Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası İzmir

Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası İzmir ile muayenelerde yalnızca 15 TL katılım payı ödeyin,%40'a varan vergi avantajından faydalanın. Detaylı bilgi için; Bizi Arayın.  0(850) 346 1130

Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası İzmir

Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası İzmir, 0-55 yaş arası bireylerin anlaşmalı özel hastanelerde yalnızda 15 TL SGK katılım payı ödemesi yaparak muayene olmasını sağlayan, yatarak tedavi teminatı da bulunan bir sağlık sigortası ürünüdür. Özel ve genel şartlar dahilinde, anlaşmalı özel hastanelerde sigortalının sigorta süresi içinde ödeyeceği ücret farkını teminat altına alınır. (Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası İzmir )

Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası İzmir‘i kullanırken; hastanenin SGK ile anlaşmalı olmasına, tercih ettiğiniz doktorun SGK ile anlaşması olduğuna, bölümün SGK ile anlaşması olduğuna ve poliçe özel ve genel şartlarına uygun olduğuna dikkat etmeniz gerekir. (Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası İzmir )

Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası İzmir;

  • Yatarak Tedavi Teminatı
  • Yatarak Tedavi Teminatı + Ayakta Tedavi Teminatı Yıllık 10 Muayene hakkı şeklinde 2 plan halinde satın alınabilir.

Ayrıca 12 ay bekleme süresi ile sağlık sigortası poliçenize doğum teminatı da ekletebilirsiniz. Doğum teminatlı tamamlayıcı sağlık sigortaları bilgisi için uzman sağlık ekibimizi Hemen Arayın. 0(850) 346 1130

Ak Sigorta Tss İzmir

Ak Sigorta Tss İzmir ile;

  • Muayenelerde yalnızca 15 TL oln SGK katılım payı ödemesi yaparsınız.
  • SGK ile anlaşmalı bölümlerinde hekiminizin isteyeceği SGK karşılıklı test ve tahliller Ak Sigorta Tss İzmir ile karşılanır.
  • Yatarak tedavi teminatı ile ameliyat, oda, refakatçi giderleri Ak Sigorta Tss İzmir ile %100 karşılanır.
  • SGK ile anlamşalı tüm bölümlerde özel ve genel şartlar dahilindeki yıllık muayene haklarınızı kullanırsınız.
  • Ayakta tedavilerde yıllık 10 muayene hakkınız vardır.
  • Doktorunuzun unvanı ne olursa olsun fark ücret ödemesi yapmazsınız. (Ak Sigorta Tss İzmir)
  • Ak Sigorta Tss İzmir ile ödediğiniz poliçe tutarının, gelirinize oranla %15 ile %40’ı arasındaki tutarı, devlet desteği ile vergi avantajı olarak geri almış olursunuz.
  • Ak Sigorta Tss İzmir Anlaşmalı Kurumları hakkında detaylı bilgi için Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası İzmir Hangi Hastanelerde Geçerli

Türkiye’de geniş anlaşmalı hastane ağı seçenekleri ile sigortalılarına konforlu sağlık hizmeti sunmayı amaçlayan Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, İzmir’de de birçok anlaşmalı özel hastane ile sağlık hizmeti sunmaktadır. (Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası İzmir Hangi Hastanelerde Geçerli)

Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası İzmir Hangi Hastanelerde Geçerli öğrenmek için uzman sağlık ekibimizden Hemen Bilgi Alın. 0(850) 346 1130

Ak Sigorta Tss İzmir‘in bir diğer avantajı da Devlet Desteği (Vergi Avantajı) dir. Kamu çalışanları, özel sektör çalışanları ve işverenlerin de dahil olabildiği, geliri üzerinden vergi ödeyen herkes sağlık sigortalarında Devlet Desteğinden yararlanabilir. Gelirinize göre ödediğiniz poliçe tutarının %15 ile %40’ı arasındaki oranı vergi avantajı olarak geri ödeme şeklinde alabilirsiniz. Sağlık sigortası poliçesini işyerinizde muhasebe birimine vererek, bu destekten hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. (Ak Sigorta Tss İzmir)

Kendiniz, çocuklarınız ve diğer aile fertleri için yaptırmak istediğiniz sigortalarda gelir durumunuza göre %15 ile %40 arasında devlet desteği alır ve sigortanızı oldukça uygun bir fiyata mal etmiş olursunuz. Kamu çalışanları, özel sektör çalışanları ile iş verenler.. Vergi ödeyen herkes bu devlet desteğinden yararlanabilirler. (Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası İzmir Hangi Hastanelerde Geçerli)

Devlet desteği ve vergi avantajı hakkında daha kapsamlı bilgi almak için 0(850) 346 1130 numaralı telefonu arayarak ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Devlet desteğinden faydalanabileceğiniz bir diğer sigorta ürünü ise, Çocuk Sağlık Sigortasıdır. Bebeğinizin doğumundan kısa bir süre sonra sağlık sigortası yaptırabilir, özellikle ilk yıl sıklıkla gideceği rutin hastane kontrollerinde sağlık sigortasını kullanabilirsiniz. Muayenelerde 15 TL katılım payı ödemesi yapar, SGK kapsamındaki test ve tetkiklerde özel hastanelere ek ücret ödemezsiniz. Vade farkı olmadan taksit ile ödeme imkanının olduğu Çocuk Sağlık Sigortasında sadece pediatri bölümünde kullanıma şartı yoktur. Anlaşmalı özel hastanelerin SGK anlaşmalı bölümlerinde ve hekimlerinde sağlık sigortanızı kullanabilirsiniz.(Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası İzmir Hangi Hastanelerde Geçerli)

Size ve ailenize en uygun sağlık sigortası planı için uzman sağlık ekibimiz ile görüşün. En uygun fiyatlarla teklif almak için hemen arayın. 0(850) 346 1130 

Soru Sor
Whatsapp
Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası İzmir Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by