Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Eskişehir

Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Eskişehir ile muayenelerinizde sadece 15 TL ödeyin, Eskişehir'deki anlaşmalı hastanelerden dilediğinizi seçin. Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Eskişehir

Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Eskişehir ile yaşı 0-55 arasında olan ve sosyal güvencesi bulunan herkes, anlaşmalı özel hastanelerde artı ücret ödemeden sağlık hizmeti alabilir. Sadece yatarak tedavi teminatı olarak satın alabileceğiniz Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Eskişehir aynı zamanda  yatarak tedavi teminatı+ayakta tedavi teminatı seçeneği de sunar.Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Eskişehir anlaşmalı özel hastanelerdeki SGK(Sosyal Güvenlik Kurumu) farkını sizin adınıza hastaneye öder ve size hastaneye ödeyeceğiniz bir ek ücret kalmaz.

Yalnızca ayakta tedavilerde, doktor muayenesi için 15 TL sgk katılım payı ödemesi yaparak doktorunuzun istediği laboratuvar, radyoloji, ileri tanı yöntemleri gibi işlemlere fark ödemesi yapmamış olursunuz. Ayakta tedavilerde yılda 10 muayene hakkınız olur ve muayeneleri takip eden 10 gün içinde her muayenenin kontrol süreci hakkını dilerseniz kullanabilirsiniz. Kontrol muayeneleri, muayene hakkınızdan düşmez. (Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Eskişehir )

Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Eskişehir Doğum Teminatı

Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Eskişehir Doğum teminatında bekleme süresi 12 aydır. Hamilelikte rutin doktor muayeneleri, laboratuvar ve görüntüleme giderleri, SGK kapsamında Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile karşılanır. Normal ve sezaryen doğumun içinde olduğu Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Eskişehir’de Doğum Teminatı, sadece Eskişehir’de değil, Türkiye’deki anlaşmalı tüm hastanelerde kullanılabilir. (Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Teminatı özel ve genel şartları hakkında detalı bilgi için uzman sağlık ekibimizden Hemen Bilgi Alın. 0(850) 3461 130

Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Eskişehir Anlaşmalı Hastaneler

Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Eskişehir , SGK ile anlaşmalı özel hastaneler kullanılabilen, SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu)’nın karşılamadığı sağlık giderlerini sizin için  karşılayan bir tamamlayıcı sağlık sigortasıdır. (Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Eskişehir )

Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Eskişehir Anlaşmalı Hastaneler’de olası hastane yatışlarınız sağlık sigortası ile %100 karşılanır. Geçmişten gelmeyen rahatsızlıklarda Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, sağlık giderlerinizi özel hastanelerde karşılarken siz de sağlık sigortası sahibi olmanın avantajını yaşarsınız. (Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler)

Ödediğiniz poliçe tutarının, gelirinize oranla ortalama %20’sini devlet desteği ile vergi avantajı olarak geri alabilirsiniz. Çalıştığınız kurumun muhasebe bölümüne Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Eskişehir poliçesinin gerekli evraklarını vermeniz yeterli olacaktır. Eğer iş yeri sahibiyseniz de sağlık sigortaları vergi avantajından faydalanabilirsiniz. Devlet desteğine artı olarak yıllık poliçe primlerinizi taksitle de ödeyebilirsiniz. (Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Eskişehir Anlaşmalı Hastaneler)

Sağlık sigortaları ile yıllık rutin kontrollerde olası hastalıklarınızın önüne geçersiniz. Uygun rakamlar ile, taksitle ödeme seçeneği ile size uygun sağlık sigortası hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizi arayın. (0850) 346 1130 

Ak Sigorta Tss Eskişehir 

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, sigorta şirketlerinin anlaşmalı olduğu özel hastanelerde, SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) farkını sizin adınıza ödeyen sağlık sigortası türüdür. (Ak Sigorta Tss Eskişehir)

Tamamlayıcı sağlık sigortasına sahip olabilmeniz için ilk şart, aktif bir genel sağlık sigortasına sahip olmaktır. SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu)’lı çalışanın kendisi, eşi ve çocukları için satın alabileceği tamamlayıcı sağlık sigortası, geliri üzerinden vergi ödeyen her bireyin faydalanabileceği bir sağlık sigortası ürünüdür. (Ak Sigorta Tss Eskişehir)

Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Eskişehir ile bebeğinizin doğumundan sonraki 15. gününde, Tek Başına Çocuk Sağlık Sigortası yaptırabilirsiniz.  Böylece bebeğinizin sağlığını güvence altına almış olursunuz. Çocuğunuz için sağlık sigortası yaptırdığınızda, vergi avantajından faydalanabilirsiniz. Siz ya da eşiniz, kamu yada özel sektör çalışanı olmanız farketmeksizin, maaşından vergi kesintisi yapılan tüm bireyler ve iş yeri sahibi vergi mükellefleri bu devlet desteğinden faydalanabilir. Tek yapmanız gereken poliçenizin gerekli evraklarını muhasebe biriminize iletmeniz.

Tamamlayıcı sağlık sigortasında ilaç giderleri sağlık sigortası kapsamına alınmaz. Ayakta tedavilerde genellikle yıllık 10 muayene hakkı tanınırken, yatarak tedavilerde kullanım için bir üst limit bulunmamaktadır.

Tamamlayıcı sağlık sigortası‘nda bir diğer önemli şart ise, geçmişten gelen ve tanısı konmuş hastalıklarınızın, tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olduktan sonra teminat alında bulunamamasırı. Bu sebeple erken yaşlarda tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmak ve aynı sigorta şirketinde ortalama 3 yıl sigortalı olmak, Ömür Boyu Yenileme Garantisi avantajını sağlar. (Ak Sigorta Tss Eskişehir)

Ömür boyu yenileme garantisi ile, sonradan ortaya çıkabilecek sağlık giderleriniz teminat altına alınır. Sigorta şirketleri sigortalıya ömür boyu yenileme garantisi verdikten sonra, meydana gelecek ya da ortaya çıkabilecek rahatsızlıkları teminat dışında bulundurumazlar. Bu ilerleyen yaşlar için oldukça önemli bir avantajdır. (Ak Sigorta Tss Eskişehir)

Detaylı bilgi için bizi arayın. 0(850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Eskişehir Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by