Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile bebeğinize Tek Başına Çocuk Sağlık Sigortası yaptırabilir ve sağlığının geleceğini teminat altına alabilirsiniz. 0(850) 3461 130

Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile 0-55 yaş arasındaki bireyler, anlaşmalı özel hastanelerde ek fark ücret ödemeden sağlık hizmeti alabilirler. Yatarak tedavi teninatı ve yatarak tedavi teminatı+ayakta tedavi teminatı seçenekleri ile Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, özel hastanelerdeki SGK(Sosyal Güvenlik Kurumu) farkını sizin adınıza hastaneye öder ve size fark ücret ödemesi çıkmaz. Ayakta tedavilerde, doktor muayenesi için sadece 15 TL sgk katılım payı ödemesi yaparsınız. Doktor muayenesi içinde, laboratuvar, radyoloji,iİleri tanı yöntemleri için ek/fark ücret ödemesi yapmazsınız. Yıllık, ayakta tedavi için 10 muayene hakkınız vardır. Muayenelerin kendisini takip eden 10 gün içinde kontrol süreci hakkı bulunur. (Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Teminatı

Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum teminatında 12 ay bekleme süresi vardır. Hamilelikte rutin doktor muayeneleri, laboratuvar ve görüntüleme giderleri, SGK kapsamında Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile karşılanır. Normal ve sezaryen doğumun içinde olduğu Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Teminatı, yalnızca Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler’de kullanılabilmektedir. (Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Doğum Teminatı özel ve genel şartları hakkında detalı bilgi için uzman sağlık ekibimizden Hemen Bilgi Alın. 0(850) 3461 130

Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler

Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, SGK ile anlaşmalı özel hastaneler kullanılabilen, SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu)’nın karşılamadığı sağlık giderlerini sizin için  karşılayan bir tamamlayıcı sağlık sigortasıdır. (Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler’de olası hastane yatışlarınız sağlık sigortası ile %100 karşılanır. Geçmişten gelmeyen rahatsızlıklarda Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, sağlık giderlerinizi özel hastanelerde karşılarken siz de sağlık sigortası sahibi olmanın avantajını yaşarsınız. (Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler)

Ödediğiniz poliçe tutarının, gelirinize oranla ortalama %20’sini devlet desteği ile vergi avantajı olarak geri alabilirsiniz. Çalıştığınız kurumun muhasebe birimine Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçenizi vermeniz yeterlidir. İşyeri sahipleri içinde geçerli olan sağlık sigortaları vergi avantajından geliri üzerinden vergi ödeyen herkes faydalanabilir. Devlet desteğinin yanı sıra yıllım primlerinizi taksitle de ödeyebilirsiniz. (Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler)

Sağlık sigortaları ile yıllık rutin kontrollerde olası hastalıklarınızın önüne geçersiniz. Uygun rakamlar ile, taksitle ödeme olanağı ile size uygun sağlık sigortası hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizi arayın. (0850) 346 1130 

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Şartları

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, sigorta şirketlerinin anlaşmalı olduğu özel hastanelerde, SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) farkını sizin adınıza ödeyen sağlık sigortası türüdür. (Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası)

Tamamlayıcı sağlık sigortasına sahip olmanın ilk şartı, kişinin aktif genel sağlık sigortasına sahip olmasıdır. SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu)’lı çalışanın kendisi, eşi ve çocukları için satın alabileceği tamamlayıcı sağlık sigortası, geliri üzerinden vergi ödeyen her bireyin faydalanabileceği bir sağlık sigortası ürünüdür.

Şirketlere göre değişen özel ve genel şartları dahilinde, yalnızca T.C. sınırları içinde kullanılabilen Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, KKTC’de ve yurt dışında geçerli değildir.

Tamamlayıcı sağlık sigortasında ilaç giderleri sağlık sigortası kapsamına alınmaz.

Ayakta tedavilerde genel olarak yıllık 10 muayene hakkı tanınırken, yatarak tedavilerde kullanım için bir üst limit bulunmamaktadır.

Tamamlayıcı sağlık sigortası’nda bir diğer önemli şart ise, geçmişten gelen ve tanısı konmuş hastalıklarınızın, tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi olduktan sonra teminat alında bulunamamasırı. Bu nedenledir ki, erken yaşlarda tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmak ve aynı sigorta şirketinde ortalama 3 yıl sigortalı olmak, Ömür Boyu Yenileme Garantisi sunar.

Ömür boyu yenileme garantisi ile, en yalın anlatımı ile sonradan ortaya çıkabilecek sağlık giderlerinizi teminat altına almak demektir. Sigorta şirketleri sigortalıya ömür boyu yenileme garantisi verdikten sonra, oluşabilecek ya da ortaya çıkabilecek rahatsızlıklar için ‘teminat dışı’ ibaresini kullanamazlar.

Bebeğinizin doğumundan 15 gün sonra, Tek Başına Çocuk Sağlık Sigortası yaptırabilir ve sağlığının geleceğini teminat altına alabilirsiniz. Çocuğunuz için sağlık sigortası yaptırdığınızda, vergi avantajından faydalanabilirsiniz. Siz ya da eşiniz, kamu yada özel sektör çalışanı olmanız farketmeksizin, maaşından vergi kesintisi yapılan tüm bireyler ve iş yeri sahibi vergi mükellefleri bu devlet desteğinden faydalanabilir. Tek yapmanız gereken poliçenizin gerekli evraklarını muhasebe biriminize iletmeniz.

Detaylı bilgi için bizi arayın. 0(850) 346 1130

Soru Sor
Whatsapp
Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by