Ethica Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Ethica Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile özel hastanelerde ayakta tedavilerde 15 TL ödeyin, uygun rakamlara sağlık sigortası sahibi olun. Bizi Arayın. 0850 346 1130

Ethica Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Ethica Tamamlayıcı Sağlık Sigortası 0-55 yaş arasındaki bireylerin anlaşmalı özel hastanelerde, SGK katılım payı olan 15 TL dışında ek/fark ücret ödemeden sağlık hizmeti almalarını sağlayn bir sağlık sigortasıdır. 0-18 yaş grubu bireyler, ebeveynleri olmadan Tek Başına Çocuk Sağlık Sigortası‘ndan faydalanabilmektedir. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Acilde Geçerli Mi?)

Yatarak tedavi teminatı ve ayakta tedavi teninatları ile, olası kaza ya da hastalık durumunda kullanbileceğiniz Ethica Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, 3 yıl art arda sağlık sigortası yenileten kişilere ömür boyu yenileme garantisi hakkı da tanımaktadır. 52 yaşını aşmamış ilk sigortalılık dönemi bu yaş grubunda başlayan kişiler de 3 yıl art arda Ethica Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırdıklarında ömür boyu yenileme garantisinden faydalanabilirler. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fizik Tedavi)

Ethica Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

Ethica Tamamlayıcı Sağlık Sigortası iki plan ile anlaşmalı olduğu özel hastanelerde sigortalılarına sağlık hizemti sunmaktadır. Diğer tamamlayıcı sağlık sigortalarında olduğu gibi, yalnızca yatarak tedavi teminatı satın alabildiğiniz gibi, yatarak tedavi teminatı+ayakta tedavi teminatı ile de sağlık sigortası sahibi olabilirsiniz. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Acilde Geçerli Mi?)

1.Ethica Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Teminatı;

Olası ameliyat ve hastanede yatarak yapılan tedavileri, doktor, ameliyathane, oda, yemek ve bir kişi refakatçi gideri ile tıbbi malzeme, ilaç ve hastalığın komplikasyonlarının tedavisi için tıbbi gerekliliği bulunan tıbbi hizmetlere ait giderleri ve yoğun bakım giderlerini %100 karşılar.

2.Ethica Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Teminatı;

Yatarak tedavi teminatına artı olarak, doktor muayenesi, görüntüleme hizmetleri,test ve tahliller,ileri tanı yöntemleri ve fizik tedavi ve rehabilitasyon giderlerini karşılamaktadır. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fizik Tedavi)

Hamilelik ve doğum teminatı bulunmayan Ethica Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, 0-18 yaş arası çocuklarınız için tercih edebileceğiniz bir tamamlayıcı sağlık sigortasıdır. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Acilde Geçerli Mi?)

Ethica Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Ethica Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler, Ethica Sigorta’nın Türkiye genelinde sağlık hizmeti alabileceğiniz özel hastaneleri içerir. Göz paketi, Diş paketi, Doktor danışma hizmeti ve Check-up paketi ile ek sağlık hizmetleri de sunan Ethica Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler bilgisi için uzman sağlık ekibimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fizik Tedavi) Bulunduğunuz ile göre anlaşmalı hastaneler bilgisi için Bizi Arayın. 0850 346 1130

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Acilde Geçerli Mi?

Tamamlayıcı sağlık sigortası olası hastalık ya da ani kaza durumunda, ayakta tedavi ve yatarak tedavi teminatı ile sağlı hizmeti almanızı sağlar. Tamamlayıcı sağlık sigortası ile anlaşmalı özel hastanelerin acil servisinde sağlık hizmeti ala.bilirsiniz. (Ethica Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler)

Ancak tamamlayıcı sağlık sigortasının bazı şirketlerde bekleme süreleri bulunmaktadır. Genel olarak 3 ay (90 gün) olan bekleme süresi içinde acil servisten giriş yaptığınızda sağlık sigortası sağlık giderlerinizi karşılamayabilmektedir. Sadece kırmızı alandan acil servise giriş yaptırdığınızda bekleme süresini tamamlamış olmanız beklenmez. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Acilde Geçerli Mi?)

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fizik Tedavi

Tamamlayıcı sağlık sigortası fizik tedavi hizmeti sigorta şirketlerine göre farklı teminatlar içerir. Yatarak tedavi teminatı ve ayakta tedavi teminatı içinde yer alan fizik tedavi hizmeti seans sayıları, sigorta şirketlerinin özel ve genel şartlarında belirtilen limitler dahilinde sigortalının kullanımına izin verir. Bu limit genel olarak 15 ila 60 seans arasında değişir. (Ethica Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler)

Sigorta şirketlerine göre değişen, sağlık sigortası standardını yükseltmek için sigortalılara sunulan ek hizmetlerden biri olan fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetinin yanı sıra farklı ek sağlık hizmetleri de vardır. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Fizik Tedavi)

Poliçeye ek teminat eklemenin herhangi bir ek maliyeti yoktur ve sigorta şirketinin anlaşmalı olduğu özel hastanelerde limitli olarak kullanılmaktadır. Ek teminat kapsamında sigorta şirketleri;

  • Diş bakım hizmeti
  • Check-up hizmeti
  • Evde bakım hizmeti
  • Ambulans acil servis desteği
  • 24 saat tıbbi danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Buna ek bilgi olarak ilk sigortalılık tarihinden sonra ortaya çıkan ve yatarak tedavi kapsamındaki tüm işlemler ile ayakta veya yatarak tedavi fark etmeden bütün fizik tedavi ve rehabilitasyon ile ilgili giderlerin, ilk sigortalılık tarihinden sonra 3 aylık bekleme süresi boyunca teminat kapsamı dışında olduğunu özel ve genel şartlar dahilinde söyleyebiliriz. (Ethica Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler)

Soru Sor
Whatsapp
Ethica Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by