradan Bize Ulaşın.

Soru Sor
Whatsapp
Kasko Değer Listesi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by