Yeni Doğum Yapan Anneye Ne Alınır? Doğum Yapan Kadına Ne Alınır?

Yeni Doğum Yapan Anneye Ne Alınır? Doğum Yapan Kadına Ne Alınır? Sorularının cevabı bizde. Detaylı bilgi için bizi arayın. 0(850) 346 1130 

Yeni Doğum Yapan Anneye Ne Alınır?

Yeni Doğum Yapan Anneye Ne Alınır? Doğum Yapan Kadına Ne Alınır?

Hayatınızdaki yeni anne için mükemmel bir hediye bulmaya çalışıyorsanız, doğru yere geldiniz. Doğum yapan kadına ne alınır diyorsanız onu memnun edeceğiniz bu faydalı ve benzersiz hediye fikirleriyle battaniye ve çocuk bezi gibi normal hediyelerin ötesine geçin.

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Yeni doğmuş bir bebeğin fotoğrafları, ömür boyu değerli aile hatıraları haline gelir. Çoğu fotoğrafçı, bebek iki haftalık olmadan önce yeni doğan fotoğrafları çekmeyi sever, bu yüzden bu hediyeyi erkenden verin ve planlama konusunda anne adayına danışın.

Yemek Teslimatları

Her türlü yiyecek takdir edilecektir. Yeni anne emziriyorsa, sarımsak ve soğan yemeye özen gösterin, çünkü bu bileşenler yeni doğan bebekleri telaşlandırabilir.

Pijama

Muhtemelen yeni annemiz hayatının ilk ayını pijama içinde geçirecek. Güzel bir pijama moralini yükseltmek için harikalar yaratacak.

Market Alışverişi

Alışveriş ve telaşlı bir yenidoğan, yeni bir anne için sinir bozucu bir kombinasyon olabilir. Bakkal alışverişini yaparak ve hatta belki hesabı alarak ona yardımcı olun.

Bebek Telsizi

Bebek telsizi yeni bir bebekle hayatı kolaylaştıracaktır. Yeni doğmuş bir bebeği uykusunu bölmeden veya dikkatini dağıtmadan kontrol edebilmek çok güven vericidir.

Yemek Sepetleri

Kolay, tek elle hazırlanan yiyecekler, yemek hazırlamak için çok az zamanı olan yeni anneler için mükemmeldir. Bir sepeti meyve, fındık, kraker gibi annenin aç karnını tatmin etmek için çabucak yiyebileceği her şeyle doldurun.

Temizlik için Yardımcı

Ev temizliği genellikle yeni annelerin yapılacaklar listesinin sonunda yer alır. Bulaşıkları yıkarken, yerleri süpürürken ve çamaşırları atarken sırayla eve yardım etmek için arkadaşlarınızla ve ailenizle koordine edin.

Zaman

Yeni bir anneye zamanınızın hediyesi paha biçilemez. Eğer iyi arkadaşlarsanız, siz yeni doğan bebeğine bakarken ona biraz zaman vermeyi teklif edin. Onu bu zamanı duş almak, pedikür yaptırmak veya birkaç ayak işi yapmak için kullanmaya teşvik edin.

Paket Servis için Hediye Sertifikaları

Bu, yeni anneler için mükemmel bir hediye çünkü yeni ebeveynlerin yemek pişirmek için çok az zamanları var ama yine de yemek yemeleri gerekiyor!

Bornoz

Yeni bir annenin gecenin bir yarısında kalkması gereken süre göz önüne alındığında, ipeksi bir bornoza sarılması onun için iyi bir muamele olurdu.

Kahve Dükkanı Hediye Kartı

Kesintisiz bir uyku durumunda yaşayan yeni bir annenin ihtiyacı olan tek şey hızlı bir fincan kahvedir. En sevdiği kafeye bir hediye kartıyla gününü kurtarın.

Video Kamera

Kameraya sahip değilse, şimdi her zamankinden daha fazla isteyecektir.  Yeni bir anne, bebeğiyle geçirdiği yeni hayatının her dakikasını belgeleyebilir.

Lohusa Kıyafeti

Şık, bol kesimli üstler, emzirmeyi planlayan yeni anneler için en iyi hediyedir. Aç bir yenidoğanı beslemek gibi zorlu görev için büyük kolaylık sağlar. Ve normal bir şekle yeniden uyum sağlayan bir kadın vücudu için rahatlar.

Bebek ve Anne Yogası Dersi

Yoga dersleri, bebeğiyle vakit kaybetmeden egzersiz yapmayı seven aktif anneler için mükemmel bir hediyedir. Bu yoga seansları, anne iyi bir egzersiz yaparken bebek masajını ve bebekle bol miktarda etkileşimi aşılama eğilimindedir.

Dijital Fotoğraf Çerçevesi

Bu, yeni bir annenin bebeğinin yeni hayatının her anını sergilemesi için mükemmel bir hediye. Tek yapması gereken fotoğrafları yüklemek, oynat’a basmak ve şovu izlemek.

Ayak Banyosu

Dokuz ay boyunca fazladan ağırlık taşıdıktan sonra, her yeni anne yorgun dişlerini evde spadan ilham alan bir ayak banyosuyla şımartmayı çok ister. Ilık su pompalayan canlandırıcı su jetleri, yorgun ayakları canlandırmanın gençleştirici bir yolunu oluşturur.

Yeni Bir Su Şişesi

Anne emzirmeyi planlıyorsa, çok su içmesi gerekecektir. Onu eğlenceye teşvik etmek için pipetli, eğlenceden ilham alan bir su şişesi satın alın.

El Dezenfektanları

Bebeğin bezinin değiştirilebileceği her odaya el dezenfektanı koymak çok daha kolay. Ellerinizi yıkamak için odadan çıkma zahmetinden kurtulur. Bebek bezi çantasına atmak için küçük bir şişeyi unutmayın.

Bebek Taşıyıcı

Bir bebek taşıyıcı, yeni ebeveynlerin eller serbest zaman geçirmesine izin verecektir. Bu taşıyıcılar, bebekleri rahat tutmak ve ebeveynlerin bebeklerini sürekli kucağına almak zorunda kalmadan birkaç işi yapmasına yardımcı olmak için yapılmıştır.

Spa Hediye Sertifikası

Hamilelik bir kadının vücudu için zor olabilir. Hak edilmiş bir şımartma seansı, yeni annenin vücudunda ve ruhunda harikalar yaratabilir. Bu onarıcı hediye ile onu çok mutlu edersiniz.

Rahat Terlikler

Haftalarca evin içinde dolaşan yeni ve rahat bir çift terlik, yorgun bir anne için güzel bir lüks olacaktır.

Güzellik Sepeti

Yeni doğmuş bir bebeğe bakmak, genellikle yeni bir annenin kendine bakması için çok az zaman bırakır. Nemlendiriciler, saç lastikleri, duş jelleri ve güzel rujlarla dolu bir güzellik sepeti ile kendisini unutmaması için ona büyük bir mutluluk verin.

Fotoğraf Albümü

Yeni anneler bebeklerinin yüzlerce fotoğrafını çeker, bu nedenle yeni anneye tüm bu harika fotoğrafları bir araya getirme fırsatı verin. Bir fotoğraf kitabı değerli bir hatıra olacak.

Fotoğraf Çerçeveleri

Yeni fotoğrafların duvarları süslemesinin şimdi tam zamanı. Bir dizi çerçeve kesinlikle yeni anneler için iyi bir şekilde kullanılacaktır.

E-kitap Hediye Kartı

Kendiniz için bazı sessiz anları teşvik etmek için anneme okuma materyalleri hediye edin. E-kitaplar, yoğun bir programdan kısa bir erteleme anları sağlayabilir.

El ve Ayak Kalıpları

Bir bebeğin minik ellerini ve ayaklarını yakalamanın gerçekten sihirli bir yolu. Minik el ve ayak kalıpları yapmak için hayatınızdaki yeni anneye önceden paketlenmiş bir kit satın alın.

Ve tabi ki Sağlık Sigortası 

Anneye ve bebeğine hediye edeceğiniz sağlık sigortası ile 1 yıllık özel hastanelerdeki harcamalarını karşılamış olursunuz. Sadece bebek sağlık sigortası yaptırmak da anneyi çok mutlu edecektir. Uygun rakamlarla, taksit seçenekleri ile 20 den fazla şirketten fiyat teklifleri almak için uzman sağlık ekibimiz ile görüşün. 0(850) 346 1130 

İstedikleri hastanede, diledikleri doktorda kullanabilecekleri sağlık sigortaları ile onlara sağlıklı bir yılın hediyesini verin.

Artık aklınız yeni bir anneye hediye etmek için yeni fikirlerle dolup taşıyor, bugün onu bir sürprizle şaşırtın! Onun gününü mutlu geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

Soru Sor
Whatsapp
Yeni Doğum Yapan Anneye Ne Alınır? Doğum Yapan Kadına Ne Alınır? Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by