Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ankara

Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ankara ile özel hastanelerde 15 TL muayene olun, %40 a vara vergi avantajından yararlanın. Hemen Teklif Alın. 0(850) 346 1130

Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ankara

Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ankara‘da birçok anlaşmalı özel hastanede  tamamlayıcı sağlık sigortası hizmeti vermektedir. Anlaşmalı özel hastanelerde, SGK katılım payı ödemesi ile, SGK farkı ödemeden sağlık hizmeti almanızı sağlayan Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ankara, 0-55 yaş arasında bireyler tarafından kullanılabilmektedir. Yatarak tedavi teminatı ile yatarak tedavi teminatı+ayakta tedavi teminatı şeklinde iki planşeklinde sahip olabileceğiniz Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ankara yılda10 ayakta muayene hakkı sunar. (Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ankara)

  • Ayakta Tedavi Teminatı
    Ayakta tedavi teminatı, Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ankara başlangıç tarihinden sonra gerçekleşebilecek olası rahatsızlıklarda kullanmak üzere; doktor muayene, laboratuvar hizmetleri, görüntüleme ve ileri tanı yöntemleri ile fizik tedavi teminatlarını içerir.
  • Yatarak Tedavi Teminatı
    Yatarak tedavi teminatı, Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ankara başlangıç tarihinden sonra gerçekleşebilecek olası hastalıklarda, tıbben gerekli olan cerrahi ya da dahili yatışlar, yoğun bakım, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz, koroner anjiografi giderleri ile beklenmedik ani kaza gibi durumlarda acil sağlık giderleri ile küçük müdahale giderlerini poliçe özel ve genel şartları dahilinde kapsar.

Ak Sigorta Tss Ankara

Akk Sigorta Tss Ankara, diğer tamamlayıcı sağlık sigortalarında olduğu gibi Devlet Desteği (Vergi Avantajı) sunar. Kamu çalışanları, özel sektör çalışanları ve işverenlerin de dahil olduğu, geliri üzerinden vergi ödeyen herkes sağlık sigortalarında Devlet Desteğinden yararlanabilir.

Gelirinize göre ödediğiniz poliçe tutarının %15 ile %40’ı arasındaki oranı vergi avantajı olarak geri ödeme şeklinde alabilirsiniz. Sağlık sigortası poliçesini işyerinizde muhasebe birimine vererek, bu destekten hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz. (Akk Sigorta Tss Ankara)

Kendiniz, çocuklarınız ve diğer aile bireyleriniz için yaptırmak istediğiniz sigortalarda gelir durumunuza göre %15 ile %40 arasında devlet desteği alır ve sigortanızı oldukça uygun bir fiyata mal etmiş olursunuz. Kamu çalışanları, özel sektör çalışanları ile iş verenler.. Vergi ödeyen herkes bu devlet desteğinden yararlanabilirler. (Akk Sigorta Tss Ankara)

Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler Ankara

Türkiye’de 2013 yılında kullanılmaya başlanan tamamlayıcı sağlık sigortasına ilgi ve talep her geçen gün giderek artıyor. Tamamlayıcı sağlık sigortası yaptıran kişiler, şirketlere göre değişen, SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşmalı özel hastanelerde herhangi bir ek/fark ücret ödemeden tüm tedavilerini yaptırabiliyor. (Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler Ankara)

Tamamlayıcı sağlık sigortası, işçi, işveren, memur gibi SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamındaki çalışanlar için uygun bir özel sağlık sigortası şeklidir. Bu sigortaya sahip olanlar SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşmalı tüm hastaneleri kullanma hakkına sahiptir. (Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler Ankara)

Tamamlayıcı sağlık sigortası, SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kapsamında olmayan veya SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) ile anlaşmalı özel hastanelerdeki ücretleri aşan tüm sağlık giderlerini kapsar. Başka bir deyişle, sigorta, SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu) kişinin tedavi gördüğü özel hastaneye ödediği maliyetten herhangi bir fark tahakkuk ettirir. Bu sayede tamamlayıcı sağlık sigortası sahibi, sağlık giderleri için ek bir ödeme yapmamış olur. (Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler Ankara)

Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ankara‘da birçok özel hastane ile anlaşmalıdır. Doğum teminatının da isteğe bağlı eklenebildiği Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ankara’daki anlaşmalı özel hastanelerde hamilelik rutin kontrollerinizi, test ve tahlillerinizi, doğumunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ak Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Anlaşmalı Hastaneler Ankara hakkında detaylı bilgi için Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Sigorta Partner AŞ. olarak, 20’den fazla şirket ve 700’ün üzerinde memnun sigortalı yorumu ile size sağlık hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sağlık sigortası sürecinde tanıştığımız sigortalılarımızın diğer sigorta branşlarındaki ihtiyaçlarına, oto kaza branşında (Kasko, Trafik Sigortaları) içinde olması gereken teminatlar ve hizmet verdiğimiz yirmiden fazla sigorta şirketi arasından en iyi fiyatla poliçe sunmaya çalışıyoruz. Detaylı bilgi için uzman sağlık ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teklif Almak için Bizi Arayın. 0(850) 346 1130

Bütçenizi zorlamadan, size ve ailenize uygun Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teklifleri için hemen bizi arayın. 0(850) 346 1130 

Soru Sor
Whatsapp
Aksigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ankara Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?
Powered by