İzmir Karataş Hastanesi

İzmir Karataş Hastanesi Kadın Doğum Doktorları

İzmir Karataş Hastanesi

İzmir Karataş Hastanesi İzmir’in ilk özel hastanesidir. Nisan 2021 itibariyle de salgında ülke olarak  zorlu dönemlerden geçiyoruz.  Karataş Hastanesi bir pandemi hastanesi olmadığından hamile anne adaylarımızın güvenle gidebildiği  özel sağlık kurumlarındandır.

İzmir Karataş Hastanesi

İzmir Karataş Hastanesi Kadın Doğum Bölümü

İzmir’de kadın hastalıkları ve doğum bölümü ile oldukça iddalı olan hastane,  deneyimli çok sayıda kadın doğum doktoru ile anne adaylarımıza hizmet vermektedir. Tamamlayıcı sağlık sigortaları ile hizmet alan sigortalılarımız; 15TL Sgk katılımı ile muayene olabiliyor ve muayene beraberinde doktorlarının isteyebileceği, Sgk kapsamındaki test ve tetkiklere… Yine ek ücret ödemiyor.

Siz de, sadece 15TL ödeyerek İzmir Karataş Hastanesi’nde muayeneleriniz ve tetkiklerinizde fark ücret ödememek için Tamalayıcı Sağlık Sigortası hakkında bilgi alabilirsiniz. Hemen sağlık ekibimizi (0850) 346 11 30 ‘dan arayabilirsiniz. Bilgi Alabilirsiniz.

İzmir Karataş Hastanesi

Hamileyken %20 Devlet Destekli Doğum Sağlık Sigortası Paketi

Hamilelik Süreciniz başladığında, Karataş Hastanesi’ndeki muayeneler, tahliller ve doğum gibi sağlık harcamalarınızın, sigorta şirketlerimiz tarafından karşılanması için; Hamileyken, Doğum Sigortası Paketi alabilirsiniz. Böylece doğum harcamalarınız için sağlık sigortasından yararlanarak, %15 ile %40 arasında değişen gelir vergisi diliminize göre , önemli tutarlarda Devlet Desteğinden yararlanırsınız. Hamileyken Doğum Paketi hakkında bilgi vermek için, sağlık ekibimiz sizi en kısa sürede arayacaktır. Şimdi bilgi alın.

İzmir Karataş Hastanesi

Hamileyken İki Can Doğum Paketi Yaptırmanın Avantajları

İki Can Doğum Sağlık Sigortası, 2017 yılında şirketimiz SİGORTA PARTNER ve Demir HAYAT Sigorta’nın birlikte hayata geçirdiği bir projedir. Hamileyken başvuru yapabilmeniz ve istediğiniz anlaşmalı özel hastanemizde hemen hizmet almaya başlamanız en büyük avantajları arasındadır..

Hamileyken Doğum Sağlık Sigortası Paketi almanın avantajları…

  • Hamilelik süreciniz başladıktan sonra da başvuru yapabilirsiniz.
  • İzmir Karataş Hastanesi’nde istediğiniz kadın doğum doktorunu tercih edebilirsiniz.
  • Hastanede sadece 15TL Sgk katılımı ile  muayene olursunuz.
  • Muayene beraberinde yapılması istenen  Sgk kapsamındaki tüm rutin test ve tetkikler ücretsizdir.
  • Normal & Sezaryen doğum %100 karşılanır.
  • Tek kişilik özel oda, refakatçi, doktor ve doğumda yatış giderleriniz,
  • Anestezi giderleri (*) karşılanmaktadır.
  • Doğum sağlık sigortası paketi yaptırarak, ortalama %20 gibi önemli bir oranda devlet desteğinden yararlanırsınız. Böylece sağlık harcamalarınız aynı oranda daha da ekonomik hale gelecektir.

İzmir Karataş Hastanesi

Yeni Doğan Çocuk Sağlık Sigortası ile Muayeneleriniz Sadece 15TL

Bebeğinizin doğumundan hemen sonra, kimlik numarasını çıkartmışsanız.. Hemen çocuk sağlık sigortasına başvuru yapabilirsiniz. Sağlık ekibimizden çocuklar için tek başına… Anne veya babanın da  sigortalanması gerekmeyen  sağlık sigortaları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İlk yıllarda sıklıkla gideceğiniz çocuk doktoru muayeneleri için doğum paketlerimizde olduğu gibi yine sadece 15TL ödeyerek muayene olur, testlere ve tetkiklere ek ücret ödemezsiniz.

Çocuk sağlık sigortası için bilgi ve fiyat alın

Soru Sor
Whatsapp
İzmir Karataş Hastanesi Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by